Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо нашите политици не карат Фиати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Mazgarev написа:
    Логан написа:
    Mazgarev написа:
    ... Ти ако беше политик или преуспял бизнесмен нямаше ли да искаш караш Мерцедес?
    Милиардер в зелено или жълто да бъда, никога не бих подкарал Мерцедес или баварец......за мен лично тези автомобили са олицетворение на мутренската и престъпна класа в България...нищо лично срещу марките, но смятам че родните ни мутри и престъпни бизнесмени окъкаха реномето на иначе толкова реномираните марки..........Иначе с кеф бих карал луксозен клас Ланча или каквото и да е, но не и мерцедес или баварец.......
    И това е причина...Обаче не всички които ги карат са такива Ако си обикновен човек, а не мутра си личи... не биха те сбъркали...
    Абцилютно Мутрите са си мутри и в "ЗАЗ" :P личат си от километри А защо политиците не карат "ФИАТ" - ми защото колите не отговарят на изискванията Най-големия "ФИАТ" в момента е "Крома"(комби) - няма висок клас "ФИАТ"и "Мазерати" пък вече е много скъпо..."Тезис" е компромис, но сравнена с конкурентите от Швабия има някой минуси и за по-лесно направо отиват и купуват "изпитаните немски лимузини" а като се замислите, в шоурума на "Ланчиа" даже няма експонат - хората как да оценят качествата й - на снимка ли И накрая, но не на последно място, някой във властта просто лапа от това, че се купуват служебни "Мерцедес"и и "БМВ"та, така, че няма нищо чудно

    Коментар


      #17
      Kuku написа:
      ..........И накрая, но не на последно място, някой във властта просто лапа от това, че се купуват служебни "Мерцедес"и и "БМВ"та, така, че няма нищо чудно
      Абсолютно......спомнете си за мистър 10%.....комисионната му е майката, комисионната........

      Коментар


        #18
        Нали си спомняте какво казваха в речите си депутатите Токмаков и Тутмаков в "Господин за един ден"!? : "Не господари!!! Слуги трябват на народа!!!"Аз нямам нищо против слугата ми да се ширтафосва с Мерцедесче Нека ме види къв д`обър господар си има
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #19
          Момчета .Това е моя Мерц произведен 1988г на 300 000 по километраж пък на колко е и той не знае. Дизел 2.5 Двигател без грешка и кола без грешка .От както е купен вече 5 години само наливам и карам.Купен е от пазара в Плевен за 5 800лв така че не много скъпа кола. За возия да не говорим пък за градско каране още повече . Много по леко се кара от Пунтото.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            А ето го и прословутото ПУНТО
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #21
              коцев написа:
              Момчета .Това е моя Мерц произведен 1988г на 300 000 по километраж пък на колко е и той не знае. Дизел 2.5 Двигател без грешка и кола без грешка .От както е купен вече 5 години само наливам и карам.Купен е от пазара в Плевен за 5 800лв така че не много скъпа кола. За возия да не говорим пък за градско каране още повече . Много по леко се кара от Пунтото.
              off:Значи си "мутра"

              Коментар


                #22
                Абе имай го и ти такъв Мерц пък нека ти викат мутра
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #23
                  Колеги, не се отклонявайте от проблема. Не смятате ли, че за нашите политици и тем подобни "бизнесмени" Фиата е много обикновенна марка кола, с която те няма да правят впечатление и да демонстрират луксозния си стандарт на живот - нещо което те "умират" да правят, за да може ние / обикновенните хора / да ги гледаме с благоволение. А и Фиатчетата са малко теснички за големите им търбуси.............
                  Punto - super - Fiat

                  Коментар


                    #24
                    Ицо написа:
                    ....те няма да правят впечатление и да демонстрират луксозния си стандарт на живот - нещо което те "умират" да правят, за да може ние / обикновенните хора / да ги гледаме с благоволение. А и Фиатчетата са малко теснички за големите им търбуси.............
                    Сам си отговаряш на въпроса Още не се е появил този луксозен "ФИАТ", който те да предпочетат, пред нещо друго Ти ако имаш пари за "С-класа" ще си купиш ли "Croma" Може би, евентуално, за трета кола, след джипа или за жената... Или, ако имаш пари да си купиш Brera/Spider няма да гъзарееш не мисля Най-просто казано, ФИАТ не е конкурентно способен на лъскавите лимузини и затова хората с пари не ги интересува марката

                    Коментар


                      #25
                      Нашите полицаи може да не карат Фиатки, ама в Италия моасово полцейските коли са ФИат Брава/Браво/Мареа

                      --------------------

                      Коментар


                        #26
                        Kuku написа:
                        Най-просто казано, ФИАТ не е конкурентно способен на лъскавите лимузини и затова хората с пари не ги интересува марката
                        По всяка вероятност си прав приятелю... НО!!! НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ...ПАРИТЕ НА УПРАВНИЦИТЕ СА НАШИТЕ ПАРИ ОТ ДАНЪЦИ!!!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #27
                          Такааа....Само да уточним, за кои коли става въпрос, служебните или личните...И второ на кои политици гледаме колите..Защото ако се разходите в центъра, около министерствата, ще видите, че служебните коли ни най-малко не са само бмв и мерцедес. Има много пежа, фолксвагени , опели мазди и т.н.. А защо няма фиат ли? Еми много просто..Защото просто от този клас коли , фиат има само кромата, която се произвежда до 96та и от 2005...Така, че нищо чудно скоро някое министерство да се сдобие с фиат...Но новата крома не ви ли прилича малко на миниван?
                          FIAT BRAVO 1.6 16V

                          Коментар


                            #28
                            kiro_of_the_day написа:
                            Kuku написа:
                            Най-просто казано, ФИАТ не е конкурентно способен на лъскавите лимузини и затова хората с пари не ги интересува марката
                            По всяка вероятност си прав приятелю... НО!!! НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ...ПАРИТЕ НА УПРАВНИЦИТЕ СА НАШИТЕ ПАРИ ОТ ДАНЪЦИ!!!
                            Разбира се, това е една от причните - чуждите пари се харчат най-лесно и най-бързо, в нашия случай за глупости
                            divaka написа:
                            Защото просто от този клас коли , фиат има само кромата... не ви ли прилича малко на миниван?
                            Именно - те нямат избор от марката ФИАТ и затова не го купуват

                            Коментар


                              #29
                              :D :D :D Ха сега де ! Аз като имам и Пунто и Мерцедес към кои минавам???не съм политик и никога няма да бъда не съм и богатаж и едва ли ще бъда
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                #30
                                Коцев, то и от Мерцедес до Мерцедес има разлика Ти си наш човек По Мерцедеса се познава

                                Коментар

                                Working...
                                X