Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една идея- 50 детски усмивки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една идея- 50 детски усмивки

    Както всички знаем - по Коледа се случват чудеса. Едно такова чудо сътвориха почитателите на марката Saab, като го нарекоха
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Re: Една идея- 50 детски усмивки

    [quote:284f0efb35="soulkeeper"]Както всички знаем - по Коледа се случват чудеса. Едно такова чудо сътвориха почитателите на марката Saab, като го нарекоха
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Ще да е чудесно да организираме нещо такова,но не мисля,че ще се получи.Бях предложил още пролетта на миналата година да се помисли за някаква благотворителност,но за съжеление идеята не се възприе от членовете на клуба и участниците във форума.Браво на клуб СААБ.

      Коментар


        #4
        Колеги, ние от алфа-форума направихме подобно дарение, макар и далеч по-скромно и мога да ви уверя, че не е никак сложно. Иска се малко желание и организация. Струва си, повярвайте!
        _______
        146 JTD

        Коментар


          #5
          trustworthy написа:
          Колеги, ние от алфа-форума направихме подобно дарение, макар и далеч по-скромно и мога да ви уверя, че не е никак сложно. Иска се малко желание и организация. Струва си, повярвайте!
          Ми когато хората от този форум преодолеят обремененоста си със старото и прогледнат към новото и най накрая разберат че във Варна има и такива мероприятия,организирани от авто форум за итал автомобили,може и повече хора да вземат участие,и да научат че и такива работи стават и в нашия град!!!!Но както и ти знаеш ФИАТти в нашия град няма...... Една птичка пролет не прави!

          Коментар


            #6
            То Фиати много,ама на срещи ги няма :D
            forza forever

            Коментар

            Working...
            X