Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя емблема на ФИАТ ви харесва повече?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Определено новата ми харесва повече. Може би, защото я свързвам с по-новите фиати, а може би просто вкус.
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Най-новата( старата) с червния фон и удължените букви. Едно време стоеше на Полски Фиат, подобна на нея беше на първите ВАЗ-ЛАДА.

      Коментар


        #18
        Здравейте аз сам горд собственик на Фиат и имам фиатче от ’36 година! Неговата емблема е точно тази на която пише ФИАТ което значи ’Фирма Италиано Автомобило Торино’ не знам защо са вкарани тези с наклонените черти но мисля че фиат дават лиценз на много заводи да произвеждат коли под името фиат! Давам пример Тофас е турското пройзводство на фиат, много здрава кола и евтина за поддръжка, никакви екстри и за возия да не става дума така че мисля че и Регата, Темпра, Крома и всички други с такава емблема са пипнати от някой друг, както и Ланча и Фиат типо доколкото ми е известно са пипвани в период от време в Швейцария
        АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

        Fiat 1100L 42г.

        Коментар


          #19
          Сегашната с надписа ФИАТ
          Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
          PuntoManiac ;]

          Коментар

          Working...
          X