Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat пуска евтин автомобил за развиващите се пазари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    blader написа:
    Гранде Пунто не е ли все пак по-нисък клас от Тойота Корола или бъркам . В тоя ред от мисли според мен Стилото е в класа на королата и за 27500 какво Стило може да си купиш
    Сигурно знаете, че "GrandePunto" е дълго 4030мм. (срещу 4183мм. за Corolla), което лично за мен е повече от достатъчно, при положение, че разликата не е осезаема за пътниците и бих предпочел за максимум 30000лв. да карам изключително готино "GrandePunto", вместо "Corolla" на промоция
    sev написа:
    даCorolla 5 Door - 28 500Stilo 5 Door - 27 500Corolla има богато оборудване и е на по-добра цена ако ги сложим 1:1
    Цената която си посочил е за "Stilo" с двигател 1.6, а "Corolla" с двигатерл 1.4 и най-важното - "Corolla" е с такава цена на промоция "Corolla" 1.6 с богатото оборудване, без промоция, е близо 32000лв. - сами се сетете за толкова пари, в какво "GrandePunto" ще седнете пък нека да се води по-нисък клас

    Коментар


      #17
      после се сетих че това е промоционална ценано не ми се редактираше мнението :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        sev написа:
        после се сетих че това е промоционална ценано не ми се редактираше мнението :D
        Приятно ми е - главния редактор

        Коментар

        Working...
        X