Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинговано Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинговано Типо

    Ако намеря такива стопове и фарове ще сложа на моето Типо много ми харесахаhttp://www.cardomain.com/ride/2401000
    Carozzeria Touring, Milano
    Fiat 124 Touring - моята следваща кола

    #2
    Забрави за такова стопове и фарове...всичко най-вероятно е правено по поръчка...А ако си го поръчаш от някъде ще е доста солена цена...иначе ще е добре и аз да му хакна тея стопове и фарове но просто съм питал на всякъде и ми казват че такова нещо за типо няма...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Не са толкова невъзможни тези стопове и фарове Питай в бг тунинг фирмите :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Тунинга е направо брутален! Виждат се говорители и на самия заден капак!
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Mercedes E200 coupe

          Коментар


            #6
            Абе питах ама ми казват на всякъде,че се правят по поръчка и ще е доста скъпо...иначе са перфектните...Предаставам си моето Типо с такива елементи...АУУУ звер,ама то и така си е звер ама къф ше е с тях не ми се мисли...
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                тунинга е трепач!Ама мнооооого пара трябва!
                FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                FIAT MAREA1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  http://fiattipo.coolglory.de/eng_tipoahmet.phpЕто едно още по-добро! Човека твърди, че е произведено 1999.Стойката му е убийствена!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    Ммммного добро
                    Пауър из нотинг уитаут гума
                    Cinq 16v , Delta 1 2.0

                    Коментар


                      #11
                      и двете са убиец...
                      Не мрънкай че карам бавно,така или иначе съм пред теб!

                      Коментар

                      Working...
                      X