Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново Bertone ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново Bertone ...

    Какво ще кажете за тази красавицаhttp://parkoffka.ru/index.php?itemid=1494Който знае руски да превежда - аз разбрах само, че това е прототип на Bertone, който ще бъде показан в Женева...

    #2
    Мен нещо не ми се връзва и не ми изглежда много добре,може би защото съм любител на по изчистените и по ръбати и груби детайли,но ако го подкарам със сигурност ще си променя мнението
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      Бертоне ще представи концептуален спортен модел, построен на базата на "Панда" и ще използва двигателя от "Панда 100НР", (1.4-16v) но се очаква, че прототипа ще бъде по-бърз от "Панда 100НР" (185км/ч макс. скорост и ускорение 0-100км/ч за 9.5сек.), поради алуминиевото си шаси и някои прозрачни, пластмасови панели, което ще доведе до намаляване на теглото Забележка: Художествен превод :D

      Коментар


        #4
        Kuku написа:
        Бертоне ще представи концептуален спортен модел, построен на базата на "Панда" и ще използва двигателя от "Панда 100НР", (1.4-16v) но се очаква, че прототипа ще бъде по-бърз от "Панда 100НР" (185км/ч макс. скорост и ускорение 0-100км/ч за 9.5сек.), поради алуминиевото си шаси и някои прозрачни, пластмасови панели, което ще доведе до намаляване на теглото Забележка: Художествен превод :D
        Благодаря :D

        Коментар


          #5
          Само на мен ли ми ми мяза на ТТ?! Иначе е красавица!!!

          Коментар

          Working...
          X