Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Статия от Ауто Билд за новото Браво, като преследвач на Голф

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Статия от Ауто Билд за новото Браво, като преследвач на Голф

    Във последния брой на списанието, има статия със представяне на Браво и Тойота Аурис. Цялото име й е : "Преследвачите на Голф:Браво,Аурис". Щракнах я със фотката - качеството не е перфектно, тъй като е щракната вечерта, на лампи и светкавица, но се чете. Ще има 1.8л турбо мотор със 200к.с., ихаа
    1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

    #2
    "вече няма да има модел с три врати "
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Германецът може да пише добре само за германски автомобил. Особено ако е от АутоБилд.

      Коментар


        #4
        според мен ще е малко скъп и това може да му изиграе лоша шега, а без тривратка, ммм
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Stilo написа:
          Германецът може да пише добре само за германски автомобил. Особено ако е от АутоБилд.
          Защо? Тук ми се струва, че признава фиат-а, като "по-голям", "по-евтин" и няколко пъти се споменава "красив". Почти си е признал, че Браво-то е по-добро от Голф 5, остава и времето да покаже . М/у другото, в последния Auto Motor und Sport има тест 100 000км с Голф 5, ама беше 5 кинта списанието...(имаше яко плюване по Туаран във предишен бр. си спомням, тъй, че явно са обективни). Някой, ако го има, нека го щракне, както аз направих
          1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

          Коментар


            #6
            Така е, турана направо го класираха като най-лошата кола откакто правят този дългия тест. Даже заглавието на статията е "Негов дом бе сервизът". А иначе в последно време си мисля че Аутобилд дава доста сериозно "рамо" на Форд

            Коментар


              #7
              Учудващо добра статия, като се има предвид че на немския журналист, само Голфа му е в устата.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                И кое му е скъпото - стардартното оборудване ли е малко или ... двигателя е с 10 коня повече от Голфа.Я да дадат цена на Golf 5 с ESP и да видиме кой къде е http://www.volkswagen.bg/

                Коментар


                  #9
                  Сега виждам за двигателите... чакам спортния вариант да го видя и тогава ще си говориме за голф5 и това браво.. Искам 220к.ц. с лека корекция по външния вид.

                  Коментар


                    #10
                    ми де да знам, стори ми се скъпичък, но като се замислиш той не е в класа на пунто или фабия, така че може би пак си е далавера, да ви кажа не следа много цените на ноита автомобили, виж след няколко годинки, може
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      И тук има нещо интересно: http://www.fiat.bg/index.php?pid=30"Новият Fiat Bravo бе награден с престижните 5 звезди на класацията EuroNCAP, което го позиционира на върха на категорията за сигурност в класа си. Това е важна награда, която заедно с подобните постижения на постигнати от Grande Punto и Croma е потвърждение на поетия от Fiat Automobiles SpA ангажимент за производство на автомобили с максимално високи нива на безпасност." :D
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар


                        #12
                        masterkar написа:
                        И тук има нещо интересно: http://www.fiat.bg/index.php?pid=30"Новият Fiat Bravo бе награден с престижните 5 звезди на класацията EuroNCAP, което го позиционира на върха на категорията за сигурност в класа си. Това е важна награда, която заедно с подобните постижения на постигнати от Grande Punto и Croma е потвърждение на поетия от Fiat Automobiles SpA ангажимент за производство на автомобили с максимално високи нива на безпасност." :D
                        Дам, престижна награда, изполваща се и във рекламите на возилата
                        1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                        Коментар

                        Working...
                        X