Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полиция - Макети.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полиция - Макети.

    Колеги вижте какво видяхме днес по пътя Варна-Добрич. Доста добре измислено и определено има ефект http://tranz.it/load.php?id=qKHnURoScrKlCmY087089
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    #2
    Да ве, и аз спекох на първия Има на магистрала Хемус, преди мостовете към Ябланица.Някои билбордове са доста встрани от пътя и не е реалистично.
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    Коментар


      #3
      Те говореха по новините за тия макети. От тая седмица почват да ги слагат по пътищата. Казаха че са към 40тина макета и ще са на главните артерии София-Варна, София-Бургас, София-Кулата и др. не ги помня
      Fiat Punto 1.7TD
      Mazda 626 2.0
      Fiat Croma 2.4 Multijet

      Коментар


        #4
        днеска минах покрай 2 такива и направо скочих на спирачките :D Карах с около 100 извънградско, но по инстинкт веднага намалям ... и после гледам картинка :D

        Коментар


          #5
          Наистина спича заеби
          forza la FIAT
          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

          Коментар


            #6
            Затова си купете радари Много съм доволен от моя! Щом свирне и веднага намалям.
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              zarcov написа:
              Затова си купете радари Много съм доволен от моя! Щом свирне и веднага намалям.
              това не е решение а половин самоубииство...единственото нещо от което се скриваш със този антирадар е живота ти...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Някъде слушах изявление на полицията че щели да местят макетите и също така по някое време вместо макет ще стоят истински полицаи.
                  BRAVA 1,4 12V
                  Nissan Navara

                  Коментар


                    #10
                    И аз така вчера Варна-Бургас. Умно са го измислили, кара те да се замислиш.
                    Прикачени файлове
                    Fiat punto 1,1
                    Fiat bravo 1,6 16v
                    Fiat bravo 2,0 20v
                    Honda civic 1,5
                    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                    Коментар


                      #11
                      аххаахи аз така вчера към провадия щото ходихме с нашитеи аз настъпвами ти казвам на спирачката скочих бащата тай ми се смя ама на връщане не ги ебавах 160-170
                      Fiat Brava 1.6 16V 2001

                      Не на войната по пътищата !
                      http://media.causes.com/ribbon/478500

                      Коментар


                        #12
                        Голямо геройство си направил, браво!Май тая скорост не е от най-удачните.
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          признавамвиновен съм не е за гордост това ...както и да еза полицайчетата говорим сега не за мене
                          Fiat Brava 1.6 16V 2001

                          Не на войната по пътищата !
                          http://media.causes.com/ribbon/478500

                          Коментар


                            #14
                            :D :D :D Абе както и да е. Говорим си ние глупости тука, ама дано има някакъв ефект от тези мерки, че и други да мислят. Работата е сериозна не е за майтап. Много ненормални има по пътищата. Не пожелавам на никой да попада на тях!!!
                            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                            BMW X3 3.0D Aut

                            Коментар


                              #15
                              105 при ограничение 50!!!

                              В петък на Цариградско в София при Анкол ме зашиха с 55 км. над допустимите!! Имало знак 50 заради пешеходната пътека !!Признавам виновен съм, но кой от вас с ръка на сърцето кара с толкова колкото пише по знаците, Аз такива хора не познавам, толкова явно ни е културата!!!Друг е въпроса. Какво мислите се случи-взеха ми книжката?????глобиха ме жестоко?????забраниха ми да карам 2 години?????пратиха ме на опреснителен курс??????........................................ .................................................. .............нищо подобно-МИНАХ С 20 ЛЕВА!!!!!Ако се прилагаха горните санкции, питаите ме кога ще карам с превишена скорост - никога!!Ама сега е друго даваш 10-20 лева и готово ..........докато се случи най-лошото.............пресен пример..............Пловдив-Асеновград.................Изводите оставям за вас и за себе си!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X