Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брутално! И тези диктуват световния ред...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брутално! И тези диктуват световния ред...

    Какво ми пусна един колега... Бе все бях чувал неща за щатската ЕнтЕлегентнУст, ма това направо ми събра очите . Скоро ми попадна едно текстче (прегледайте го набързо), на което откровенно и чистосърдечно се посмях... а след този клип сум направо втрещен Приятно гледане . Както е писал Йовков - "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"http://vbox7.com/play:a94287c8P.S.: Ама тея двматата с KFC-то и берлинската стена направо ми напълниха душата! Като оня стар виц, дето попитали един глупчо от какво се правел компот от круши...

    #2
    За да не се чудят колегите защо не съм изтрил досега темата, както правя с всички други теми с по едно клипче да обясня: тука има два линка - към клипче и към текст, които са тематично обединени - та затова. Иначе политиката ми в този раздел отсега нататък ще е такава - моля за разбиране!За пореден път се убеждавам, че щом на една тема и се сложи "гриф" "Важна" - повечето потребители престават да я четат! Поздрави kiro_of_the_day
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Тъпаци!!!
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Аааааа-хахахаха Тъжно е направо-Колко страни има триъгълника?-Не знам.. Четири...-Коя страна трябва да нападнем във връзка с кризата в близкия изток?1. Италия...2. Франция...
        Fiat Brava 1.6
        Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
        Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

        Коментар


          #5
          И още малко относно интелегентността на "най-великата" нация."Майкрософт, .... неговата мама!" (опита ми от работа в САЩ)Работя като програмист в неголяма американска фирма, 30-тина човека, правеща разни пошибалки за прес-автомати. Сглупих като се намесих сутринта в разговори за училището, и взех, та издрънках старата минавка за това "Колко е 2+2х2" Обикновено когато смятат на глас, първо събират, после умножават и получават 8, въпреки, че по правилата на математиката умножението трябва да се извърши първо, поради което верният отговор е 6. Но веднага ме сиктирдосаха и ме нарекоха идиот, защото се получава 8... Аз даже им го написах на хартия, за да стане по-ясно. И тогава се почна...Оказва се, че по правилата всичко се прави отляво на дясно и по никакъв друг начин, затова е 8... а аз съм глупак. Да взема да си прочета както трябва учебниците от училище, а най-лесно, като по- тъп, да взема да си го сметна на калкулатор!!! Особено ме уплаши, че главният счетоводител лично донесе калкулатор и направи демонстрация бурно аплодиран от цялата фирма. (Да, обикновеният калкулатор смята едно след друго, точно както го произнасяме на глас, без да спазва ред на действията) Нямах под ръка научен калкулатор, който спазва реда на действията. Добре, отворих им Microsoft Excel, въведох действията - 6(!) и втрещих цялата фирма. Работата беше прекратена за цели два часа, ходеха с калкулатора от компютър на компютър, и гледаха, тук се полчава 6 а там 8. Уморих се да обяснявам и си отидох на работното място. Оказа се, че основната изненада предстои. На обяд дойде при мен заместник главният счетоводител и клатейки глава, заяви: "Сега разбирам, защо всички ругаят Microsoft - на тях дори Ексела им е бъгав, смята неправилно!"by Pevzner, GuyX

          Коментар


            #6
            peho написа:
            И още малко относно интелегентността на "най-великата" нация."Майкрософт, .... неговата мама!" (опита ми от работа в САЩ)Работя като програмист в неголяма американска фирма, 30-тина човека, правеща разни пошибалки за прес-автомати. Сглупих като се намесих сутринта в разговори за училището, и взех, та издрънках старата минавка за това "Колко е 2+2х2" Обикновено когато смятат на глас, първо събират, после умножават и получават 8, въпреки, че по правилата на математиката умножението трябва да се извърши първо, поради което верният отговор е 6. Но веднага ме сиктирдосаха и ме нарекоха идиот, защото се получава 8... Аз даже им го написах на хартия, за да стане по-ясно. И тогава се почна...Оказва се, че по правилата всичко се прави отляво на дясно и по никакъв друг начин, затова е 8... а аз съм глупак. Да взема да си прочета както трябва учебниците от училище, а най-лесно, като по- тъп, да взема да си го сметна на калкулатор!!! Особено ме уплаши, че главният счетоводител лично донесе калкулатор и направи демонстрация бурно аплодиран от цялата фирма. (Да, обикновеният калкулатор смята едно след друго, точно както го произнасяме на глас, без да спазва ред на действията) Нямах под ръка научен калкулатор, който спазва реда на действията. Добре, отворих им Microsoft Excel, въведох действията - 6(!) и втрещих цялата фирма. Работата беше прекратена за цели два часа, ходеха с калкулатора от компютър на компютър, и гледаха, тук се полчава 6 а там 8. Уморих се да обяснявам и си отидох на работното място. Оказа се, че основната изненада предстои. На обяд дойде при мен заместник главният счетоводител и клатейки глава, заяви: "Сега разбирам, защо всички ругаят Microsoft - на тях дори Ексела им е бъгав, смята неправилно!"by Pevzner, GuyX
            Леле момче ти направо изби рибата - не че съм изненадан и не, че Excel не е бъгав ама тия са наситина зле!!! При това програмисти хахаха накарай ги да напишат една проста програма - програмните езици следват правилата ...

            Коментар


              #7
              Във връзка с малоумщината на диктаторите на световен ред пускам следните линкове. Свързани са с посещението на Кралица Елизабет в щатите и издънките на Буш по време на посещението. Пускал и мигачи, разбииш ли Намигвал и демек, само дето по задника не я е пляснал 1 линк - клипче със ситуацията: http://youtube.com/watch?v=QYx419kLKYE2 линк - близък план на самодоволния намигащ Буши и на студената физиономия на кралицата: http://www.dailymail.co.uk/pages/liv...n_page_id=1811Не знам за вас, ама аз се разцепих от смях Гати издънката - все едно да се изсе*еш на сцената по време на симфоничен концерт
              Fiat Brava 1.6
              Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
              Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

              Коментар


                #8
                Е да... Ние барем имаме политик който успя да се изходи с фразата "Егати, държавата, щом аз съм й вицепремиер!".Ама този едва ли...Предполагам че хамериканците са дотолкова самовлюбени в себе си, че им е трудно минавайки през някой гьол да се видят и да не се хвърлят да се целуват сами...
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Абе знаех( че американците са идиоти, ама пък чак толкова.....

                  Коментар


                    #10
                    Това с намигването е супер тъпо , обаче много ми хареса презрителната физиомомия на кралицата
                    ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                    now : Marea HLX 2.4 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X