Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви неща измислят хората.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви неща измислят хората.

    http://www.metacafe.com/watch/383376...safesaw/Ако това го имаше отдавна,на колко много хора щяха да им бъдат спестени твърде неприятни преживявания.

    #2
    Re: Какви неща измислят хората.

    По-скоро много хора щяха да са значително по-цели!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Re: Какви неща измислят хората.

      Pecho написа:
      По-скоро много хора щяха да са значително по-цели!
      Направо си кажи че ще са с повече пръсти!занимавам се с дърводелство от 6-7години и знам кво е!а това си е наистина един плюс!
      FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
      FIAT MAREA1.6 16V

      Коментар


        #4
        Re: Какви неща измислят хората.

        as_novo написа:
        Pecho написа:
        По-скоро много хора щяха да са значително по-цели!
        Направо си кажи че ще са с повече пръсти!занимавам се с дърводелство от 6-7години и знам кво е!а това си е наистина един плюс!
        Приблизително когато си започвал,аз вече съм спирал с дърводелството.

        Коментар


          #5
          Втората демонстрация е впечатляваща, но от обясненията не схванах как точно разбира кога да се прибере. Не вярвам да е с промяна в усилието или нещо такова, прекалено бързо е.
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Това докато навлезе в България още 50 години ще се кълцат пръсти с извинение.
            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
            I am in love with my cars

            Коментар


              #7
              Stoyan_68 написа:
              Втората демонстрация е впечатляваща, но от обясненията не схванах как точно разбира кога да се прибере. Не вярвам да е с промяна в усилието или нещо такова, прекалено бързо е.
              Диска е леко наелектризиран и когато си доближиш пръста и всъщност го докоснеш леко той се разрежда и механизъма сработва. Простичко!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                На диска е подадено ниско напрежение и при протичане на ток към земя през пръстите на оператора (дървото е изолатор) задейства защитата, която се състои от алуминиево блокче в което се забиват зъбите на циркуляра за да спре бързо и едновременно целия диск се спуска надолу от пружина или от собствената си тежест.Идеята не е лоша, но ми се струва, че след всяко сработване ще трябва да се сменя алуминиевото блокче и диска - това първо. Второ - колкото и да е "най-надежден" циркуляр, на филмчетата си правеха експеримент с кремвирш, а не с пръст. Не е като Бачо Киро, дето застанал под моста и казал "Минавайте, няма да се срути!". И още нещо за пръстите - и покрай мене се движат много "майстори" дето могат да смятат на пръсти само до 9 (а някои до 8 и 7). Та мисълта ми е, че хората си режат пръстите, когато решат че са големи майстори и че на тях ще им се размине малко кривване от правилата, щото "знаят какво правят". Ама им се разминава само краен брой пъти... Абе, почти същото е като да изпреварваш на непрекъсната линия, когато няма никой срещу тебе...
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар

                Working...
                X