Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавни и интересни снимки

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Абе нали това ви казвам, че и на червения светофар има нарисувана стрелка само за надясно.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      style34 написа:
      Абе нали това ви казвам, че и на червения светофар има нарисувана стрелка само за надясно.
      Да, сега забелязах....ми ако завиеш в тая ситуация и опааа...чичко палка там, ко праим !!!

      Коментар


        style34 написа:
        Абе нали това ви казвам, че и на червения светофар има нарисувана стрелка само за надясно.
        е, тя не се вижда... тъй, че... в случай, че те лепнат господата ПОЛИЦАИ... викай "господари на ефира" и им разкажи играта. То и сега можеш да го направиш де...
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          Някой може просто да е завъртял стъклото на светофара и затова стрелката да е надясно ,ане направо.Всякакви доброжелатели има вече.На мен ми разправяха за америка.Там незнам дали във всеки щат има раличен правилник ,но там където бяха моите познати ми казаха,че нямало отделни колонки за всяка лента ,ами имало допълнителен знак.Тоест примерно светофара е червен,но има знак указващ че завоя надясно е позволен.

          Коментар


            SHB написа:
            Някой може просто да е завъртял стъклото на светофара и затова стрелката да е надясно ,ане направо.Всякакви доброжелатели има вече.
            И това е супер вярно.., шото ако някой неандерталец от "пътна сигнализация" е сменял крушката...
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              Ами не знам, как е станало, ама е от доста време така. И стрелката се вижда супер ясно, просто на снимката не личи добре, а и съм снимал с телефона. Този с опела пред мен беше първа кола и както виждате не смееше да тръгне. Та и аз това питам - ако ме спрат "нашите хора" - ко праим??
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                На Пазарджишката чаршия...
                Прикачени файлове
                Punto 55 SX

                Коментар


                  За светофара в Ямбол - няма причина поради която да те спрат полицаите.Така си мсиля, защото и те самите си трагват на зеления сигнал на дчсната колонка от светофара(там светва зелено тояно 15сец. преди другите - за напред и наляво).Много често има такива които се колебаят - "Да тръгна или пък-не?" ,но все се намира някой отзаде да ги подсети с клаксона.Е не се чудете - Ямбол.Щом нещо е куриозно и смешно - е ние сме,кой друг! Yellow_Flash_Colorz_PDT_36

                  Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                  Коментар


                    Аз никога не се чудя дали да тръгна, но просто е тъпо и ме дразни. Ти поне знаеш , но ако идвам от друг град бих се замислил и аз.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                      Коментар


                        DEYAN IYI написа:
                        Ай стига бе направо немога да повярвам че това подобие на кола е в движение. Че и мигач и пуснал .
                        http://vbox7.com/play:1631a342
                        http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                        http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                        http://vbox7.com/play:a122a77b

                        Коментар


                          Може да се прибира след тежка вечер в кръчмата...
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            Кара в насрещното и е със счупен мигач Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              Или има силен страничен вятър или тоя кара с висока скорост и е джаснал рязко волана та си е променила геометрията кочинката

                              Коментар


                                SHB написа:
                                Някой може просто да е завъртял стъклото на светофара и затова стрелката да е надясно ,ане направо.Всякакви доброжелатели има вече.
                                Аз този светофар отдавна се каня да го снимам Не са обърнати стрелките. И на жълтото, и на зеленото на лявата секция има стрелки за надясно. Също така и светофара, който е горе НАД лентата за надясно също е със стрелки надясно и свети червено, докато най-дясната секция си свети зелено.В Ямбол има и други абсурди, но откъм светофари не можем да се оплачем. Почти всяко натоварено кръстовище си има, и то много добре регулирани. Например пред ОМВ секцията за наляво свети 15 сек, повече, отколкото насрещно-движещите се, за да може да се завие спокойно. Пред (бившата) зъболекарска поликлиника първо се пускат в едната посока, след това в обратната. Така завоят на ляво е супер лесен. А не като в други градове, да успява да мине само една кола, и то на жълто...

                                Коментар

                                Working...
                                X