Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-бързата кола: 0-100 за 1сек

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-бързата кола: 0-100 за 1сек

    http://vbox7.com/play:98ca1178 9300кубика, 2200к.с

    #2
    "честото спиране на бензиностаноците е нормално нещо, харчи 5 галона на миля"

    Коментар


      #3
      Нее 5 мили за галон! Но това е сигурно като го караш пенсионерската! :DHummer H2 харчи 1 галон на миля, ако го настъпиш, това сигурно доста повече!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Да бе верно

        Коментар


          #5
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            днес го даваха тоз пич по дискавърито-много яко, и му е излезнала малко над 100 000 лири, а и е напълно законна и си я кара в града
            cinq 16V, Delta 1 2.0

            Коментар


              #7
              и къв е смисъла от такава кола .......
              Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
              PuntoManiac ;]

              Коментар


                #8
                PuntoManiac написа:
                и къв е смисъла от такава кола .......
                Ако не можеш да намериш смисъла да имаш 2200 коня под капака просто не знам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Predatorsi написа:
                  PuntoManiac написа:
                  и къв е смисъла от такава кола .......
                  Ако не можеш да намериш смисъла да имаш 2200 коня под капака просто не знам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                  Малка пишка
                  Пеш
                  ----
                  Ex Peugeot 206 -Служебен
                  ----
                  Ex Brava 1.6 16V ELX

                  Коментар


                    #10
                    toshe написа:
                    Predatorsi написа:
                    PuntoManiac написа:
                    и къв е смисъла от такава кола .......
                    Ако не можеш да намериш смисъла да имаш 2200 коня под капака просто не знам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                    Малка пишка
                    нямаше смисъл от тоя коментар бтв предаторси ай позволи си я тая кола майна успееех ти жилая ........ няма никъв смисъл от такава кола апък и в града да я караш ммм файда ... ай замислете се иии земи смисъла
                    Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
                    PuntoManiac ;]

                    Коментар


                      #11
                      PuntoManiac написа:
                      toshe написа:
                      Predatorsi написа:
                      PuntoManiac написа:
                      и къв е смисъла от такава кола .......
                      Ако не можеш да намериш смисъла да имаш 2200 коня под капака просто не знам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                      Малка пишка
                      нямаше смисъл от тоя коментар бтв предаторси ай позволи си я тая кола майна успееех ти жилая ........ няма никъв смисъл от такава кола апък и в града да я караш ммм файда ... ай замислете се иии земи смисъла
                      Виж далече съм от мисълта ,че тази кола може да се използва всеки ден!Но да имаш 2200 коня е нещо ,за което всеки поне малко си е мечтал...Аз лично не бих карал такава кола!Но щом собственика й я е направил е намерил смисъл ,не мислиш ли? За мен винаги има смисъл една кола да е мощна ,е вярно е не чак толкова че да ти потупва дъното на джоба ,но все пак е яко изживяване да караш такъв звяр...ето това е смисъла-да я изкараш да напънеш един драг и да я прибереш...личното ми мнение че това е драгстер а не кола за всеки ден ,в това за което е направена има голям смисъл мощността ,но за кола за всеки ден не става ,за това съм съгласен с теб ,определено!!!
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #12
                        Predatorsi написа:
                        PuntoManiac написа:
                        toshe написа:
                        Predatorsi написа:
                        PuntoManiac написа:
                        и къв е смисъла от такава кола .......
                        Ако не можеш да намериш смисъла да имаш 2200 коня под капака просто не знам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                        Малка пишка
                        нямаше смисъл от тоя коментар бтв предаторси ай позволи си я тая кола майна успееех ти жилая ........ няма никъв смисъл от такава кола апък и в града да я караш ммм файда ... ай замислете се иии земи смисъла
                        Виж далече съм от мисълта ,че тази кола може да се използва всеки ден!Но да имаш 2200 коня е нещо ,за което всеки поне малко си е мечтал...Аз лично не бих карал такава кола!Но щом собственика й я е направил е намерил смисъл ,не мислиш ли? За мен винаги има смисъл една кола да е мощна ,е вярно е не чак толкова че да ти потупва дъното на джоба ,но все пак е яко изживяване да караш такъв звяр...ето това е смисъла-да я изкараш да напънеш един драг и да я прибереш...личното ми мнение че това е драгстер а не кола за всеки ден ,в това за което е направена има голям смисъл мощността ,но за кола за всеки ден не става ,за това съм съгласен с теб ,определено!!!
                        така е и аз съм съгласентази кола е направена за състезания може пък да решат да я дръпнат с Dodge Viper ще е много интересно
                        Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
                        PuntoManiac ;]

                        Коментар


                          #13
                          това е супер кола само за състезания

                          Коментар

                          Working...
                          X