Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3 месеца Фиат Добло - 3 месеца само положителни емоции!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BULLDOG написа:
    Ама по цена, нали. Съгласен съм. Аз мразя всичко евтино!!!!!!
    Честно ти казвам, че човек толкова зле, колкото теб не съм виждал? Има ли значение толкова цената, а още повече в случаякато е евтино фиатчето? Макар и евтино е супер КАЧЕСТВЕНО и НЯМА ПРОБЛЕМИ За това и в аутоиталия чакат следващата бройка за коледа, а пък баща ми нека е глупав и да се набутва с 3 фиата Нека видим КАДИ? Возих се в такава машина. Не мога да кажа нищо лошо, хубав двигател екстри едно друго...Цена от 42 000лв.++ и табло като в ДАЧИЯ логан...Ай сиктир казвам аз...За надежност?!? Ами то си пише в броевете на аутобилд...А на слепи хора, каквото и да му обясняваш няма да го разберат...И ако Добло ти е евтино то си вземи с всички екстри и като удари 40 бона, е дано тогава пък признаеш КАЧЕСТВАТА МУ!А ако си толкова ограничен, че не може да признаеш качествата на една таква кола, от която хиляди собственица са супер доволни и продължават да ги купуват, то тогава никой не може да ти помогне! Дамм ограничени хора....Снега е от януари тази година на Боровец :D Снимките са красноречиви :P :PКолега, призоваваме към по-мек тон и въздържане от обиди, насочени към когото и да било. Разбираме емоционалността ти, но се надяваме и ти да не стигнеш до предупреждение.Модераторски екип fiat-bg.org

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    Коментар


      #17
      VFTI написа:
      BULLDOG написа:
      Ама по цена, нали. Съгласен съм. Аз мразя всичко евтино!!!!!!
      Честно ти казвам, че човек толкова зле, колкото теб не съм виждал? Има ли значение толкова цената, а още повече в случаякато е евтино фиатчето? Макар и евтино е супер КАЧЕСТВЕНО и НЯМА ПРОБЛЕМИ За това и в аутоиталия чакат следващата бройка за коледа, а пък баща ми нека е глупав и да се набутва с 3 фиата Нека видим КАДИ? Возих се в такава машина. Не мога да кажа нищо лошо, хубав двигател екстри едно друго...Цена от 42 000лв.++ и табло като в ДАЧИЯ логан...Ай сиктир казвам аз...За надежност?!? Ами то си пише в броевете на аутобилд...А на слепи хора, каквото и да му обясняваш няма да го разберат...И ако Добло ти е евтино то си вземи с всички екстри и като удари 40 бона, е дано тогава пък признаеш КАЧЕСТВАТА МУ!А ако си толкова ограничен, че не може да признаеш качествата на една таква кола, от която хиляди собственица са супер доволни и продължават да ги купуват, то тогава никой не може да ти помогне! Дамм ограничени хора....Снега е от януари тази година на Боровец :D Снимките са красноречиви :P :P
      НАКАРАЙ БАЩА СИ ДА РАЗВИЕ БИЗНЕСА,А НЕ ДА ИКОНОМИСВА ОТ КОЛИ.ОТНОСНО ТЕБ ЯВНО Е ЧЕ СИ СОПОЛАНКО ОЩЕ.Бягай да сваляш мадами или да лъскаш.Май второто :DКолега, получаваш предупреждение за крещене ( големите букви ) и обиди към друг потребител.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Bravo 2.0 20V
      Tipo 2.0 16V SediciValvole

      Коментар


        #18
        Булдог... Мога да те уверя, че баща ми имаше пари да си купи и кади Все пак човека има 2 влекача след 2000г. Но няма смисъл да дава двойно повече пари за нещо, което ПО-НЕПРАКТИЧНО и което няма нито едни + повече от Фиата...Още повече, че за толкова време експлотация знае как се държи Фиата и какви проблеми НЯМА :D За това и пак фиат купува.... А остатъка от парите ще ги инвестира в моя г*з :D Аз проблем не виждам?..Та това е моето мнение...Добло е един супер успешен модел... Супер практичен и само суперлативи :D Убеден съм, че Кади или която и да е кола от този клас не е по-безпроблемна от Фиата....Тука обаче говоря при закупуването на нови коли :D Ако е втора ръка и е скъсана от каране то фиата най-вероятно ще по-съсипан от каране(най-често итал коли идва от италия, а германските от германия това само говори за себе си), но за това всеки си гледа като купува + това признавам, че сигурно Фолксвагена е по-разумно направен-гледна точка всичко е по практично при ремонти, но чанча при обслужването на италянските коли е част от удволствието :D Както обичам да казвам при ремонт на италианска кола първото изречение на всеки майстор е: "Сваляме двигател и...тогава..."

        Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
        Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
        Добло 02' 1.9 D- ех
        Добло 06' 1.3 Mjet -ех

        Коментар


          #19
          Аз лично визирам само нови коли.И щом тази икономия ще ви оправи бизнеса : Да Ви Имам Бизнеса!Всички знаят вече че Фиат е евтин аналог на Партнер и Берлинго,Кеди и Торнео Кънект са още по нагоре.Нака сме реалисти!
          Bravo 2.0 20V
          Tipo 2.0 16V SediciValvole

          Коментар


            #20
            BULLDOG написа:
            Аз лично визирам само нови коли.И щом тази икономия ще ви оправи бизнеса : Да Ви Имам Бизнеса!
            Колега, много си гневен на живота. Повечето ти изказвания са самоцелно заяждане. Разбирам, че трябва да си помпаш смачканото самочувствие, както изглежда, но намери други начини. Преодолей тази черна завист в себе си, когато чуеш, че на някой му върви бизнеса или си е взел нова кола.
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              #21
              BULLDOG написа:
              Всички знаят вече че Фиат е евтин аналог на Партнер и Берлинго!
              Тая глупост пък откъде я измисли!? Ти май си на принципа "Една позната, казала на жена ми..."!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                BULLDOG написа:
                Аз лично визирам само нови коли.И щом тази икономия ще ви оправи бизнеса : Да Ви Имам Бизнеса!Всички знаят вече че Фиат е евтин аналог на Партнер и Берлинго,Кеди и Торнео Кънект са още по нагоре.Нака сме реалисти!
                То няма какво да му се оправя бизнеса на баща ми..Сега няма да обяснявам какъв е бизнеса, но ако желаеш мога да те поканя да те поразходя в Севлиево и сам да се убедиш кой какви пари има за какви коли....Даже ако желаеш и в София.. АЗ също съм на мнението на колегите и няма да повтарям казаните от тях думи.... Баща ми човека от дълги години се занимава с коли, камиони, бусове, пикапи и смятам че най-добре знае кое на кое е евтин аналог...И определено фиата не е Както казах смятам, че си ограничен, ако не може да възприемеш Фиата... АЗ имам 3 примера за Фиат Добло, а доколкото разбирам ти само плюеш, но незнам дали и си карал Добло....... Просто нямам коментар повече....Според мен голяма грешка си направил, че си си купил фиат.... Продавай го по-бързо и вземай форд П.ПА ти защо изобщо стоиш в този форум?Още малко безмислен СПАМ по темата на колегата и чата ви ще отиде в коша. Предупреждението е към двама ви.Модераторски екип fiat-bg.org.

                Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                Добло 02' 1.9 D- ех
                Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                Коментар


                  #23
                  BULLDOG написа:
                  Аз лично визирам само нови коли.И щом тази икономия ще ви оправи бизнеса : Да Ви Имам Бизнеса!Всички знаят вече че Фиат е евтин аналог на Партнер и Берлинго,Кеди и Торнео Кънект са още по нагоре.Нака сме реалисти!
                  Виж кво мойто момченце още едно изказване като това тука и лично ще те банна!Недей да обиждаш хората! И да дрънкаш глупости!Малко не е по правилата ама това вече минава всякакви граници!
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #24
                    Съжалявам. Нека мнението ми не се приема като спам. Просто исках да опровергая БУЛДОГ(за абсурдните неща според мен които написа...да не се подведе някой )... И все пак си мисля, че и темата в този вид е доста полезна. Ако и този пост се смята за спам моля да бъде изтрит.

