Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няма друга такава простотия !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами колеги ето какво ,БИЛД групата, в която е и АутоБилд е Булевардна преса струва най-евтино , и подържа националистическите чувства у БЕДНИТЕ немци, които при 82.000.000 населание никак не са малко. Ауто Билд е спонсориран открито от Фолксваген, която е Държавна компания, като Рено например.Тук вестник Билд е пълен със сенЗаций За ниско или не квалифицирани хора, например> баба на 72години роди в Аржентина< или <Котка уби Мечка в Алпите<Още древните Римляни са открили, как се печели простия народ, с хляб и Зрелища

    Коментар


      #17
      Стори ли ми се или в началото пишеше нещо за 7 години, за TIPO? Утре и аз си купувам GOLF!
      Вече нямам италянска машина

      Коментар


        #18
        Абе то бива бива пристрастност, ама...но като се замисля просто е некомпетентност, щото само превеждат тъпи немски статии в които се хвалят скапаните немски каруци. Как изобщо можеш да споменеш името Ескорт без да те е срам. Ескорта е най-големия таралясник в Света след Сиера.
        FIAT Uno 45 FIRE

        Коментар


          #19
          zdravgo написа:
          Стори ли ми се или в началото пишеше нещо за 7 години, за TIPO? Утре и аз си купувам GOLF!
          Утре и аз продавам Бравата и взимам ГОЛФ 2 с пернишка регистрация Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_22

          --------------------

          Коментар


            #20
            Добре, че повечето братя българи (който естествено са много компетентни по въпроси свързани с политика, футбол и автомобили) вярват на подобни писания иначе как ще си купуваме евтини фиатки. В момента си търся Пунто ТД и всички, с които съм споделил ме убеждават каква голяма грешка ще направя и ми се предлагат варианти като Опел Корса, Рено Клио, Мерцедес 190 и тем подобни "МНОГО ЗДРАВИ КОЛИЦИ, КОИТО НЯМАТ ЧУПЕНЕ". Е да ама аз не искам колата ми да ме надживее, а просто да ме кефи.
            FIAT Punto 1.7TD

            Коментар


              #21
              тъй тъй... и аз онзи ден си купих пунто... и като гледах цените на колите от моят клас, годинките и екстрите и т.н. се убедих, че такива статии са от голяма полза на такива като нас - дето си ги харесват фиатите! щото даваме по-малко кинти за коли 2-ра употреба / ми таквиз можем да си позволим.... кой не иска ново гранде пунто от магазина /
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар

              Working...
              X