Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на отбора - ще си купувам Пежо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на отбора - ще си купувам Пежо

    След като изпратих Марейката в заслужена пенсия, след дълго двоумене реших да сменя отбора и в сряда другата седмица отивам да взема този французин:http://occasion.peugeot.bg/?page=use...Оставам с най-добри чувства към италианския отбор и хората в този форум.
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    #2
    Честито, колега! Безаварийно каране!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Желая ти само хубави моменти с "лъвчето"! Да ти е честито!
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Васко, честито!Да не забравяме, че с Пежо форума имаме топли връзки... може на някоя среща пак да се съберем

        Коментар


          #5
          Я си вземи една 159ка , а с останалите пари я стегни от .. до ...Туй лъвче ....
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Емо, направо ми четеш мислите....

            Коментар


              #7
              Честито колега. И на мен ми харесват тези лъвчета, но никога не съм ги карал. И аз се заглеждах точно по тези 308 - ци, но все нещо ме влече към Браво 2 след 2009 година с 1.6 мАторя, за който пък не знам абсолютно нищо, но пък предполагам има нещо общо с този на Пежо.Ти, как скъса пъпната връв ? На мен ми е толкова трудно, че чак започнах да залитам в крайности по пустото му JTD...
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                Честито колега.Много безаварийни километри с лъвчето.
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  #9
                  Казвам ти като приятел работя във Пежо Люлин , тия оказионките са като нож с 2 остриета.. 99,9% им перат салоните викат фирмата и го прави пред мен ... претапицирват воланите и ск.лостчета ги сменят със кожуха до тук г/д ок .Малко горублянски работи правят ами и друго тия цени са толкова надути ..... че ми се плаче като ги гледам ама ти си решил избора си е твой . Има и добри страни сервизна книжка и т.н...... 100% история на колата , но много често случват на мизерници ииии кофти .....Все пак успех дано не си карък . Много без аварийни километри ако живееш в близост до Люлинското Пежо може да минеш и да измислим дори някаква отстъпка да ти направят колегите ))
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    #10
                    emzo написа:
                    Я си вземи една 159ка , а с останалите пари я стегни от .. до ...Туй лъвче ....
                    Аа Емо лъвчето си е много добра кола, верно че мойта пуши като дизелов локомотив, обаче 206 дето е от класа на пунтото дето карах е по комфортна кола. Това сензори за дъжд, сензор за осветеност, климатроник, CD с управление от волана, плюшена тапицерия- на пунто даже не се предлагат такива екстри.Ама си е мъка за ремонтите- за да свалиш подгревните свещи се маха смукателния колектор който е едно цяло с капака на клапаните, корпуса на горивния филтър, EGR-а, всички маркучи на нафтата се разкачат, тръбите след турбото, кабели чудесии - 3 часа разглабянеА пък за да смениш или регулираш задните накладки на барабаните трябва да избиеш с скоба лагера на главината, пък после в ръководството пише че се слага задължително нова гайка на главината.....Понякога ми липсва пунтото когато му ремонтирам нещо на пежото ама иначе повече ме радва лъвчето.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      Re: Смяна на отбора - ще си купувам Пежо

                      karloson написа:
                      След като изпратих Марейката в заслужена пенсия, след дълго двоумене реших да сменя отбора и в сряда другата седмица отивам да взема този французин:http://occasion.peugeot.bg/?page=use...Оставам с най-добри чувства към италианския отбор и хората в този форум.
                      Точно този французин на 90х. км. от магазина (не от ръка) изхвърли турбина без никакви симптоми. При последвалото търсене на такава по автоморгите се намериха 3 двигателя всички без турбини. Успех в начинанието, но имай 1 на ум.Моя доктор пък си купи такава от Англия, обърнаха ѝ дирекцията, направиха я чистак бърсак европейка, но щото му свирело турбото на студено и 900 оборота - отиде на профилактика - едни 700лв. ей тъй в началото...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Алтернативно Браво струва с 50% по-малко.За тези 5-6000 лева разлика що ремонти и застраховки и поддръжка ще имаш, не е истина.Просто да дадеш 15к+ лева за такъв клас автомобил, който дори не е в гаранция си е жив мазохизъм.Иначе лошо няма, избора си е твой, както и най-вече парите.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          Хахахаха, типично по български - каквото аз бих направил, това е правилното решение...За протокола - аз също бих предпочел Алфа 159 или Пежо 407, НО това няма абсолютно никакво значение.Човекът го кефи, може да си го позволи и това е. Не виждам темата да е "моля за съвет"...Каквото и да избереш колега, но ти да си го избереш - ЧЕСТИТО и си го карай с кеф!
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            407 е кенеф и половина, особено като тръгнеш да му правиш окачването.Алфата е песен в това отношение. Бравото пък да неговорим.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              style34 написа:
                              Хахахаха, типично по български - каквото аз бих направил, това е правилното решение...За протокола - аз също бих предпочел Алфа 159 или Пежо 407, НО това няма абсолютно никакво значение.Човекът го кефи, може да си го позволи и това е. Не виждам темата да е "моля за съвет"...Каквото и да избереш колега, но ти да си го избереш - ЧЕСТИТО и си го карай с кеф!
                              +1
                              Fiat Coupe 1.8

                              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                              Коментар

                              Working...
                              X