                    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                    Добло 02' 1.9 D- ех
                    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                    Коментар


                      #25
                      не знам аз съм дал мнения за рено Канго, Форд Торнео Кънект, Дачия Логан които съм изваждал от магазина и съм карал до 56 000 Канго-то до 85 000 форда и до 45 000 Дачията. Добло съм тествал преди да купим Форда и то заради факта, че беше около 25 000 лв., а Форда 36 000 лв. мисля, че не съм голословен за разлика от колегите. Напротив даже мога да бъда от момощ на хора които се интересуват и искат съвет при бъдеща покупка. Все пак аз тествам всичко. Ускорение, максимална скорост, разход, спирачен път поведение на пътя. Очаквам другия мнения по темата сега, но наистина да са по темата, а не изказвания на хора които въобще си нямат понятие от автомобили, освен от 20 годишния си Фиат, смърдящ на газ защото отдавна не върви на бензин, а не му се отделят парички за ремонт на изпарител. И като минава 30 км. на ден до работа и обратно и си мисли, че много разбира от коли. И като си прави сам колата пред блока е пак гордост и пак много разбира.
                      Bravo 2.0 20V
                      Tipo 2.0 16V SediciValvole

                      Коментар


                        #26
                        BULLDOG написа:
                        ...И като минава 30 км. на ден до работа и обратно и си мисли, че много разбира от коли. И като си прави сам колата пред блока е пак гордост и пак много разбира....
                        Колега, откъде ме познаваш? :D :D :D Сега по темата: Защо не отворите една тема "Doblo срещу всички останали и самия себе си" в "Общи приказки" и ще има вероятнто супер полезни и забавни за непросветените постове от разбирачите в "лекотоварната кавалерия".

                        Коментар


                          #27
                          Stilo написа:
                          BULLDOG написа:
                          ...И като минава 30 км. на ден до работа и обратно и си мисли, че много разбира от коли. И като си прави сам колата пред блока е пак гордост и пак много разбира....
                          Колега, откъде ме познаваш? :D :D :D Сега по темата: Защо не отворите една тема "Doblo срещу всички останали и самия себе си" в "Общи приказки" и ще има вероятнто супер полезни и забавни за непросветените постове от разбирачите в "лекотоварната кавалерия".
                          Ти си от "БАШ РАЗБИРАЧИТЕ" :DВреме е колега да престанеш с откровенните заяждания, лъхащи от всеки твой пост. Следва БАН след вече направеното ти предупреждение.Модераторски екип fiat-bg.org
                          Bravo 2.0 20V
                          Tipo 2.0 16V SediciValvole

                          Коментар


                            #28
                            Браво на колегата, който има положителни емоции с Доблото.Харлия да е! Аз карам около 6 месеца Добло 1,3D MULTIJET. Сега е на 15 000 км. За съжаление немога да изразя много положителни впечатления. 1.- во/ Много твърда возия. Вярно е ,че може да носи колата ,но все пак и хора трябва да се возят.2.- ро /На кой италиянски инженер му е хрумнало ,че може да се сложи 1 300 кубиков дизелов мотор на купе с маса 1 250кг.? На старт на сфетофарите се чувствам като в 20 годишна ладичка!3.- то / Защо този модел има разграфен километраж до 200км/h , а максималната скорост с която съм се движил е 145км/h с четири човека в нея по магистрала "Тракия"(не съм любител на високите скорости -просто я пробвах!)?при това цялата тресеше!4.- /то Аскетичното обурудване за базовия модел явно е ... фирмена политика!5.- /то и с това свършвам...колата достига нормална температура на двигателя за около 30 мин. за този интервал от време борд-компютъра показва среден разход 12,5!!! Вярно е,че е зима но все пак двигателя е 1,3D. Стигна се дори до там ,че шефа ме пита "защо е толкова висок разхода на гориво" при положение ,че по книжка пише съвсем друго. Всичко за което съм писал са просто факти и нищо повече.Не искам никого да обиждам с любовта му към марката "ФИАТ".

                            Коментар


                              #29
                              5.- /то и с това свършвам...колата достига нормална температура на двигателя за около 30 мин. за този интервал от време борд-компютъра показва среден разход 12,5!!! Вярно е,че е зима но все пак двигателя е 1,3D. Стигна се дори до там ,че шефа ме пита "защо е толкова висок разхода на гориво" при положение ,че по книжка пише съвсем друго.
                              И ние като правихме тест драйв, без натискане на педала на газта показваше такъв разход, затова и писах някъде..., че електрониката не е на висота за жалост.Ето и малко за новите модели на така наречените френски кошници http://<a href="http://www.citroen.c...INGOVP.htm</a>И ако това са кошници . Все пак мисля че за товарна дейност Доблото има известно предимство

                              Коментар

                              Working...
                              X