Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BG TUNING

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Korun написа:
    A тъмния джам де го забраихте, а? Ми те само там са 25 катърски сили...
    според тях е заводски ,понеже всеки голф на борсата им има ...то и емблемата GTi забравихме дето ги праща в категория драгстери и резачки а бтв колко коня излиза пернишкия голф 2 ..... по данни от производителя - 50кс , по данни от чичо Митко от сервиза - 500
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #17
      RoMeO_156_GTA написа:
      Korun написа:
      A тъмния джам де го забраихте, а? Ми те само там са 25 катърски сили...
      според тях е заводски ,понеже всеки голф на борсата им има ...то и емблемата GTi забравихме дето ги праща в категория драгстери и резачки а бтв колко коня излиза пернишкия голф 2 ..... по данни от производителя - 50кс , по данни от чичо Митко от сервиза - 500
      Стига бе пичове,започвате да ставате банални с тия голфове,все пак не зависи от колата а от собственика това как ще изглежда тя,не са селски само голфовете има и много други безвкусни коли,но така си им харесва на собствениците,нека си карат
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #18
        И аз

        Abarth. написа:
        RoMeO_156_GTA написа:
        Korun написа:
        A тъмния джам де го забраихте, а? Ми те само там са 25 катърски сили...
        според тях е заводски ,понеже всеки голф на борсата им има ...то и емблемата GTi забравихме дето ги праща в категория драгстери и резачки а бтв колко коня излиза пернишкия голф 2 ..... по данни от производителя - 50кс , по данни от чичо Митко от сервиза - 500
        Стига бе пичове,започвате да ставате банални с тия голфове,все пак не зависи от колата а от собственика това как ще изглежда тя,не са селски само голфовете има и много други безвкусни коли,но така си им харесва на собствениците,нека си карат
        И аз съм на това мнение имам много добър приятел който има голф 2 и честно казано си изглежда много добре познавам и много други хора с голфове който също не са за изхвърляне.И в нашия форум имаше една снимка на брава на илиенци мисля че беше която беше ужасна всичко зависи от човека и неговото разбиране за тунинг и красота.
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #19
          Re: И аз

          soulkeeper написа:
          Abarth. написа:
          RoMeO_156_GTA написа:
          Korun написа:
          A тъмния джам де го забраихте, а? Ми те само там са 25 катърски сили...
          според тях е заводски ,понеже всеки голф на борсата им има ...то и емблемата GTi забравихме дето ги праща в категория драгстери и резачки а бтв колко коня излиза пернишкия голф 2 ..... по данни от производителя - 50кс , по данни от чичо Митко от сервиза - 500
          Стига бе пичове,започвате да ставате банални с тия голфове,все пак не зависи от колата а от собственика това как ще изглежда тя,не са селски само голфовете има и много други безвкусни коли,но така си им харесва на собствениците,нека си карат
          И аз съм на това мнение имам много добър приятел който има голф 2 и честно казано си изглежда много добре познавам и много други хора с голфове който също не са за изхвърляне.И в нашия форум имаше една снимка на брава на илиенци мисля че беше която беше ужасна всичко зависи от човека и неговото разбиране за тунинг и красота.
          Принципно си прав, ама аз досега добре изглеждащ Голф не съм видял. На всичките дето съм ги виждал, задължително присъства някой/някои от споменатите до сега тунинг елементи, повишаващи мощността до границите на невъзможното .
          Настоящата - Ford Focus ST
          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
          Франкенщайн - R.I.P.
          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

