Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разгневен шофьор разряза с флекс машина скоба !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разгневен шофьор разряза с флекс машина скоба !!!!

    Разгневен шофьор разряза с флекс машина скоба, поставена на колата му заради неправилно паркиране на ул."Иван Асен" в София. Тогава служители на "Паркинги и гаражи" сложиха скоби на останалите гуми. На мястото пристигна и полицейски патрул, който арестува шофьора. Той се опитваше да обясни, че спрял само за да си купи хляб. Колата бе отнесена с паяк. Транспортните проблеми в центъра на столицата скараха вчера МВР и общинската власт. Още в "България"Информацията е взета от тук: http://www.segabg.com/online/article...=16&id=0000111
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

    #2
    и аз ходя за хляб с флекс в багажника :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      и аз ходя за хляб с флекс в багажника :D
      Значи като ме закопчаят да знам към кого да се обърна
      Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

      Коментар


        #4
        Да не е някой колега от форума, като гледам Фиатката : )
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #5
          То "Иван-Асен" пък е една улица ... майка плаче. Разкъртени павета и се разминаваш на едно огледало разстояние. Там е като "Дарданелите" в пиков час

          Коментар


            #6
            Не си спомням на кой филм, но главният герой паркирайки на подобно място, извади от багажника такава скоба, сложи си я сам на гумата и отиде да си върши работата. На връщане си я свали, хвърли я в багажника и си тръгна.

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Не си спомням на кой филм, но главният герой паркирайки на подобно място, извади от багажника такава скоба, сложи си я сам на гумата и отиде да си върши работата. На връщане си я свали, хвърли я в багажника и си тръгна.
              Май беше някакъв филм с Лесли Нилсен, Гол пищов или нещо такова. Колкото до случая с флекса, една от причините да живея в провинцията, в Кърджали съм от няколко години а нито един път не съм видял паяк да вдига нещо.
              Важно е ти да се кефиш на колата си, а не другите на нея. (Същото като при жената).

              Коментар


                #8
                Филма е Грозна като смърта, да не се чудите, поне аз там съм го гледал тоя номер
                bravа jtd 105

                Коментар


                  #9
                  Бражо тоя ги е збъркал тия абдалел.

                  Коментар


                    #10
                    Браво на човека! Евала на такива хора! И на мен ми е идвало веднъж за 1 минута ми бяха сложили скоба, и се чудех как да я махна... А иначе тези дни станах свидетел на нещо много смешно. В Банско има вече паяк И няма да ви казвам че още му се учат и гледах как изсипаха 1 кола много яко Мамка им и копелета

                    Коментар


                      #11
                      Иначе темата е от преди един месец ...

                      Коментар


                        #12
                        Ако се случи на мен няма д я режа ама ако е с ключ ще разпробия ключалката с моите акумулаторни машинки и ще я отключа с обикновен ключ.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Идват гадовете да ми свалят скобата преди 10-тина дни и ме почват с " Добър ден, 9.90". Общо взето май това и бяха всички реплики м...а им.
                          Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V

                          Коментар

                          Working...
                          X