Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Абарт Гранде Пунто - essesse кит

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Абарт Гранде Пунто - essesse кит

    крайния резултат е 180кончета и от 0 до 100 за 7.5секундиповече

    #2
    Баси, издиша пред конкуренцията

    Коментар


      #3
      де да знам как е конкуренцията, но на мен не ми се струват малко тия 180 коня.....а и на визия го докарват

      Коментар


        #4
        Тук ще ти отговоря по друг начин На визия наистина го докарва, направо е уникум, ОБАЧЕ това ще е поредния повод злите езици да кажат "Има само един дизайн и нищо повече!"

        Коментар


          #5
          да го д**ат злите езици... лично тази кола ме кефи, пипнали са я от всякъде... идеална е за мен

          Коментар


            #6
            Визията яка си е Ама кончетата малеят....Но нали щеше да има по добри двигатели 1.6турбо - някфи такива тогава ще е по добре
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              То, ако и цената е над 20’000Е - просто е обречен модела Ще видим...

              Коментар


                #8
                Не мисля, че е обречен модела! Първо това е кола за ентусиасти и не се прави за да се произвежда в мега големи серии. Второ ентусиасти има със сигурност дето чакат тая кола като топъл хляб. А до конете, не винаго са най-важното. Според мен колата е направена да се кара състезателно а това ще и е големия плюс! :D Това не е кола за 400м. :D
                KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                Land Rover Discovery 2.5TD '94
                EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                EX: Fiat Regata 1.7D '84

                Коментар


                  #9
                  Kuku знам какво визира, ама не мисля, 10ина к.с. при 180-190 к.с. ще са решаващи за цялостните оценки за една кола, а и да не забравяме, че Абарта ги вади от 1,4 а Корсата от 1.6 и да си помислиме какво ще прави абарт със 1.6 литровите турбинирани бензинки, които скоро ще видим п.п. тема са 180 коньовия абарт мисля че имаше вече... а и в ауто билд имаше тест (преди около 2-3 месеца) и отзивите бяха доста добри.
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #10
                    Да, съгласен съм, при такава кола характеристиките минават малко на заден план, защото тя е своево рода възраждане на една икона и не сухите данни са най-важни Но за съжаление, не вярвам да се пребори с "КорсаОПЦ", която си е 200к.с. без малко с 1.6 турбо, а те даже са и на една база, но нащо е по-маломощно Или пък да надвие "КлиоРС" с двулитровия атмосфер, отново с 200к.с. "КупърС" също Оффф, не знам, ще видим...

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      То, ако и цената е над 20’000Е - просто е обречен модела Ще видим...
                      Аз питах в АИ и ми казаха че цената за бг ще е около 60к лв. при което аз искрено се нещо са се самозабравили колкото и да си фен, когато конкуренцията ти дава нещо два пъти по-добро за два пъти по-малко пари ... най-много ми "хареса", че в базовото браво няма климатик даже!!! за ФИАТ в този ценови клас през 2008год. е просто смешно!

                      Коментар


                        #12
                        Rigel написа:
                        Kuku написа:
                        То, ако и цената е над 20’000Е - просто е обречен модела Ще видим...
                        Аз питах в АИ и ми казаха че цената за бг ще е около 60к лв. при което аз искрено се нещо са се самозабравили колкото и да си фен, когато конкуренцията ти дава нещо два пъти по-добро за два пъти по-малко пари ... най-много ми "хареса", че в базовото браво няма климатик даже!!! за ФИАТ в този ценови клас през 2008год. е просто смешно!
                        глупости, цената ще е около 40к!
                        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                        Коментар


                          #13
                          charlie написа:
                          глупости, цената ще е около 40к!
                          Вчера бях в АИ, по точна информация от представителя на фиат надали някой може да ми даде Попитах дали ще получават гранде пунто абарт и отговора беше "само по поръчка", а на въпроса каква ще е цената "около 60к лв" това е!едит: какво намерих... http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=3

                          Коментар


                            #14
                            и според мен цената ще е около 40 - 45 000 лева
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Ауто Билд : "Цените на версията със 155 к.с. започват от около 17 800 евро - това звучи като война!".бр. 22, 1-14.11.2007така че споко - колицата е добра и на приемлива цена
                              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                              Коментар

                              Working...
                              X