Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1,6 Брава срещу А3 1,9 (110 к.с)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1,6 Брава срещу А3 1,9 (110 к.с)

    "гонката" беше по баир (от разклона за Хисар в посока с.Песнопой), аудито с 4 човека , тди с червено I , аз го приемам за 110 к.с. , аз бях с бравата 1,6 сам и беше от 80 до 140. (аз карах на 3-а и малко на 4-та). Бая поприпуши Аудито, но...Моля за предположения P.S За мен изненадата беше голяма
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    #2
    1 тир разлика за ино и шес
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Запознал си се добре със задницата на А3,въпреки че във форума се носят легенди за двигателя 1.6 при браво/брава/марея,че е изработен от човек,който е учил в Хогуартс и е сътворил чудото на автомобилното строене.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Хахахахахаахахахах Евала ти на сърказъма и искреността. Истината е, че Аудито от 1 кола разлика от 80 до 130 ми направи точно.. около 1 рейс . Аз лично не очаквах. Предната седмица с Г5 по същия баир примерихме сили, той беше без червени надписи и буквално умря. Но на аудито този мотор... просто няма какво да си кривя душата- за сродно като на брава купе и уж само 7 к.с. отгоре буквално си мачка.Смея да твърдя,че колата ми е цветущо здраве, дали аудито има чип не зная, но искрено ме съмнява.Нарочно пускам темата, за да убедя , че "корифея 1,6" не е голяма сила !!!!
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар


          #5
          Проблема е , че не се задоволяват само с чип, слагат по-големи разпръсквачи, турбини, елементи на помпата и т.н. и ако беше пипана, нямаше и червеното I накрая да видиш :D
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Г5 90то коня е пълен астматик ... Пускал съм се с такъв с типото ми преди време и ми взе половин или една кола,нещо малко беше.Иначе от 110 нагоре ТДИ си върви и това е,няма спасение
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Наистина Г5 е слаб работа с 90 коня дизелче. Пътувам всяка седмица по този път и редовно при възможност се "засичам" как съм. С астра H 1,7 cdti сме буквално на кантар. С пасат 98-04 съм се "засичал" по въпросния баир (пак 90 к.с.)- слабичък е. Но Аудито с невзрвачните си 3 врати и уж дърт кош... направо разби. просто казвам БРАВО !В този ред на мисли едва ли и 105 к.с jtd ще успее да пекне на такъв клас кола с този мотор. 1,6 мотора на коли до 2000 година в класа си наистина е добре (хонда нея не я броя в това число).А дано и някой от другите форуми прочете, за да разбие мита, че не сме чак толкова големи "сектанти".
              Play Golf ,but not drive golf!!!
              Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
              C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

              Коментар


                #8
                Те с тия червени буквички объркват яко. Виждал съм два турана, единият с червено I, другият с червени DI, и двата 2.0 140 коня. Мисълта ми е, че може и 130 коня да е аудито.
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  #9
                  130к.с. са PDНе 1 тир ами колона от тирове щеше да му направи.http://postimg.org/image/zea3fdetn/
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Прав си, като знам Ibiza FR как върви с този мотор, ....
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Щом казваш, че е изпушило яко, явно е пипано, не ми се вярва ауди 110к.с. с 4 човека да ти даде такава разлика ако не е пипано.
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        В началото не къдеше много, после обаче като взе да набира почна да си пуши (не като Камаз) ама си пушеше. Постепенно от 1 кола пред мен си дръпна едно около 20-тина метра. По книга аудито е по-бързо и то с над 1 секунда от 0 до 100. Състоянието на аудито няма как да го знам, моята си върви, ама е на бая км с газ и някой от "расовите" ми коне може да е поумрял лекичко...
                        Play Golf ,but not drive golf!!!
                        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                        Коментар


                          #13
                          Абе и мене миналата седмица ме изненада с вървеж някаква хонда Сивик... добре, че беше на правото при катеренето на Предел иначе можеше и да ме мине... сигурно и той се е чудил защо пуши печката ...та зависи за какво 1.6 иде реч.
                          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                          Коментар


                            #14
                            са,че 110кс не е нищо особенно е факт,ма на изкачване и на газ хептен са еба**те
                            F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                            Коментар


                              #15
                              На Фиат 1.6 славата се носи из всички форуми и ни взимат на подбив вече, момчета. Да слезем на земята с тези 1003 коня.

                              Коментар

                              Working...
                              X