Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавни и интересни снимки

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прикачени файлове
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      Predatorsi написа:
      Ето това е лудо!!!Тез мАтористи ни са дубрье!Честну!Онзи ден карам си аз кротичко по гоУфърски с около 140 и пу идно времье нящу профуча покрай мени и аз си мисля ,чи някво скромно гоУфче ма мина и чааак след туй видех един стоп саму!Викам си : "Дааааааааааааа ,байкър!!!"!От петъ - втора и гаааааааааааз до към 160 и после 3-аааааа до към 240 и след това 4-ааааа и на 297 км. ръгнах 5-ааааааа и маторя остана точка в огледалото ,тооочно като оня Тоуарег и Риното -питичката ве ,да същата оная с турбото!!!И един мармот завива шоколада в станиол!!!Сега сериозно ,този ако се дялне някъде няма събиране просто!!!
      Е пък тва си е чист монтаж!Ако беше 325, как щеше да се изпише на такъв дисплей?!?

      Коментар


        Тия задръствания водят до пороци снимката е от зона Б-5 едно избушено малко ситроенче, като гледам цигарите трябва да е жена, явно изнеервена
        Прикачени файлове
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар


          ...

          Не знам дали е пускана тази снимка, но днес я мернах в абсурди.цом
          Прикачени файлове
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар


            Immortal написа:
            Predatorsi написа:
            Ето това е лудо!!!Тез мАтористи ни са дубрье!Честну!Онзи ден карам си аз кротичко по гоУфърски с около 140 и пу идно времье нящу профуча покрай мени и аз си мисля ,чи някво скромно гоУфче ма мина и чааак след туй видех един стоп саму!Викам си : "Дааааааааааааа ,байкър!!!"!От петъ - втора и гаааааааааааз до към 160 и после 3-аааааа до към 240 и след това 4-ааааа и на 297 км. ръгнах 5-ааааааа и маторя остана точка в огледалото ,тооочно като оня Тоуарег и Риното -питичката ве ,да същата оная с турбото!!!И един мармот завива шоколада в станиол!!!Сега сериозно ,този ако се дялне някъде няма събиране просто!!!
            Е пък тва си е чист монтаж!Ако беше 325, как щеше да се изпише на такъв дисплей?!?
            Уааау!Чак сега като каза ,че е монтаж се загледах ,че няма разстояние между единицата и тройката!Напълно съм съгласен!Иначе пак си е лудо!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              [size=18:1f81ff1bb3]До всички мои приятели, които през 2008 ми изпратиха най-добри ,,пожелания
              RIP Притежателка на горда Panda RIP
              Bravo 1.2 16V

              Коментар


                RIP Притежателка на горда Panda RIP
                Bravo 1.2 16V

                Коментар


                  MartoModev написа:
                  не знаех че тука при нас правят и такава...
                  FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                  FIAT MAREA1.6 16V

                  Коментар


                    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                    Коментар


                      Прикачени файлове
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        мм

                        ето една истинска бойна машина
                        Прикачени файлове
                        uno-1.5i понто 1.2i

                        Коментар


                          http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ar.jpgКато се свържат заглавните букви от всички страници на това автомобилно списание се получава текст, който гласи нещо такова: "Вие си мислите, че е забавно, но се опитайте сами да подредите нещо такова и ще разберете колко трудно е в същност!"
                          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                          Коментар


                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              Колко е нужно на една жена за да вижда назад при шофиране?
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                Predatorsi написа:
                                маторя остана точка в огледалото ,тооочно като оня Тоуарег и Риното -питичката ве ,да същата оная с турбото!!!
                                За риното ли питати? Яз го съзрях и гу снимъх с тилифона. вярно чи и рино пет джити турбо
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X