Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стоичков: Тръгвам си при провал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стоичков: Тръгвам си при провал

    Ако не се класираме на финалите на Евро 2008, аз първи ще си тръгна", заяви днес в предаването на bTV "Тази сутрин" националният селекционер Христо Стоичков. "Това ще е напълно нормално. В момента имам достатъчно спокойствие, за да работя и ако не се възползвам от това, ще напусна отбора"."Боби Михайлов, Лечков, Емо Костадинов, Сираков, Касабов ме подкрепят всекидневно и са винаги около мен. Това е една увереност в нещата, които върша. Не мога да искам повече", добави Стоичков."Върви ни на четна година. През 2008-ма са финалите в Австрия и Швейцария, така че се надявам да сме на тях", оптимист е Стоичков. Камата обаче пропусна факта, че всичко в групата ще се реши в нечетната 2007-ма.По въпроса за Стилиян Петров, Стоичков заяви, че вратата за бившия капитан остава отворена. "Уважавам решението му. Той може да се върне когато пожелае и пак ще е капитан на тима"."Един човек - полумениджър, този на Бербатов, се опита да го настрои срещу Мартин Петров във връзка с класацията за Футболист на 2006-та. Кажете ми как да маниупулирам анкетата. Вижте кой и как е гласувал!", затвори темата най-добрият футболист на Европа за четната 1994 г.Той призова младите футболисти от родното първенство, които имат качества, да не се самозаблуждават с мними успехи. "Не може да се радваш на едно влизане в Шампионската лига, на една победа в УЕФА и на един вкаран гол", визира "синята" еуфория Стоичков.Той отново засегна въпроси, свързани с политиката, както и с имота, в центъра на София, за който беше обвинен, че иска да закупи на занижени цени. Подготвен с материали, националният селекционер посочи трима политици, свързани с НДСВ, които също са купили имоти на занижени цени. Стоичков изрази готовност да предостави тези материали на главния прокурор.Националният селекционер призова и за реформа в избирателната система и уточни, че далеч по-разумно е да се въведе мажоритарен вот при изборите за народни представители и общински съветници. Не може някакви хора по 20 години да са в общинския съвет, след като са се скрили зад партийната листа.sportni.bg
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Твърде късно ще е... Трябваше да си тръгне отдавна...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Наистина ще е късно.Защо ли изобщо му позволиха да се учи за треньор на гърба на националния отбор.

      Коментар

      Working...
      X