Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT и Lancia на Автомобилен салон Пловдив 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT и Lancia на Автомобилен салон Пловдив 2007

    В рамките на Автомобилен салон Пловдив 2007, 24 - 29 септември, на площ от 330 м2 Ауто Италия, Официален вносител на Fiat, Fiat Professional (лекотоварна гама) и Lancia за България, ще представи последните новости в гамата на италианските марки.Ауто Италия ще зарадва посетителите на Автосалон Пловдив 2007 с три премиери: Fiat Sedici, Fiat Scudo, новата Lancia Ypsilon.FIAT SEDICI - ПРЕМИЕРАНовият Fiat Sedici представя концепцията на Fiat ,,4x4 за всичко и за всеки
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Без новия 500 все едно няма ФИАТ на панаира Yellow_Flash_Colorz_PDT_33 Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      супер слабо представяне на ФИАТне се научиха да сложат топ-модел с джанти,прагове и подобни за експонаттака се привлича вниманието на хората
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        ...не се научиха да сложат топ-модел с джанти,прагове и подобни за експонаттака се привлича вниманието на хората
        Има нещо такова - с това черно Браво дето го бяха курдисали... (Я вижте последната снимка най-отдолу - как рекламират Мерцедес! Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 )Иначе, ето няколко снимки на премиерите - най-напред Седичито...
        Прикачени файлове
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          ...и Скудо
          Прикачени файлове
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Прикачени файлове
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Най-после това Седичи. Година и половина по-късно. От Fiat вече ще пуснат фейслифт докато Ауто Италия доставят първите бройки :D

              Коментар


                #8
                vital написа:
                Най-после това Седичи. Година и половина по-късно. От Fiat вече ще пуснат фейслифт докато Ауто Италия доставят първите бройки :D
                Май си е така, от Миркат се хвалеха, че са продали около 100 бр. SUZUKI SX-4, близнакът на Седичи, а тези от Ауто Италия, август месец не знаеха дали СЕДИЧИТО е с 5, или със 6-степенна скоростна кутия... дизела! Нещастници, силно се надявам скоро да ги сменят като основен дилър! ТМ АУТО на Тойота ги отсвирха вече,... наред са безхаберниците Ауто Италия и Еуратек!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Nino написа:
                  Май си е така, от Миркат се хвалеха, че са продали около 100 бр. SUZUKI SX-4, близнакът на Седичи, а тези от Ауто Италия, август месец не знаеха дали СЕДИЧИТО е с 5, или със 6-степенна скоростна кутия... дизела! Нещастници, силно се надявам скоро да ги сменят като основен дилър! ТМ АУТО на Тойота ги отсвирха вече,... наред са безхаберниците Ауто Италия и Еуратек!
                  Абсолютно да. Да не говорим, че преди година не знаеха, че Фиат предлага метанови автомобили, камо ли кои модели точно. Добре, че се намери друга фирма, която ги внася и не се занимаваме с тях.

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм отчаян! Поисках си рекламни материали и те вместо да ми дадът нещо за Линеята ми дават некви стари брошури на старото Пунто даже нямаха на "голямата точка" ! Направо скръб за разлика от Алфа Ромео които се представят отлично малко компактно и на ниво направо шоу! Да не говорим и че можеха поне един Тезис да закарат на мястото на едното Добло!Персонално съм разочарован от Скудото за мене покрай Витото на Мерцедес започнаха всичките да ги правят едни ъгловати в задницата въобще грозна работа. Преди според мен си беше по-красиво иначе отвътре ми харесваЗа Линея няма какво да кажа на живо е още по красива и наистина актуална колица!А сега за Седичи супер кола стига експоната да не беше точно онази кола която един колега от форума беше показал на обявя снимана в софия франс ауто. Направо смях толкова ли няма интерес че поне едно Седичи да бяха внесли! И друго няма да е зле да се помисли за цената като гледам тоя "кайрон" на Санг Йонг ми той 30000 лв., а е от по-висок клас!С две думи доволен съм от марката, но не и от представянето! Ако не беше щанда на Алфа Ромео и бях случаен минувач едва ли щях да спра.
                    Croma CHT
                    Croma 1.9 multijet

                    Коментар

                    Working...
                    X