Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси Фиат Albea

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Bahricin, гледах им днес цените в турския сайт... на колко лева или евро се равнява една турска лира?
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      1 бг лв.=1 тр.л (нова тр.л) горе-долу, 1 евро=1.90 тр.л., 1 $=1,50 тр.л....ТОФАŞ-ФИАТ не са виновни за високите цени ..просто данъците са големи...най-много от колите печели държавата...
      Прикачени файлове
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #18
        fiat_love написа:
        Много здрави коли. Това не може да се счупи.
        Имаш право с Uno 1.4 i.e 1996 г. изминах 76 000 км. за 4 години и 3 пъти сменях предни амортисьори 1 път цяло предно окачване...с палиото сега е на 30 000 и никакви подобни проблеми на всякакъв терен върви зверчето...
        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

        Коментар


          #19
          автомобила е чудесен наистина и в България се продаваха и трите двигателяа новата Албея я готвят за конкуренция на Дачия Логан в този сегментот автомобилния пазар ... не се чуди ако е на добри пари - пазарувайподдръжката е смешна ...
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #20
            благодаря на всички за отзивитереших да я взема, даже днеска плащам и подписвам

            Коментар


              #21
              БРАВО

              johnsmith написа:
              благодаря на всички за отзивитереших да я взема, даже днеска плащам и подписвам
              Браво колега, надявам се да пишеш лични впечатления от количката!!!
              Истината е някъде там!

              Коментар


                #22
                :D егати кредора пак не бачка киро помощ ...колега честито...ако пишеш нещо за оборудването, мотора и опциите ще се постарая да ти помогна за някои работи от опита си...и ако не е тайна цената на колата да ни кажеш
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар


                  #23
                  Много ще си доволен от колата!Инструкторът ми по кормуване кара такава вече три години и говори само хубави неща за нея!
                  Fiat Grande Punto

                  Коментар


                    #24
                    По регистрация модела е Fiat Albea 1.6 16v HLКакто писах по-рано, колата е на 50 000 км, първата регистрация е ноември 2003Цената, за която го взех е 10500 български леваПо принцип имам няколко основни въпроса за колата и ще се радвам ако някой може да ми помогне, като по надолу съм дал някои данни за колатаПърво дали има ABS, защото не съм никак сигурен, по принцип продавача каза че няма, така както я усещам при каране и аз мисля че няма, но знам ли все пак е кола от 2003 годинаВторо искам да сложа по мощни къси светлини, не нещо значително, но по-слабо осветяване на къси не съм виждал досегаТрето - мога ли да ползвам visa uniscan reader за връзка с ECU, за самодиагностикаЧетвърто - Незнам дали каталога за части на фиат е организиран по номера на рамата или нещо другоТези надписи ги прочетох от ECUMARELLI - производителIAW 4AF.T1/HW206/1808-010 - типPALIO 1.6 RST F3 EOBDe3*98/14*0033 - идея нямам какво е товаME 182B6000 - предполагам motor engine codeV 178CYC1A 13B - version N 6327360 - номер на двигателя или някакъв номер за резервни части, стори ми че прочетох нещо като (spares) точно до N

                    Коментар


                      #25
                      Честито да я караш със здраве! А тази тема можеш да я пуснеш нова в Консултации ще имаш повече отзиви!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #26
                        Колега, ако колата е с АБС то на борда под стрелките за скорост и обороти трябва да има знак (светлина) вижда се с превъртане на ключа и изчезва...или пробвай с внезапна спирачка, ако няма чукане отзад или колата се мърда значи е без ABS...светлините защо ги сменяш те се регулират според товара ...в ляавата част на борда има даже ролчици едната за фаровете, а другата за вътрешното осветление на самия борд...от там се регулират цената за такава кола е доста изгодна според мен..самодиагностика браво карай си я със здраве...
                        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                        Коментар


                          #27
                          johnsmith написа:
                          По регистрация модела е Fiat Albea 1.6 16v HLКакто писах по-рано, колата е на 50 000 км, първата регистрация е ноември 2003Цената, за която го взех е 10500 български леваПо принцип имам няколко основни въпроса за колата и ще се радвам ако някой може да ми помогне, като по надолу съм дал някои данни за колатаПърво дали има ABS, защото не съм никак сигурен, по принцип продавача каза че няма, така както я усещам при каране и аз мисля че няма, но знам ли все пак е кола от 2003 годинаВторо искам да сложа по мощни къси светлини, не нещо значително, но по-слабо осветяване на къси не съм виждал досегаТрето - мога ли да ползвам visa uniscan reader за връзка с ECU, за самодиагностикаЧетвърто - Незнам дали каталога за части на фиат е организиран по номера на рамата или нещо другоТези надписи ги прочетох от ECUMARELLI - производителIAW 4AF.T1/HW206/1808-010 - типPALIO 1.6 RST F3 EOBDe3*98/14*0033 - идея нямам какво е товаME 182B6000 - предполагам motor engine codeV 178CYC1A 13B - version N 6327360 - номер на двигателя или някакъв номер за резервни части, стори ми че прочетох нещо като (spares) точно до N
                          Честито и със здраве! Тепърва ще усетиш предимствата и.Пусни номера на рамата и ще ти кажем повече подробности, а иначе инжексията е с новия софтуер и малко се съмнявам Унискан да се справи!

                          Коментар


                            #28
                            Клуб Фиат Албеа Россия... http://www.myalbea.ru

                            Коментар

                            Working...
                            X