Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новият FIAT Linea !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ве4е е по дилърите...с цена от 27 500 трл
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #32
      ето тук www.fiatlinea.com.tr
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #33
        Тук има страхотни снимки на Linea-та, първата даже от няколко дена ми стои, като wallpaper на PC-то http://www.autoblog.it/galleria/fiat-linea-2007/1
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #34
          Днес я даваха в една от рубриките на Мотоавангард по тв 7: http://www.motoavangard.com/news_more.php?id=97 Само това, че ще я правят в Бурса не ми прави добро впечатление, ама.....ПП: Може да гледате повторенията на предаването в понеделник и четвъртък!
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #35
            Ех изпревари ме :D Гледах предаването и аз Както си личи от статията ,бяха възхитени от автомобила ,а това направо ме трогна :D "Поради конкурентната цена и доброто име на Фиат, нищо чудно интересът към Линеа да вдигне продукцията на шестцифрено число догодина."П.С избраха и Алфа 159 като конкурент на Мерцедес Ц-клас :D И го предскавиха като "малко красота сред немската ..... (тук чух простота ,поправете ме ако не е така)"
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #36
              Само това, че ще я правят в Бурса не ми прави добро впечателние, ама..... ха ха хааа.... първо трябва да си свали6 конските о4ила ...приятел БУРСА=DETROİT на региона...засега... занапред и на ЕВРОПА...а това 4е в ЯМБОЛ *YAZAKİ AUTOMOTİVE* (електри4еско оборудване) ба4ка за автоиндустрията на БУРСА какво впе4атление ти прави...4е и в бурса има 4 на брой огромни такива като *YAZAKİ* ...за другите да не говорим има достатъ4но инфо във форума ...
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар


                #37
                а това за какво ви говори драги колеги...EURONCAP 5 *****
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар


                  #38
                  bahricin написа:
                  Само това, че ще я правят в Бурса не ми прави добро впечателние, ама..... ха ха хааа.... първо трябва да си свали6 конските о4ила ...приятел БУРСА=DETROİT на региона...засега... занапред и на ЕВРОПА...а това 4е в ЯМБОЛ *YAZAKİ AUTOMOTİVE* (електри4еско оборудване) ба4ка за автоиндустрията на БУРСА какво впе4атление ти прави...4е и в бурса има 4 на брой огромни такива като *YAZAKİ* ...за другите да не говорим има достатъ4но инфо във форума ...
                  Завода на Язаки последния път като видях беше на ниво изравняване на терена от булдозери Но ако нещата са организирани както тези в Карнобат и Люляково (смятайте че е почти като в Бурса , български не се говори и на двете места), влиянието на човешкия фактор е сведено до минимум.
                  Brava 1.6 ELX

                  Коментар


                    #39
                    ruNNer написа:
                    bahricin написа:
                    Само това, че ще я правят в Бурса не ми прави добро впечателние, ама..... ха ха хааа.... първо трябва да си свали6 конските о4ила ...приятел БУРСА=DETROİT на региона...засега... занапред и на ЕВРОПА...а това 4е в ЯМБОЛ *YAZAKİ AUTOMOTİVE* (електри4еско оборудване) ба4ка за автоиндустрията на БУРСА какво впе4атление ти прави...4е и в бурса има 4 на брой огромни такива като *YAZAKİ* ...за другите да не говорим има достатъ4но инфо във форума ...
                    Завода на Язаки последния път като видях беше на ниво изравняване на терена от булдозери Но ако нещата са организирани както тези в Карнобат и Люляково (смятайте че е почти като в Бурса , български не се говори и на двете места), влиянието на човешкия фактор е сведено до минимум.
                    ЗА КАКВО СТАВА ДУМА...по то4но за какво намеква6...за роботизация или ....сигурно се говори на японски фирмата си е 4исто японска
                    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                    Коментар


                      #40
                      bahricin написа:
                      ruNNer написа:
                      bahricin написа:
                      Само това, че ще я правят в Бурса не ми прави добро впечателние, ама..... ха ха хааа.... първо трябва да си свали6 конските о4ила ...приятел БУРСА=DETROİT на региона...засега... занапред и на ЕВРОПА...а това 4е в ЯМБОЛ *YAZAKİ AUTOMOTİVE* (електри4еско оборудване) ба4ка за автоиндустрията на БУРСА какво впе4атление ти прави...4е и в бурса има 4 на брой огромни такива като *YAZAKİ* ...за другите да не говорим има достатъ4но инфо във форума ...
                      Завода на Язаки последния път като видях беше на ниво изравняване на терена от булдозери Но ако нещата са организирани както тези в Карнобат и Люляково (смятайте че е почти като в Бурса , български не се говори и на двете места), влиянието на човешкия фактор е сведено до минимум.
                      ЗА КАКВО СТАВА ДУМА...по то4но за какво намеква6...за роботизация или ....сигурно се говори на японски фирмата си е 4исто японска
                      Почти противоположното на роботизация -> евтин човешки труд заменящ скъпите роботи. По неволя съм наблюдавал доста продължително процеса на правене на кабелните снопове и свързването към конекторите -> Правят се множество тестове което отнема почти толкова време колкото правенето на кабела и според мен даже необразованите турски младежи и девойки които работят там едва ли могат да объркат нещо без това да си проличи. Говори се САМО на турски. В Люляково само охраната и ел.техника говореха развален български , а останалите включително мениджърския състав даже и не разбираха български. В Карнобат преди да ги купят положението беше подобно въпреки че не можеха да намерят изцяло турски състав поради големите размери на производството. Абе какво да си разправяме -> държава в държавата е това. Айде да не разводняваме темата , пък е и ден за размисъл и може някой да реши че правя агитация и да ми прати ГДБОП на домашно посещение да ми прегледа нелегалния софтуер
                      Brava 1.6 ELX

                      Коментар


                        #41
                        ...понеже никъде не можах да прочета.......кога приблизително автомобилът ще е при нашите дилъри....т.е. кога най-рано ще може да се купи...

