Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от срещата на "Ливадите"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    след това в познатата пицария хапнахме и се натракахме за кой какви болтове, какви хидравлики, съединители .....и изобщо голяма лудница, но си изкарахме супер яко, за съжаление ние вече бяхме поизморени и не съм снимал с моя фотоапарат, но някой снима все пак, така че снимките от Търновската вечеря някой друг ще ги качи, на сутринта отскочихме до дряновския манастир за по едно кафе. Равносметката: Страхотно преживяване, дано по често така да се събираме и да обикаляме из нашата красива страна...всеки път виждаме все нови и много красиви места, и намираме нови приятели.
    Прикачени файлове
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #17
      Няма такава красота ! Това не се описва с думи ....,трябва да се види и чуе (настръхвах) от гордост и от самата гледка! А тук сме днес в Дряново.........
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        #18
        Еее, много ме е яд, че не дойдох с вас в Търново. Супер сте си изкарали. А на Ливадите също беше добре, само ме е яд, че нямах шофьор тогава, за да ви помогна с ракията, че нещо се изложихте Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 П.С. Моля колегите, които снимаха, когато имат възможност да качат снимките в реалния им размер (архивирани например), за да може да се изтеглят и гледат с по - високо качество. Благодаря и до скоро. Ще се видим на ИталФеста
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар

        Working...
        X