Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови снимки на Браво 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз бих го карал с черните линии, само че ще го боядисам бяло Много добре му стоят

    Коментар


      #32
      ... и още малко...

      ...ново Браво:
      Прикачени файлове
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #33
        и
        Прикачени файлове
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #34
          Тая тенденция във фаровете да стават все по-големи и все по-грозни - МНООООООООго ме дразни!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #35
            мен пък отзад много ме КЕФИИИИИлинията е подобна на старото Бравокоето си беше Революцияи 200% това ще е колата коятоще пазарувам като дойде в БГстига да не поръчат само с мудни двигателикакто се продаваше в началото Гранде Пунто
            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

            Коментар


              #36
              Photos of the new Fiat Bravo

              Още снимки на Бравото търсете на italiaspeed.com в директория LATEST NEWS. Непременно продавам Stilo и го сменям с Bravo 1.4 t-jet Emotion, с ксенонови светлини, навигация електрически седалки, абе общо взето кола с всички екстри.А какво мислите за Fiat Linea, голяма кола, става но повече ми харесва Fiat Bravo.

              Коментар


                #37
                kiro_of_the_day написа:
                Тая тенденция във фаровете да стават все по-големи и все по-грозни - МНООООООООго ме дразни!
                Споделям същото мнение! Също и това, че са пластмасови, но какво да се прави... изисквания.
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #38
                  Re: Photos of the new Fiat Bravo

                  Valentin Simeonov написа:
                  Още снимки на Бравото търсете на italiaspeed.com в директория LATEST NEWS. Непременно продавам Stilo и го сменям с Bravo 1.4 t-jet Emotion, с ксенонови светлини, навигация електрически седалки, абе общо взето кола с всички екстри.А какво мислите за Fiat Linea, голяма кола, става но повече ми харесва Fiat Bravo.
                  Добре дошъл първо :D . После ще мислим за "линиите". Какво не ти харесва на стилото? (тва е офф ама...)
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар


                    #39
                    Филмче за Браво:http://www.eurocarblog.com/post/444/...ravo-the-video

                    Коментар


                      #40
                      Добре заварил драги ми . какво не ми харесва на стилото? ами че ми се наложи ми се да сменям филтър на катализатор (които струваше над две хиляди), дал съм над 1000 лева за да ми гасят лампите на километража (почти всеки месец ми се налага да ходя в ауто италия), тапицерията на седалките ми се прокъса и за нея платих 500 лева за преушиване и т.н. но иначе като цяло е хубава колица. А и бравото има по хубав екстериор. мислех да си взимам брера 3.2 всички екстри, но спешно ми се наложи да си дам парите че ми изгоря покрива на къщата и се простих с брерата, а имах 80 000 хиляди , а освен покрива ми изгоря и голяма част от топло изолацията а застраховката ми беше изтекла преди месец и десетина дни и всичко на собствени разноски , а наскоро купих едно пунто гранде 1.3 мултиджет 90 и съм много доволен от разхода на гориво.

                      Коментар


                        #41
                        Valentin Simeonov написа:
                        Добре заварил драги ми . какво не ми харесва на стилото? ами че ми се наложи ми се да сменям филтър на катализатор (които струваше над две хиляди), дал съм над 1000 лева за да ми гасят лампите на километража (почти всеки месец ми се налага да ходя в ауто италия), тапицерията на седалките ми се прокъса и за нея платих 500 лева за преушиване и т.н. но иначе като цяло е хубава колица. А и бравото има по хубав екстериор. мислех да си взимам брера 3.2 всички екстри, но спешно ми се наложи да си дам парите че ми изгоря покрива на къщата и се простих с брерата, а имах 80 000 хиляди , а освен покрива ми изгоря и голяма част от топло изолацията а застраховката ми беше изтекла преди месец и десетина дни и всичко на собствени разноски , а наскоро купих едно пунто гранде 1.3 мултиджет 90 и съм много доволен от разхода на гориво.
                        Егати куцуза е това с покрива и застраховката! Няма да коментирам за стилото, но всичко което си правил има алтернатива. Все пак... нали занеш, новите модели имат 1-1,5 "болни" години (не е само мое мнение).ПС край с оффа.
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #42
                          АДСКИ АДСКИ АДСКИ АДСКИ КРАСИИИИИИИИИВВВВВ автомобил ...лелееееее СТРАХОТЕН ЕЕЕ :P

                          Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                          Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                          Добло 02' 1.9 D- ех
                          Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                          Коментар


                            #43
                            Под секрет да ви издам, че Март месец се очакват първите бройки от новото Браво в шоурума на бул."Цариградско шосе"

                            Коментар


                              #44
                              да колата наистина е супер всичко и е шес от всякаде перфекто е :D

                              Коментар


                                #45
                                брошура:http://planetefiat.free.fr/forum/vie...r=asc&start=15
                                2015 Renault Megane Expression GT
                                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                                Всичко за FIAT Bravo 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X