                        Коментар


                          #42
                          Авео написа:
                          ...понеже никъде не можах да прочета.......кога приблизително автомобилът ще е при нашите дилъри....т.е. кога най-рано ще може да се купи...
                          не много дале4 ...малко търпение...аз мисля да си купя 1,4 16 в 120 к.с. или подобно мо6тна искам да е...актуалните модели не са за мен 1.4 77 к.с. и 1.3 мултижет 90 к.с. ...ина4е тест коли има ....120 коня...друго си е...турбо .................................................. .................................................. .................................................. ................................А 6ТО СЕ ОТНАСЯ ЗА ПО ГОРНİТЕ МНЕНİЯ НА КОЛЕГАТА....колега не6тата много се промениха твоята гледна то4ка според мен не е съвременна а е остатък от бай то6овото време(про6тавай но е така) на6ето поколение порасна с *експлоатация на 4овек от 4овека...и т.н...* ефтин 4ове6ки труд и про4ие...това не са актуални теми за родината ни...а помисли си кат ти турне няколко робота за тази работа знае6ли(могат и да го направят) вместо да работят няколко стотици 4овеци и даси изкарат прехраната те 6те са няколко механници които 6те поддържат роботите ... и като си бил мераклия за6то не ги пита колко пари полу4ават месе4но...аз да ти кажа дале4 по високо от минималната заплата за българия...при тази безработица...4е и всеки инвеститор си гледа пе4албата...няма ли кяр няма и работа ...не е както преди 1990 ...в цял свят е така...помисли...аз от 17 години ба4кам в този сектор...
                          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                          Коментар


                            #43
                            @ ruNNerНе си прав Ранърз, завода в Ямбол няма нищо общо с Турция. В момента наистина новият завод е на кота терен, но Язаки работи в халета под наем на ВаккумЕлСистемс. Имам бинзес отношения (дай боже успешни) с ръководството на Язаки, и мога да ти кажа че са само европейци - чехи, германци, австрийци и т.н. Новоназначените инженери са на обучение в Унгария, Словения, Литва и Турция (Анталия). Бях в завода като монтираха оборудването - мога да ти кажа че наистина човешкия фактор е сведен до минимум. Друг е въпроса, че наистина заплатите, които предлагат на обикновените работници са меко казано български (250-300). Инженерите взимат повечко - около 800-1000 лв. Турско население в Ямбол няма, така че щат - не щат - ще се говори български Друг е въпроса с турските заводи за кабелни снопове, като тези дето си ги изброил и този в гр.Кермен (Сливенско) (фирма АТЕС) - там се назначават само цигани (щото турци в района няма) и им се плащат по 120-150 лв. на най-работните. Не виждам кое му е лошото на Линеата, че ще се прави в Турция - там се правят почти всички малки коли, които се продават в БГ - като почнеш от Рендетата и стигнеш до Королите на Тойота. Да не говорим пък за Форд - някои от моделите му се правят САМО там.Голямата част и от нашите ФИАТи са правени там - например доста ТИПОта говорят turkce

                            Коментар


                              #44
                              Оффтопик@ Immortal За Язаки не съм казал че са турци , а просто споделих че едва ли ще почнат работа скоро. Това за халетата не го знаех , явно съм в грешка.За Атес не съм споделил нищо защото там ел. инженера даже и да е бил циганин не си личеше , говореше перфектен български и ни помогна много @bahricinС някои от твърденията ти съм съгласен , но за повечето съм готов да споря , но нека да е в друга тема да не ни бият модераторите. Надявам се и ти да имаш това желание да си отворим една тема в Общи за евтиния човешки труд и доколко може да просперира една страна която залага на това си качество.Извинявам се много за офтопика.
                              Brava 1.6 ELX

                              Коментар


                                #45
                                здравейте...*иммортал* браво и ти пожелавам успе6ен бизне... Е както виждате файдата от такива фирми лека полека излиза на яве...всеки от града 6те си вземе малко или много дяла от пастата...оставете ве4е на мир турския ...официалния език на България си е български а и ние изселниците в турция си говорим от време на време в работното на български и никой не ни прави забележки...в кой век живеем ....а колега руннер толкова големи мозъци не можали да се справят с този *евтин труд* nadali nie ... преди 1990 соцзаплатите знае6 ги нали ...залог за ефтин trud разбирасе не е в интерес на просперитет но засега е в интерес на заетостта на хората на младежите...и мисля 4е трябва да се по4не от някъде...с развитието на индустрията се развиват и синдикати..профсъйузи и така се балансира труд заплата...със слаба индустрия и икономика няма просто на какво да залага6...и някоя фирма идва оtвън и залага на тази ефтиния [/url]
                                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                                Коментар

                                Working...
                                X