          Коментар


            #20
            Re: И аз

            Korun написа:
            soulkeeper написа:
            Abarth. написа:
            RoMeO_156_GTA написа:
            Korun написа:
            A тъмния джам де го забраихте, а? Ми те само там са 25 катърски сили...
            според тях е заводски ,понеже всеки голф на борсата им има ...то и емблемата GTi забравихме дето ги праща в категория драгстери и резачки а бтв колко коня излиза пернишкия голф 2 ..... по данни от производителя - 50кс , по данни от чичо Митко от сервиза - 500
            Стига бе пичове,започвате да ставате банални с тия голфове,все пак не зависи от колата а от собственика това как ще изглежда тя,не са селски само голфовете има и много други безвкусни коли,но така си им харесва на собствениците,нека си карат
            И аз съм на това мнение имам много добър приятел който има голф 2 и честно казано си изглежда много добре познавам и много други хора с голфове който също не са за изхвърляне.И в нашия форум имаше една снимка на брава на илиенци мисля че беше която беше ужасна всичко зависи от човека и неговото разбиране за тунинг и красота.
            Принципно си прав, ама аз досега добре изглеждащ Голф не съм видял. На всичките дето съм ги виждал, задължително присъства някой/някои от споменатите до сега тунинг елементи, повишаващи мощността до границите на невъзможното .
            Имаш предвид : щом е с една чистачка =бегачка; слага се накраиник е вече е със спортно гърне ,две врати бегачка и т.н. да прав си но според мен не трябва да се слагат всички под един знаменател .Както е и мнението за италианските автомобили всичките не ставали разваляли се и т.н. но ние най-добре знаем че не е така има и такива но къде ги няма
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #21
              Явно говорим за различни неща. Не говоря за сток коли или за такива седна чистачка или две врати. Говорим за коли с някакви опити за тунинг (оптичен) по тях. Определено в представата ми за тунинг не се вписват лепенките на предните врати на всички възможни фирми произвеждащи възли за силов тунинг, без нито един елемент произведен от тях да е вложен в колата (Brembo, Remus, GReddy, Koni и т.н.). Няма да изброявам повече, че няма да ми стигне място на вратите... А, най-много се "кефя" като видя надпис на колата AEZ или BBS, а колата е с тасове. Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против, спортните гърнета фолио на стъклата, лети джанти и т.н., ма поне малко с идея да е направено. Повечето ( не само голфовете) иглеждат като правени в час по трудово....
              Настоящата - Ford Focus ST
              Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
              Франкенщайн - R.I.P.
              Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

              Коментар


                #22
                а

                Korun написа:
                Явно говорим за различни неща. Не говоря за сток коли или за такива седна чистачка или две врати. Говорим за коли с някакви опити за тунинг (оптичен) по тях. Определено в представата ми за тунинг не се вписват лепенките на предните врати на всички възможни фирми произвеждащи възли за силов тунинг, без нито един елемент произведен от тях да е вложен в колата (Brembo, Remus, GReddy, Koni и т.н.). Няма да изброявам повече, че няма да ми стигне място на вратите... А, най-много се "кефя" като видя надпис на колата AEZ или BBS, а колата е с тасове. Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против, спортните гърнета фолио на стъклата, лети джанти и т.н., ма поне малко с идея да е направено. Повечето ( не само голфовете) иглеждат като правени в час по трудово....
                Така е прав си и на мен ми е смешно като видя AEZ и BBS на една и съща кола защото ми се е случвало за това съм напълно съгласен с теб
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #23
                  Re: а

                  soulkeeper написа:
                  Korun написа:
                  ....... Повечето ( не само голфовете) иглеждат като правени в час по трудово....
                  Така е прав си и на мен ми е смешно като видя AEZ и BBS на една и съща кола защото ми се е случвало за това съм напълно съгласен с теб
                  и аз съм съгласен и често се виждат подобни работи ..... даже на 1 голф мисля че бях видял надпис от сорта на OZ racing а беше с джанти на Опел Просто повечето експерименти се правят върху Опели и Голфове .... но има и други безвкусни творения А за щернишките Голфове ....просто така смятат собственичките ,че карат бегааааааачки и ако се караше само Лада Нива или дори танкова сигурно пак щяха да го твърдят :D :D :D
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #24
                    колеги, нека бъде ме корекни към др ни колеги от др авто-форуми и не им коментира ме колите със насмешка.представе те си, 4е и те коментират на6ите коли с ирония? няма да е приятно нали? затова нека да не иронизираме не6тата в тяхна "вреда"

                    Коментар


                      #25
                      siniq-bega4 написа:
                      колеги, нека бъде ме корекни към др ни колеги от др авто-форуми и не им коментира ме колите със насмешка.представе те си, 4е и те коментират на6ите коли с ирония? няма да е прятно нали? затова нека дане иронизираме не6тата в тяхна "вреда"
                      Колега, явно си прочел поста ми по диагонал. Както виждаш нямам ( а и колегите също се съгласиха с мен) нищо против VW или която и да било друга мярка. Още по - малко пък искам да обиждам собствениците им. Прочети пак поста ми и ще разбереш какво имам предвид. Просто за така наречения тунинг масово се използва за база VW и Opel. И понеже в БГ реалността, всеки се опитва да прави тунинг с подръчни материали, без грам естетика - резултата е на лице.
                      Настоящата - Ford Focus ST
                      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                      Франкенщайн - R.I.P.
                      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                      Коментар


                        #26
                        Имах впредвид,че селяни има с всякакви коли,селянинът си е селянин каквото и да кара,виждал съм за съжаление и много селски фиати,алфи и ланчии,но това не значи,че всички с италианки са селяни нали :D
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #27
                          peace

                          Коментар

                          Working...
                          X