Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за съвети при покупката на Fiat Coupe втора ръка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    мнения за това Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?t...921&f1=details

    Коментар


      #32
      Малко ме съмняват километрите 65000???? С такава кола "само" по 12000 км на година???? Звучи несериозно......... иначе е супер..... Ако имаш толкова пари ..... давай!!!! Това май ми е пост 200!!! Честито!!!
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #33
        Хубаво е, версия "Плюс". Километрите аз лично не ги гледам(е, да не са 500 000). Важно е в какво състояние е.Спазари го, парите не са малко, но не са и много. На производство сигурно е ’99, което си е хубаво. Заслужава си да се погледне.

        Коментар


          #34
          Гледах неска едно привидно добро купе, всичко му изглежда наред, ама като продумах на търговеца да го откарам в някой сервиз, оня се запече и вика само в сервиз на някакъв негов познат, че го било страх да не го разбъзикат нешто. Направо не ми вдъхва доверие! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21. Иначе всичко което знам за колата проверих и ми изглежда наред ама.......

          Коментар


            #35
            Skip написа:
            Гледах неска едно привидно добро купе, всичко му изглежда наред, ама като продумах на търговеца да го откарам в някой сервиз, оня се запече и вика само в сервиз на някакъв негов познат, че го било страх да не го разбъзикат нешто. Направо не ми вдъхва доверие! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21. Иначе всичко което знам за колата проверих и ми изглежда наред ама.......
            Бягай от такива!!!! Не се лъжи!!

            Коментар


              #36
              Бе и аз това ше направя, само дето ме е яд, че бих толкова път до Пловдив. Тая седмица мисля да видя и онова купе от обявата по горе ( тука няма да бия път щото от 4 години живея в Плевен). Писал се, че модела е Плюс. Ако те разбирам правилно означава, че има всички екстри?( мислех, че плюса е само при големите двигатели с турбо). Лошото е само че нямам толкова пари и ще е егати късмета ако сваля до 12000 ( дано се навие да своли музиката, джантите... ако ще и партроника да си го завре ...... ) сори ядосан съм щото ми се скапа целия ден!!!

              Коментар


                #37
                Skip написа:
                Бе и аз това ше направя, само дето ме е яд, че бих толкова път до Пловдив. Тая седмица мисля да видя и онова купе от обявата по горе ( тука няма да бия път щото от 4 години живея в Плевен). Писал се, че модела е Плюс. Ако те разбирам правилно означава, че има всички екстри?( мислех, че плюса е само при големите двигатели с турбо). Лошото е само че нямам толкова пари и ще е егати късмета ако сваля до 12000 ( дано се навие да своли музиката, джантите... ако ще и партроника да си го завре ...... ) сори ядосан съм щото ми се скапа целия ден!!!
                Ми на "Плюс" слагат праговете и добавките на предната броня от ЛЕ. Иначе "Плюс" има и ’94.Парктроник няма серийно на Купе, ако има значи ги е скагал някой, или просто продавача го е отметнал в бързината като пускал обявата. Музиката е Сони чейнджър, който е оригинален за Купе, така че едва ли ще иска да го сваля, щото не е особено висок клас. Джантите са оригинални 15", на които едва ли ще вземе повече от 300 лв. с хубави гуми. Така че си мисля, че нищо няма да си махне от колата. Ама питай. Хубаво е Купето иначе според мен.

                Коментар


                  #38
                  Каде са му номерата на двигателя и на шасито на Купето? Намерих само табевката под предния капак.а, в КАТ имат ли услуга за проверка дали колата не е крадена [ имам предвид преди да си я купил, а не при регистрацията ]

                  Коментар


                    #39
                    Доколкото знам най-доказания двигател е 2.0 16v, А колкото до частите, всичко по каросерията е скъпо ( фар: 700лв. огледало: 480лв. и т.н) , по ходовата не са скъпи но пък някои по-спесифични липсват на склад.Относно мощноста: На Fiat Coupe са му нужни минимум 220к.с
                    Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                    Коментар


                      #40
                      emopeev написа:
                      Доколкото знам най-доказания двигател е 2.0 16v, А колкото до частите, всичко по каросерията е скъпо ( фар: 700лв. огледало: 480лв. и т.н) , по ходовата не са скъпи но пък някои по-спесифични липсват на склад.Относно мощноста: На Fiat Coupe са му нужни минимум 220к.с
                      Амортисьори? Ех по едно ЛЕ ще дойде добре, а? Мен 220 ме оправят.Skip, в КАТ я правят таи услуга срещу скромните 50 лв. Експертиза само, ако ще я взимаш колата със сигурност.

                      Коментар


                        #41
                        А да Амортисьори от 85лв. до 465лв. :D
                        Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                        Коментар


                          #42
                          aaaa номерата на двигателя и на шасито каде са , че не ги намерих? и шшшшшшшшшшшт, нищо не сам казал за купуване. Някой да е прочел нещо такова ааа?[да не уручасаме нещата Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 ]

                          Коментар


                            #43
                            Колеги имам един въпрос.Ако се вкара от Германия купе 20v има ли вазможност в Балгария да му се сложи турбо или продава ли се точно такова турбо и на каква цена горе долу разбира се за да може да си стане 220
                            Alfa Romeo 146 JTD

                            Коментар


                              #44
                              Номера на рамата е на табелка до радиатора а също така е набит и на дясното бомбе на макферсона. На двигателя е над изпускателния колектор.
                              Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                              Коментар


                                #45
                                Skip написа:
                                и шшшшшшшшшшшт, нищо не сам казал за купуване. Някой да е прочел нещо такова ааа?[да не уручасаме нещата Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 ]
                                Иха! Споко, да не купуваш Боинг! Като не е това, друго ще излезе.

                                Коментар

                                Working...
                                X