Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво правят колегите от Хюндай

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво правят колегите от Хюндай

    http://soapbox.msn.com/video.aspx?vi...7-6e7e401206ad Маниацииииии Искам и аз така, нищо че съм момиче. То като ги гледам тези и.........(сайта е взет е от Опел клуб.)

    #2
    Добра демонстрация.Най-ме изкефи това със сменянето на гумата. Навремето така шашкахме новобранците кемафи в казармата само че с танковете. Ситуацията е следната: Както си джиткаш танка застопоряваш ръчната газ и излизаш от люка върху танка, при което събираш очите на неразбиращите! След това отваряш двигателното отделение, вдигаш радиатора и почваш да си ръчкаш нещо (танка си върви). За незапознатите - вътре в двигателният отсек има огромен вентилатор, който може да те смели за секунди. На новобранците направо им изскачаха оченцата. След това затваряш капака, палиш си цигарка най-спокойно, (танка си върви) наместваш се на кемафското място - и газ! Абе луди години бяха!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Това е... Просто нямам думи!Все едно играят балет с тея коли, всичко изглежда толкова плавно и естествено...КолеШке, отимах компекс за малкоценност, з...и! И аз съм със самочувствието че карам...Машалла, машалла!
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Направо се сбърках! Браво Хюндай!
        Вече нямам италянска машина

        Коментар


          #5
          И аз ше се науча да паркирам така
          Fiat Uno 45
          Fiat Uno 1.3 turbo i.e.

          Коментар


            #6
            Бях гледал нещо подобно с руски Лади ама това е по-кораво
            VW Bora Variant 1.6 16V '01

            Коментар

            Working...
            X