Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джип по-бърз от Ferrari Enzo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джип по-бърз от Ferrari Enzo

    Hennessey направи 6,1-литровия V8 двигател 620 к.с, а максималният въртящ момент е 880 Нм. До 96 км/ч се набира за 3,5 сек.Американската тунинг компания Hennessey Performance представи доработен Jeep Grand Cherokee SRT8 с името SRT600. В базовата версия автомобилът използва 6,1-литров мотор V8 с мощност 425 к.с., която е увеличена на 620 к.с. чрез използването на турбина и модификации в двигателя. Максималният въртящ момент е 880 Нм. Пълноприводният Jeep Grand Cherokee от Hennessey набира до 96 км/ч за 3,5 сек, което е по-бързо от Ferrari Enzo, разполагащ с V12 и 660 к.с. Супер SUV автомобилът изминава четвърт миля за 11,5 сек, а 160 км/ч набира за 8,9 сек.От Hennessey Performance не съобщават цената на автомобила. Знае се, че ще бъдат произведени около 50 подобни коли по индивидуални поръчки.dir.bg
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    А сега да го видим в завой с 200+ км/ч... дали ще се търкаля по таван тоя тулуп Ей, голем зор да се надмине Ferrari по поне един показател, но както гласи сигнатурата на един колега от форума "The fun is not in a straight line"
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      е да, ама не :D Енцо 0-96 - 3,4 сек0 - 160 - 6,5 сектова всъдеходче лошо ще му стане като застане до Енцо-то :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Дори и да не изпревари енцото прредставете си какво впечатление би направил такъв автомобил, на пръв поглед просто джип, но застанеш ли до него поглъщаш огромна доза прах.
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          Sko написа:
          А сега да го видим в завой с 200+ км/ч... дали ще се търкаля по таван тоя тулуп Ей, голем зор да се надмине Ferrari по поне един показател, но както гласи сигнатурата на един колега от форума "The fun is not in a straight line"
          Taка така! Бих си взел такъв за село.
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            бе с тия турбини какво искаш....ферарито си е атмосферка и си е класика :D
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              nasty написа:
              бе с тия турбини какво искаш....ферарито си е атмосферка и си е класика :D
              че то и Стило Абарт 2.4 с битурбо и още там джаджи може да бий по можност/кг старото Ф 360 Модена :D и все пак това е SUV ,нека да го видим на полето дали ще се озори с тея коне
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                Американци Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 могат да бият само по простотия. А за тях май карането се състои от 400 метра права отсечка. Все пак не ми се вяря да бие енцо въпреки огромния въртящ момент

                Коментар


                  #9
                  Стига бе хора... Това е всичко друго, ма не и джипка... просто висока кола и голяма. Колкото и Туарег-а е джипка... Шефа си взе такова и какво?! Цяла зима зазимен във гаража на фирмата... и си джитка със старото паджеро. На бест френда шефа същата история Когато ми се избуши съединителя и викам на шофьра на шефа "Ай да ме дръпнеш нагоре", да ме изкара от подземноя на НДК от -2 до БТВ горе, той ми се изхили и вика, да си хвана някои с някоя по голяма кола, това не можело да се набере нагоре с толко товар, автоматика не мой така, а баира не е малък... "Къде си виждал джип да дига 200+?!"Джипката е да катери чукара, а не да гони бат’ Кънчо с Ламбото или Ферари... То ако е затова, хората с колело са дигали по висока скорост с колелета по Соленото езето

                  Коментар


                    #10
                    bubachko написа:
                    Колкото и Туарег-а е джипка... ?! Цяла зима зазимен във гаража на фирмата... и си джитка със старото паджеро. На бест френда шефа същата история ...... "Аи да ме дръпнеш нагоре", да ме изкара от подземноя на НДК от -2 до БТВ горе, той ми се изхили и вика, да си хвана някои с някоя по голяма кола, това не можело да се набере нагоре с толко товар, автоматика не мой така, а баира не е малък...
                    А на тоя "Туарег" не му ли беше рекламата че може да тегли комбайн После пък Air Bus
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар


                      #11
                      RoMeO_156_GTA написа:
                      bubachko написа:
                      Колкото и Туарег-а е джипка... ?! Цяла зима зазимен във гаража на фирмата... и си джитка със старото паджеро. На бест френда шефа същата история ...... "Аи да ме дръпнеш нагоре", да ме изкара от подземноя на НДК от -2 до БТВ горе, той ми се изхили и вика, да си хвана някои с някоя по голяма кола, това не можело да се набере нагоре с толко товар, автоматика не мой така, а баира не е малък...
                      А на тоя "Туарег" не му ли беше рекламата че може да тегли комбайн После пък Air Bus
                      Може може - с достатъчно компютърна графика може и луната да издърпа. Макар, че за тоарега разправят, че има един V10 дизел, който е доста кадърен...

                      Коментар


                        #12
                        хм

                        Рекламата на Туарега, в която дърпаше комбайна, беше с най-мощния мотор. Даваха го в Топ Геар!
                        Истината е някъде там!

                        Коментар


                          #13
                          Re: хм

                          dimo4ko написа:
                          Рекламата на Туарега, в която дърпаше комбайна, беше с най-мощния мотор. Даваха го в Топ Геар!
                          Те тея дет си ги купуват наще тарикати да не са V5 (бегачката при Бора) И аз за тоя В10 ТДИ мн сам чувал че го хвалят ама така ли е .П.с Q7 щял да има W12 ТДИ или В10 ТДИ То като трактор ще стане
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Re: хм

                            RoMeO_156_GTA написа:
                            dimo4ko написа:
                            Рекламата на Туарега, в която дърпаше комбайна, беше с най-мощния мотор. Даваха го в Топ Геар!
                            Те тея дет си ги купуват наще тарикати да не са V5 (бегачката при Бора) И аз за тоя В10 ТДИ мн сам чувал че го хвалят ама така ли е .П.с Q7 щял да има W12 ТДИ или В10 ТДИ То като трактор ще стане
                            Само ще харчи като трактор иначе с това тегло като ще върви като смарт

                            Коментар

                            Working...
                            X