Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новият FIAT Linea !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Благодаря на всички за пожеланията!Желая и на вас приятно и безаварийно пътуване!Впечатленията ми досега от колата са положителни, но това е естествено- това е първата ми нова кола Досега имах Рено 19 ’94 и разликата е осезаема /Виж снимката/.Все пак това е модел от ниския сегмент на средния клас и не може да се очаква много, но за цената си смятам, че е добър избор и ще стане популярна.Колкото до двигателя bahricin е прав- 90 к.с. не са много, ако имаше модификация с 110-120 к.с щеше да е перфектно.

    Коментар


      #62
      Jones цветовете на колите са 1:1 почти.. Ще се радваме да коментираш ако имаш проблеми с колата си..дори и впечатления можеш да изкажеш... Добра кола си избрал...

      Коментар


        #63
        Immortal написа:
        http://www.fiatlinea.com/main.html - тук е на разбираем езикНякъде пред погледа ми попаднаха цените на Линеа за България, но не мога да се сетя къде... Но цифрите бяха много примамливи - за двата базови модела почваха от 24.000 лв (или някъде там).P.S. намерих ги - в сайта на hit-ko - www.axm-auto.comВсъшност базовата цена е доста под гореспоменатата сума...Само дето не е ясно с или без ДДС са тези цени...
        Ето още малко информация за цените. Взех брошурата от изложението.

        Коментар


          #64
          Ако може да ми свалите цената от оборудването актив (не ми трябва запалка и пепелник)
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #65
            Jones, твоето оборудване какво е в колата....

            Коментар


              #66
              а ина4е нqмам ни6то против 1,3 мйт...само трqбва да се свиква с обороти скорости и т.н....и с времето 6те види6 4е не е много тромаво...все пак след бензин дизела е по особен ,возиqта де ...1,4 16 в 120 к.с. след около месец е на пазара в тр...и според колегите тест 6офори е истински звqр...да видим ...все о 6те и аз съм тествал само 1,3... цените с ддс са наистина ниски в сравнение с тр...тук базата 1,4 77к.с е от 27 000 трл...и виждам 4е не са изложили EMOTİON версията...струва си дале4 е по привлекателна от активе и динамик...за сметка на цената разбирасе
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар


                #67
                bahricin, приятелю, но нищо не разбрах от написаното в поста...тва ч,ш, за нищо ги нямаш....

                Коментар


                  #68
                  за съжаление колегата има проблеми в турция....май нямат някой букви, които съответстват на българксите...но това е най-малкия проблем. Винаги получаваме ценна информация от вътрешен човек, за което благодарим.
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #69
                    Извинявам се(то сам няма как да се извиня) .. т.е. Извини ме bahricin...

                    Коментар


                      #70
                      coolboby написа:
                      Извинявам се(то сам няма как да се извиня) .. т.е. Извини ме bahricin...
                      няма проблеми...пробвам и конвертора и други комбинации на клавиатурата но най доброто засега е това...без 4 и 6 не става ина4е по4вам на латиница хааа :D :D :D
                      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                      Коментар


                        #71
                        coolboby написа:
                        Jones, твоето оборудване какво е в колата....
                        1.3 Mjet -DYNAMIC + Боя Металик /?!?! нямам идея как това е екстра след като други не се произвеждат/ + Лети Джанти 16’’+ Странични въздушни възглавници за главатаcheers,

                        Коментар


                          #72
                          bahricin написа:
                          а ина4е нqмам ни6то против 1,3 мйт...само трqбва да се свиква с обороти скорости и т.н....и с времето 6те види6 4е не е много тромаво...
                          Предполагам, че ще свикна бързо Много страннен също така е оборотомера- разграфен е до 7000 об/мин и то без червена зона ?!?Това си е доста дори и за бензинов двигател- сигурно са решили, че няма смисъл да се правят две различни табла- за дизел и бензин Дали имаш информация /графика/ на кривите на мощността и въртщия момент, тъй като аз намирам само данни за максималните им стойности?

                          Коментар


                            #73
                            ...моята е червен цвят, забравих как се казва, нещо като "Луцифера" при Ситроените. По-високата версия е, като има като опции подлакътник, си-дито беше с нам колко тонколони и мп3, въздушни възглавници тип "перде" / нещо такова/ и волан и ск.лост овбити в кожа.......това, което най ми хареса, освен цвета, е че салона е изцяло черен. Толкова много се влюбих в тая кола, че чак спах кофти тази нощ.....нямам търпение вече....

                            Коментар


                              #74
                              Авео написа:
                              Толкова много се влюбих в тая кола, че чак спах кофти тази нощ.....нямам търпение вече....
                              Само 20-тина дена трябва да чакаш

                              Коментар


                                #75
                                bahricin написа:
                                :D 4естито ...малко или много имам пръст и пот в тази ма6ина...карай си със здраве :D о4акваме впе4атленията ти ...и аз съм потенциален клиент на линеа или ново браво но искам да е T-JET най малко 120 к.с.
                                :D 4естито и на теб АВЕО ... :D
                                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                                Коментар

                                Working...
                                X