Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звук и светлина хълм"Царевец"В.Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звук и светлина хълм"Царевец"В.Търново

    Ето какво изрових от телефона си колеги.Благодарение на Yavor успях да си свържа телефона със Лапето и да сваля файла на него.Същия е формат 3 gp. и се гледа със ALLPlayer V3.0 примерно.Ако някой от колегите има по добър запис моля ако може да го качи или посочи от къде може да се изтегли.Все пак трябва да представим България на нашите партньори и тук.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    И аз съм го гледал светлинното шоу.Много е красиво.Заслужава си да се види
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Мда и аз като бяхме ученици и ни водеха по екскурзионни летувания. Яко си беше.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Ето няколко снимки и от мен (файловете с име "звук и светлина")Тъй като са на датата, не знам дали се виждат извън БГ.http://trace.data.bg/Pics/forum/
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          trace написа:
          Ето няколко снимки и от мен (файловете с име "звук и светлина")Тъй като са на датата, не знам дали се виждат извън БГ.http://trace.data.bg/Pics/forum/
          Много добри снимки! С какъв апарат е снимано?Това заслужава да се види на живо!
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            trace написа:
            Ето няколко снимки и от мен (файловете с име "звук и светлина")Тъй като са на датата, не знам дали се виждат извън БГ.http://trace.data.bg/Pics/forum/
            Не се виждат направи нещо по въпроса като качване в темата.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              trace написа:
              Ето няколко снимки и от мен (файловете с име "звук и светлина")Тъй като са на датата, не знам дали се виждат извън БГ.http://trace.data.bg/Pics/forum/
              Не се виждат направи нещо по въпроса като качване в темата.
              В България се виждат. Дата.бг по принцип не може да се отваря от чужбина или ако може е само нещо като кеша от Гугъл.

              Коментар


                #8
                и нас от училище като ходехме ни лъжеха, че ще го видим, но кво - само алкохол иначе много бих искал да го видя на живо!!!
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  В интерес на истината аз останах разочарован от "Звук и светлина". Вероятно щото толкова много ми го хвалеха, че очаквах далеч повече. Но не е зле да се види при първа възможност.

                  Коментар


                    #10
                    ...а ние с Емо / Феникс/, Деян / Имортал / и половинките ни, какво гледане на "Звук и светлина" направихме, не е за разправяне...само дето си седнахме на пейките и зачакахме, писали бяхме на времето за тази гранд-излагация...

                    Коментар


                      #11
                      Авео написа:
                      ...а ние с Емо / Феникс/, Деян / Имортал / и половинките ни, какво гледане на "Звук и светлина" направихме, не е за разправяне...само дето си седнахме на пейките и зачакахме, писали бяхме на времето за тази гранд-излагация...
                      Да, сещам се за тази история!
                      Space Star 1.9 DID

                      Коментар


                        #12
                        Е да, ама сега на 22.09 пак ще се нагласим на пейките, и тогава вече няма как да ни избяга

                        Коментар


                          #13
                          до колкото знам те не го правят само по разни празници, но и когато някой си плати т.е. водят чужденци например и си плащат и покрай тях и другите случайни зрители намазват. Аз така една вечер се мотаме из Търново и викам дай да отидеме да видиме да не би да има нещо и тамън отидохме и шоуто започна
                          Audi 1.8S златен талон

                          Коментар


                            #14
                            Снимките ги имам благодарение на peho.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Абе аз съм много тъп, мислих да ги качвам къде ли не, а не се сетих да ти ги пратя на мейла. Оригиналните са с размер 5 мегапиксела (2560х1920),ако ти трябват кажи.
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X