Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новият FIAT Bravo - отзиви след тест драйв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новият FIAT Bravo - отзиви след тест драйв

    Колеги, днес имах възможността да направя тест драйв на новото Браво, 1.9 multijet......нямам думи.Динамика - 6Возия - 6Екстри - 6Интериор - 6Екстериор - 6+Колата върви плавно, изобщо не усещаш кога си превишил 100 км в града...(че и книжката си бях забравил в Темпрата, таман за КАТаджии бяхме).Двигателят изобщо не се чува в купето - нито на място, нито на обороти. Само в горната част на оборотомера се чува страхотен саунд. Направо ми взе дъха... не знам какво друго да пиша...Ех, ако не трябваше да купувам апартамент...
    Прикачени файлове

    #2
    С какъв мотор беше, 8 или 16V?
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      8V, 120 к.с. - уж Темпрата 109 к.с. - би трябвало да няма кой знае каква разлика... но уви. има и то каква...

      Коментар


        #4
        Преди време и аз бях попълних формуляра в интернет за тест драйв на името на майка ми за Гранде Пунто, но никой не се обади, никой не писа...скоро също и за Браво...пак същото...Ти как успя да си уредиш пробно шофиране

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          8V, 120 к.с. - уж Темпрата 109 к.с. - би трябвало да няма кой знае каква разлика... но уви. има и то каква...
          Дааам , и при мен е същоя мотор и скорости,но вече се въздържам от натискане на газта...изтребител... (Сузукито е по-малко от Бравото).А представяш ли си го Бравото със 16 клапановия мотор - 150кс!?
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Честито покарал си поне.Какво ли се учудваш на показатели и динамика новото си е ново.Едно време в далечната 1989 година баша ми смени старата и изпитана Шкода 100 S със Москвич Алеко.Аз тогава останах изумен от вървеж икономия и комфорт ,а сега горкия преди да го продадем на 16 годинки вече на какво беше заприличал.Относно икономията някой веднага може да скочи и да се смее ,но сме постигали разход на гориво 6/100 на извънградско със скорост 100-110 км/ч.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              аз днес се нагледах на един в ситицентъра, абе той голям убавец бе, италианката си е италиянка!!! дано скоро и аз се кача, иначе Торнадо е прав, новото си е ново
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Преди време и аз бях попълних формуляра в интернет за тест драйв на името на майка ми за Гранде Пунто, но никой не се обади, никой не писа...скоро също и за Браво...пак същото...Ти как успя да си уредиш пробно шофиране
                Предимствата на по-малкия град...Между другото изобщо и не предполагах че ще го карам. Минавам покрай магазина на ФИАТ в Сливен, и мярнах нещо червеничко. Обърнах и се върнах до магазина - исках просто да го разгледам. Посрещнаха ме едни каки с къси поли, дето ще те накарат и самолет да си купиш . След тях се подава един пич - ха! на мой приятел брат му. Разгледах аз новата колица, даже ми сметнаха набързо един лизинг и пича вика - ако беше тука тест автомобила, можеше и да покараш. но шефа им излязъл някъде с него. Ако искаш, вика, покарай Гранде Пунтото. Отказах, щото съм карал. Тъкмо обаче щях да си тръгвам, и шефа им се върна. Айде на Бравото и една голяяяяма обиколка на Сливен, че и малко извънградско... И брат ми покара малко (на едната снимка е той зад волана). И така се уредих . Без записвания.

                Коментар


                  #9
                  Аз смятам другата седмица да отида да покарам и ще пиша отзиви, ама ще видим де, първо да се върнат продавачите от отпуски :P П.П.Защо не ползвате темата за отзиви от новото "Bravo", която пуснах преди време в раздела "FIAT"?!

                  Коментар


                    #10
                    Ми щото не съм я видял... моля, модератора да премести темата, ще почерпя

                    Коментар


                      #11
                      Вчера навръщане от Метро, минах през салона на FIAT и успях в подробности да разгледам всичките коли там. Като се почне от Panda 4X4 Climbing(1.3 multijet(75), Linea-та(1.4 8V(77), новата Croma(1.9 multijet(150) и GPunto(1.4 8V(77), но за накрая остана най-хубавото - новото Bravo(1.9 multijet(120) и 1.4 16V(90). Колата е направо уникална, като оборудване, салон, качество на материалите и изработка, дизайна не го коментирам въобще. Може би най-много ми хареса таблото и централната конзола с аудио системата и двузоновия климатроник. Croma-та, пък беше със страхотен салон от "Алкантара". Linea-та беше в цвят бордо металик, страшно удобна и с огромен багажник.
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        #12
                        Това определено ще бъде нашия бъдещ автомобил!Страхотна е
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          1.9 e невероятен двигател, на Гранде Пунто също пасва идеално, особено като се има предвид, че е по-малко от Бравото

                          Коментар


                            #14
                            vital написа:
                            1.9 e невероятен двигател, на Гранде Пунто също пасва идеално, особено като се има предвид, че е по-малко от Бравото
                            да обаче тука има един странен факт. ако приемем че двигателя на двата модела е еднакъв, защо на ГПто му дават по висок разход от този на Бравото...?Браво/ГП6.9/7.54.3/4.55.3/5.6
                            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                            Коментар


                              #15
                              charlie написа:
                              vital написа:
                              1.9 e невероятен двигател, на Гранде Пунто също пасва идеално, особено като се има предвид, че е по-малко от Бравото
                              да обаче тука има един странен факт. ако приемем че двигателя на двата модела е еднакъв, защо на ГПто му дават по висок разход от този на Бравото...?Браво/ГП6.9/7.54.3/4.55.3/5.6
                              Пресметнали са го на ново и са стигнали до верния отговор :D

                              Коментар

                              Working...
                              X