Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Начин на избиране на автомобил втора употреба !!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е колеги здравейте , имам Фиат 91г. 1,4 i.e. , имам проблеми с паленето и оборотите много ми играят , ако може някой да ми даде съвет от какво може да се получава това ,исках да и павя диагностика, но ми казаха 4е първо трявва да си оправя гърнетата , а те са ми най малкия проблем в колата.
    ЗАХАРЧЕ

    Коментар


      #17
      Help , проблем с инжекциона на Фиат 1.4 i.e

      Може ли някой да ми даде съвет , имам проблем с паленето и оборотомераКолега пусни нова тема в раздел "Консултации"! kiro_of_the_day
      ЗАХАРЧЕ

      Коментар


        #18
        Колега ако двигателя ти е моноинжекция може да ти се е скапал потенциометъра на дросел клапата-при мен това беше причината за непостоянните обороти на двигателя на празен ход!
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #19
          Айде първо да не се обиждаме,а Ивайло?Кой какво карал и т.н.-не мога да разбера това какво общо има???Не се дразни толко!!!Можеше още отначало и с две приказки да кажеш,че си от авторите,нали!?И още нещо-НЕ СЪМ ДАВАЛ АКЪЛ!!!!!КОЙ КАКВО ДА ПРАВИ,А ПИТАХ???Тъй като темата съм я видял първо във форума на Ауди(не казвам,че там са авторите й) и затова ПОПИТАХ защо нищо не се е споменало за човека,който я е пуснал там!!!Доколкото си спомням никои не говори там за авторството на темата,а хората просто благодариха на този който я е написал.И не казвам,че си му длъжен нещо!!!Но ти не отговори директно и затова се получи това недоразумение(ако мога да го нарека така).
          Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
          Обичам Родината,мразя държавата!

          Коментар


            #20
            iakudza написа:
            Айде първо да не се обиждаме,а Ивайло?Кой какво карал и т.н.-не мога да разбера това какво общо има???Не се дразни толко!!!Можеше още отначало и с две приказки да кажеш,че си от авторите,нали!?И още нещо-НЕ СЪМ ДАВАЛ АКЪЛ!!!!!КОЙ КАКВО ДА ПРАВИ,А ПИТАХ???Тъй като темата съм я видял първо във форума на Ауди(не казвам,че там са авторите й) и затова ПОПИТАХ защо нищо не се е споменало за човека,който я е пуснал там!!!Доколкото си спомням никои не говори там за авторството на темата,а хората просто благодариха на този който я е написал.И не казвам,че си му длъжен нещо!!!Но ти не отговори директно и затова се получи това недоразумение(ако мога да го нарека така).
            Хубаво само където ако и там беше се заговорило за авторски права просто незнам !!! Там не виждам как ще се заговори просто за авторски права и ум не ми го побира при положение, че темата явно е крадната от някой от някъде просто за друго не се сещам какво би могло да е и какво би могло да бъде.

            Коментар


              #21
              Радвам се,че се разбрахме бързо Така и така в тази тема става на въпрос за коли втора употреба-не е лошо да бъдат споменати и неща характерни за покупката на дизел и по-специално за JTD :D
              Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
              Обичам Родината,мразя държавата!

              Коментар

              Working...
              X