Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италианец с 407 км/ч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италианец с 407 км/ч

    Поне марката беше италианска :D http://www.dailymotion.com/video/x15...n-at-top-speed

    #2
    Подписа, подписа! Никога не съм го харесвал това Bugatti. Ама това е въпрос на вкус!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      ти ми го даи па ништо като него харесваш
      Mercedes E200 coupe

      Коментар


        #4
        Звука на 8-те турбо компресора и двигателя заедно водят до влажни сънища.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Executor написа:
          Подписа, подписа!
          Вероятно точно затова от Бугати се дърпат и не дават на The Stig да врътне едно кръгче както той си знае Страхувам се обаче, че ще стане нещо като с BRABUS SV12 S Biturbo (на базата на Mercedes SL55. но с нов мотор - 1000Nm, 730 к.с.), който едва едва избута 1:26 на пистата на Top Gear. Кой знае пък... онова чудовище е италянско по душа
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            GTipo написа:
            Звука на 8-те турбо компресора и двигателя заедно водят до влажни сънища.
            Май са само 4
            Sko написа:
            Вероятно точно затова от Бугати се дърпат и не дават на The Stig да врътне едно кръгче както той си знае Twisted Evil Страхувам се обаче, че ще стане нещо като с BRABUS SV12 S Biturbo (на базата на Mercedes SL55. но с нов мотор - 1000Nm, 730 к.с.), който едва едва избута 1:26 на пистата на Top Gear. Кой знае пък... онова чудовище е италянско по душа
            На брабуса пеоблема му беше с тракшън контрола - не е правен за такъв въртящ момент и боксува. От това компютъра му откача и започва да блокира колелата. Като резултат колата въртеше задница и се управляваше доста трудно. Те си казаха хората - понеже е мерцедес тракшъна не може да се изключи напълно...

            Коментар


              #7
              Аз си падам по високи скорости,но не и по чак толкова високи
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                само едно уточнение.марката Бугати е френска .фабриката на Бугати е във френско .иначе Еторе Бугати си е италианец

                Коментар


                  #9
                  Изкефих се много на клипа Накрая ме накефи като каза: При пълна газ гумите издържат около 15 минути, и добави (добре че горивото свършва за 12 минути) Отделно се изкефих като каза че има 10 радиатора колата. Абе мания голяма е, спор няма...

                  Коментар


                    #10
                    50 минути за гумите. За какво са ти 10 радиатора като никога няма да се използват, освен ако не си решил да отидеш на тази писта и да ги пробваш, ей така за кеф. :DТази кола трябваше да си остане само прототип според мене.
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      Executor написа:
                      50 минути за гумите. За какво са ти 10 радиатора като никога няма да се използват, освен ако не си решил да отидеш на тази писта и да ги пробваш, ей така за кеф. :DТази кола трябваше да си остане само прототип според мене.
                      15 минути при максимална скорост ама нямало проблем - защото резервоара свършвал за 12 ... Иначе колата си е готина добре е че са я направили ... иначе какво -само красиви прототипи, които не виждат реалзация? Това си е шедьовър на инжинерната мисъл и може би един от най- великите автомобили правени някога. Един от редките случаи когато хората се стремят да пректачат границата на възможното а не просто да наблъскат обикновенна кола с кожа, сребро и махагон и да я продават за милиони.

                      Коментар


                        #12
                        50 са минутите който спори да го гледа пак! Защото и аз първия път чух, че са 15, но понеже възникна спор в друг форум ми се наложи да го гледам пак. Fifty-fifty
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #13
                          Приятелю, 15 минути казва човека, няма гуми на земята дето ще издържат с 400 км/ч 50 минути А и е логично да е 15 защото иска да наблегне на разликата 12-15 минути когато свършва горивото

                          Коментар


                            #14
                            Uneek написа:
                            Приятелю, 15 минути казва човека, няма гуми на земята дето ще издържат с 400 км/ч 50 минути А и е логично да е 15 защото иска да наблегне на разликата 12-15 минути когато свършва горивото
                            Еми и на мен ми се струва много, но при третото ми гледане пак чувам fifty [’fifti] а не fifteen [’fifti:n] (гледам момента със слушалки на силен звук). Може би точно от това 12-15 идва объркването. Както казах в началото и аз си мислих, че са 15, но доста хора който имат мн. добри познания по английски ме опровергаха.
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              Съдейки по дипломите и сертификатите ми и аз май съм oт тези хора А иначе объркването според мен идва от факта че кара със 400+ км/ч и едва ли мислиш при тази скорост да произнасяш правилно, а и все пак е англичанин човека - понякога си говорят както си искат...

                              Коментар

                              Working...
                              X