Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новият сервиз в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новият сервиз в София

    Новият сервиз в СофияНа 17 април Ауто Италия ЕАД, Официален вносител на FIAT и LANCIA за България, отвори вратите на нов продажбено-сервизен коплекс на марките Fiat, Lancia, Romeo в град София. Той се намира на бул. Сливница 618 в посока Божурище (до магазин МЕТРО).Комплексът разполага с 400 кв. м. вътрешна изложбена площ, специално отделена външна изложбена площ за цялата лекотоварна гама Fiat Professional, сeрвизен център за леки ремонти и периодично обслужване, магазин за резервни части и офисни помещения. Клиентите имат възможността да разгледат над 20 различни модела и да тестват избран от тях автомобил. Продажбено-сервизният комплекс разполага и със собствен комплекс за хранене, служебен паркинг, паркинг за гости и паркинг за нови автомобили.Двата комплекса на Ауто Италия - на бул. Христифор Колумб 43 и на бул. Сливница 618, представят италианските марки по всички изисквания и стандарти на производителя и вече създават удобен достъп за клиентите от цялата територия на столицата.Събитието на 17ти април даде старт на национална инициатива
    Прикачени файлове

    #2
    А Стара Загора???
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      В Стара Загора няма дилър на ФИАТ
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        В Стара Загора няма дилър на ФИАТ
        Те тва е проблема-що???Имаше един лицензиран сервиз и му взеха лиценза поради некачествено обслужване и високи цени.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #5
          Все още има сервиз - официален - Импеданс, до технормаркет-а.Ама аз там само да ми напомпят гумите бих отишъл...
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            ами ще питам и ще ти кажа :D но и без да съм питал, съм сигурен че са процес на търсеневъпреки постоянното оплюване на АИ, те са длъжни и поддържат висок стандартне се става лесно официален сервиз на дадена маркане само в Стара Загора се е случило това с прекратяване на правомощиятаи в Ямбол имаше подобен случай
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Мда, оплака ми се Хит-Ко, като сменях съединителя.Пиши като имаш някакво развитие, аз от единия сервиз (предишния) съм с БАН (забрана) да стъпвам там
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Мда, оплака ми се Хит-Ко, като сменях съединителя.Пиши като имаш някакво развитие, аз от единия сервиз (предишния) съм с БАН (забрана) да стъпвам там
                Ми как като искаш да изядеш на хората хляба?И наистина випросният сервиз иска да е по европейски изисквания,а за смяна на даден консуматив да плащаш по-скъпо от самия него.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #9
                  до две седмици ще има отговор за оторизиран сервиз в Стара Загора
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Ха дано, че имам няколко сложни въпроса
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      На Импеданс ходих с Алфата за вариатора-не знаеха какво е.
                      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                      Коментар

                      Working...
                      X