Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки за нарушения по пътищата няма да стават за нищо.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки за нарушения по пътищата няма да стават за нищо.

    Половината снимки за нарушения по пътищата няма да стават за нищо.Източник: http://news.plovdiv24.bg/201357.html#ixzz13LfDOZ62
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Oт цялата статия ми направи впечатление само последното изречение:"При сегашното положение на камерите в края на годината ще имаме към 220 - 250 хил. нарушения. Очакваме в края на следващата година да имаме 3 милиона. Сметнете какви суми ще влязат в бюджета", коментираха експерти от КАТ.А аз си мислех, че все пак тези камери се слагат с превантивна цел. Пък то било да се пълни бюджета...Е, аз пък вече карам по правилата,особено там, където има камери От мен в бюджета ще влезе една полицейска поничка. Кръгла, с дупка в средата

    Коментар


      #3
      Браво за темата. Най-накрая ме накара да си изтегля местоположението на камерите към момента за ГПС

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        ... наказателното постановление ще се разпечатва 30 минути след засичането на нарушението. Санкцията ще се праща по пощата на водача, който ще си я плаща по банков път, без да се разказва до КАТ.Ей големи оптимисти са тея в КАТ Що направо не накарат всеки да си отвори по една сметка от която направо да теглят пари щом минем покрай радар ... (до 2 минути )Както и да ги превъзнасят тези "умни камери" те са те техника и всеки би трябвало всеки да се третира като невинен докато съдът не го признае за виновен - в случай че има разминаване между водача и камерата.

        Коментар

        Working...
        X