Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Олекотения маховик няма ли по-бързо да приключи играта на тия нютони?

    Коментар


      #62
      Bane написа:
      Олекотения маховик няма ли по-бързо да приключи играта на тия нютони?
      Какво ще им приключи?
      FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

      Коментар


        #63
        Имам предвид, като има толкова нютони, олекотения маховик няма ли да сдаде багажа много бързо?

        Коментар


          #64
          Bane написа:
          Имам предвид, като има толкова нютони, олекотения маховик няма ли да сдаде багажа много бързо?
          Какво да му стане на маховика, той е едномасов (парче желязо) ?Аз предполагам че колата ще се развърта по- бързо и като пусна газта ще намаля по- бързо като е на скорост, което за моята кола няма да е зле, тей като съм с ори спирачки.Така си го обеснявам.Само незнам, като е по-лек маховика няма ли да се увеличи вибрацията към скоростната кутия?
          FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

          Коментар


            #65
            ще се развърта по бързо в ниските,олекотен е с около 3кг,така и не го сложих на моето ХГТ,прати ми тел и ще се чуем,да ти го изпратя,иначе към Варна нямам път
            Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

            Коментар


              #66
              Я , Митак днес сменихме датчика на рейла и сякаш колата тръгна още . Времена не сме мерили само терминалната засякохме 167км/ч . :D Ако ти е проблем маховика инж. Недев се занимава много задълбочено на тази тема .
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

              Коментар


                #67
                Клип от гонката с БМВ-то малко тъпо е снимано само началото, но това е положението:https://www.youtube.com/watch?v=DKgz...N6X9vwТова е клип на БМВ-то срещу друго 328:https://www.youtube.com/watch?v=512x...N6X9vwТази вечер направих старт с:Хонда сивик 5-та хеч ИВТ 170 коня - с незнам какви подобрения, беше на ламарина само с 2 седалки и лънч контрол - резултат 3 коли в полза на хондатаХонда сивик 6-та хеч ВТИ 160 коня - с незнам какви подобрения, пипаха някакъв регулатор на горивото преди гонката, пукане огън - резултата 2-3 коли в полза на БравотоТия Хонди така бръмчаха, че въобще неможех да си чуя мотора вътре в колата
                FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                Коментар


                  #68
                  Бравото адски много върви лично като припаднал колега да си призная паднах с хгт от митака честито :D
                  Fiat Bravo HGT owner <3

                  Коментар


                    #69
                    BugzzII написа:
                    Бравото адски много върви лично като припаднал колега да си призная паднах с хгт от митака честито :D
                    Ще се радвам пак да се засечем да полафим някоя вечер.
                    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                    Коментар


                      #70
                      Ще използвам темата, да благодаря на колегата BUMАR за маховика, който ми прати Много се надявам да имам скоро път към Стара Загора и да имам възможност да почерпя.
                      FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                      Коментар


                        #71
                        дай снимка на маховика да го видя че им е интерсно как изглежда.пп Някой ден ще снимам и моя и ще го пусна ама после какви работи ще прочета, за отрязани пръсти и топки че чак се притеснявам.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #72
                          S_BANKOV написа:
                          дай снимка на маховика да го видя че им е интерсно как изглежда.пп Някой ден ще снимам и моя и ще го пусна ама после какви работи ще прочета, за отрязани пръсти и топки че чак се притеснявам.
                          Ще го снимам тези дни. Маховика не е дупкан като други олекотени които съм виждал. Предполагам че може да му е отнет слой, нямам представа, но на разписката от Еконт пише 6.6кг, а в ЕПЕР теглото на маховика от ХГТ е 8.2кг мисля, а двумасовия го даваха към 11.8кг.Аз голяма разлика след поставянето на ХГТ маховика неусетих.
                          FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                          Коментар


                            #73
                            Хмъ тежък е, моя е 4,8кг. и като свалиш СК спокойно можеш да си пъхнеш ръката отзад
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #74
                              извинявам се за което, но да питам: това бързо браво няма ли да идва на ИТАЛФЕСТА?Да го видим на живо и да се запознаем?!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                #75
                                Jimy написа:
                                извинявам се за което, но да питам: това бързо браво няма ли да идва на ИТАЛФЕСТА?Да го видим на живо и да се запознаем?!
                                Здравей колега, за момента не съм планирал да ходя.В сравнение с напомпаните алфи не съм толкова бърз моя "тунинг" си е бюджетен.
                                FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                                Коментар

                                Working...
                                X