Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавни и интересни снимки

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Всеки със свой възглед относно паркирането или ти ли ще ми кажеш аз как ще си спирам! Ей тъй паркитат колегите на работа!
    Прикачени файлове

    Коментар


      Цък
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        Приемаме извинения
        Прикачени файлове

        Коментар


          Прикачени файлове

          Коментар


            Ето това е лудо!!!Тез мАтористи ни са дубрье!Честну!Онзи ден карам си аз кротичко по гоУфърски с около 140 и пу идно времье нящу профуча покрай мени и аз си мисля ,чи някво скромно гоУфче ма мина и чааак след туй видех един стоп саму!Викам си : "Дааааааааааааа ,байкър!!!"!От петъ - втора и гаааааааааааз до към 160 и после 3-аааааа до към 240 и след това 4-ааааа и на 297 км. ръгнах 5-ааааааа и маторя остана точка в огледалото ,тооочно като оня Тоуарег и Риното -питичката ве ,да същата оная с турбото!!!И един мармот завива шоколада в станиол!!!Сега сериозно ,този ако се дялне някъде няма събиране просто!!!
            Прикачени файлове
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              Коментар


                Най-новите двутактови мобилни контейнери за отпадъци в София.Ха да видим кой ще познае къде се намира в коя част на столицата въпросния Трабант.
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  Какво ще кажете за тази снимка, а...???За съжаление не съм я правил аз. Това е снимка на едно момиче от фотографският сайт....аз направо се размазах като видях снимките и. Хвърлям апарата и се записвам на курс за готвачи...Красота:

                  Коментар


                    Снимката е яка.Ето няколко който съм правил аз. Дунав Залез Буря в София
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                    -------------------------------------
                    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                    Коментар


                      Снимката на мацката е много красива, но също много ми хареса и на колегата бурята над София
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Вчера ходихме с жена ми в един замък до Пасау и там се натъкнах на една много забавна статуя на жена...та се 4удих какво ли точно е имал в предвид автора ... и странно име на хотел Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 P.S. "Kur" на немски значи "Лечение". :D
                        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                        Коментар


                          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                          Коментар


                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              Ето една снимчица на истински "наточена бегачка"..Коментари са ясни
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                                Коментар

                                Working...
                                X