Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познай колата :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIRE 8V написа:
    Отдолу нагоре:- Sunbean Alpine- Най-отгоре Hilmann Avenger
    Малки грешки:Sunbean Alpine - SunbeaМ AlpineНай-отгоре Hilmann Avenger - Austin Victoriaа втората каква е?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      NikMar написа:
      Малки грешки:Sunbean Alpine - SunbeaМ AlpineНай-отгоре Hilmann Avenger - Austin Victoriaа втората каква е?
      Да, пообъркал съм ги малко Втората ме затрудни най-много, чак днес открих каква е - Renault Alpine A106.Sunbeam-a пък е герой в един култов филм на Арнолд Шварценегер.
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          FIRE 8V написа:
          NikMar написа:
          Малки грешки:Sunbean Alpine - SunbeaМ AlpineНай-отгоре Hilmann Avenger - Austin Victoriaа втората каква е?
          Да, пообъркал съм ги малко Втората ме затрудни най-много, чак днес открих каква е - Renault Alpine A106.Sunbeam-a пък е герой в един култов филм на Арнолд Шварценегер.
          Ммм язък, че я нацепиха колата в едно дърво и и изкъртиха седалките (за филма Командо)
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            vgeorgiev написа:
            Базата е KDF ( Kraft durch Freude ) или с други думи VW . А това на снимката трябва да е Kuebelwagen , произвеждан за нуждите на Вермахта.
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              FIRE 8V написа:
              Втората ме затрудни най-много, чак днес открих каква е - Renault Alpine A106.
              Точно. И аз се учудих като видях този Алпин.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  Daihatsu Fellow MaxP.S.: Нека възродим тази тема
                  Drive It Like You Stole It | Гараж
                  RIP Fiat Tipo '92 1.6

                  Коментар


                    124-ка трябва да е това.Разликите с Жигулата са белите мигачи,дръжките на вратите и буферите на бронята, макар, че най-много си личи по буферите. Когато руснаците купуват лиценза, тези стар модел буфери са свалени от производство и са въведени по-големите, каквито са на ФИАТ 125. Изчезнали са и изпъкналите дръжки, защото междувременно са приети новите стандарти за пътна безопасност, налагащи намаляване на изпъкналите елементи по купето.

                    Коментар


                      Salvador написа:
                      124-ка трябва да е това.Разликите с Жигулата са белите мигачи,дръжките на вратите и буферите на бронята, макар, че най-много си личи по буферите. Когато руснаците купуват лиценза, тези стар модел буфери са свалени от производство и са въведени по-големите, каквито са на ФИАТ 125. Изчезнали са и изпъкналите дръжки, защото междувременно са приети новите стандарти за пътна безопасност, налагащи намаляване на изпъкналите елементи по купето.
                      Не е съвсем така.Първите Жигули, т.е. всички, на които пише Жигули отзад, са с бели предни мигачи. Както и има 124-ки с оранжеви.Има и ФИАТ 124 с дръжки и брони като на Жигулата.

                      Коментар


                        Нека и аз да се включа със загадка:
                        Прикачени файлове
                        http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3181

                        Коментар


                          Мммм, това ми прилича на Фиат 501 Торпедо. като малък имах такава на играчка 1:50. Червена с жълт гюрук
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Да повдигнем темата и да стане по-четена?
                            Drive It Like You Stole It | Гараж
                            RIP Fiat Tipo '92 1.6

                            Коментар


                              Kay_ написа:
                              Мммм, това ми прилича на Фиат 501 Торпедо. като малък имах такава на играчка 1:50. Червена с жълт гюрук
                              Въпреки, че и аз не съм сигурен 100% и аз съм "за" Фиат 501. Беше истинско удоволствие да го видя в естествената му среда както и да го снимам.
                              http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3181

                              Коментар


                                Още една загадка от мен
                                Прикачени файлове
                                http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3181

                                Коментар

                                Working...
                                X