Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

_Смартфон - мнения, препоръки, новини, проблеми, съвети...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ruNNer написа:
    ...Samsung S6310 Galaxy Young, Samsung S6810 Galaxy Fame,...
    Двата телефона са с еднаква резолюция, Fame има малко по-голям екран като размери, предна камера, светкавица. Ако не държиш на тези неща Young е по-добрият избор и е с повече RAM. За мен Fame е неоправдано по-скъп от Young.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      emzo написа:
      Ония Безсмъртния - като си пусне 2г и му дава заето, ама то неговото телефон ли е
      Да ми ядеш задника ти.Първо - много отдавна не съм с оня телефон.И второ - да, наистина когато телефонът беше на GSM режим, като си в интернет дава заето. Говоря за Nokia E71.Обаче то има 2 вида GSM режим. Едното е GSM (пише G), другото е EDGE (пише Е) - edge е със скорост около 3 пъти по-бърза от gsm и при него не съм обърнал внимание, но може и да не дава заето.

      Коментар


        Аз съм с HTC Sensation XL и съм много доволен - интернет , фейсбуци абе всичко

        Коментар


          Кажете си впечатленията от Win phone- те! Нещо ме човърка да ги пробвам.

          Коментар


            ruNNer написа:
            Трябва да си вземам телефон , така че ми трябва помощ. На прицел са следните модели:Nokia Lumia 610 , Samsung S6310 Galaxy Young , Samsung S6810 Galaxy Fame , HTC Desire 200 , SONY Xperia E , HUAWEI Ascend Y300 и може би LG Optimus L7 P700.Много ще съм благодарен за всякакви отзиви и препоръки.
            След малко размисъл Нокия-та твърдо отпада от класацията. Най-ниския хардуер от линията на Виндовс ще е нещо като навремето 3.11 на 386 с 2 МВ РАМ
            Brava 1.6 ELX

            Коментар


              VIT написа:
              Кажете си впечатленията от Win phone- те! Нещо ме човърка да ги пробвам.
              Твърде затворена OS от към поле за експерименти. Иначе силно оптимизирана и приложенията работят разкошно. Но пак казавам - твърде затворена. Аз лично след дългомесечна дилема от към цена, качество и прочие си взех един Samsung Galaxy S Advance с хемороид, но от 4 месеца само го разнасям без да го ползвам - оказа се неизползваем от към основна функция - телефония. Всички смартфони за мен са основно смарт и чак след това фони. Не може аз да ровя една минута докато намеря тоя на който трябва да звънна или да кликам 2-3 икони по дисплея, че да стигна до номератора за набиране на телефон. Вероятно е до въпрос на навик, но за сега все още не съм го придобил, от годинките ще да е.П.П. Изцяло субективно мнение. Лично мое.
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                Аз си купих Нокия Лумия 620 за да разцъкам системата. Между другото това е първият телефон от тази марка който си купувам. И те взеха че се продадохаВпечатления:Отлична синхронизация с ексчейндж сървър-а. За сравнение на другия ми телефон с Андроид постоянно имах проблеми и батерията отиваше за половин ден.От време на време има странности в интерфейса и не е толкова шарено, но се държи съвсем прилично. Има вече доста приложения и за всекидневна употреба може би е по удобен от андроида - стига да не сте фен на непрекъснатото ръчкане.

                Коментар


                  ilkor написа:
                  Аз си купих Нокия Лумия 620 за да разцъкам системата. Между другото това е първият телефон от тази марка който си купувам. И те взеха че се продадохаВпечатления:Отлична синхронизация с ексчейндж сървър-а. За сравнение на другия ми телефон с Андроид постоянно имах проблеми и батерията отиваше за половин ден.От време на време има странности в интерфейса и не е толкова шарено, но се държи съвсем прилично. Има вече доста приложения и за всекидневна употреба може би е по удобен от андроида - стига да не сте фен на непрекъснатото ръчкане.
                  Май ще вземе да ми хареса ,аз съм хвърлил око на Нокия Лумия 720 !

                  Коментар


                    Щом са ти достатъчни 512МБ памет - твоя е. Пишат, че много приложения не са съвместими точно заради малкото рам...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      Пишат ...И моят е с 512 KB RAM, но не съм имал проблеми. Всъщност всички модели извън най високия клас са с толкова памет.Предполагам че това се равнява на 1024 KB RAM при андроида.

                      Коментар


                        ilkor написа:
                        Пишат ...И моят е с 512 KB RAM, но не съм имал проблеми. Всъщност всички модели извън най високия клас са с толкова памет.Предполагам че това се равнява на 1024 KB RAM при андроида.
                        Дроида взе да става доста наср..н последно време...С 2гб рам съм, нямам безброй приложения и активни процеси, а рядко виждам повече от 200мб свободна... Баси и процесите...Да не говорим че четериядрения Снапдрагон се напъва на разни неоптимизирани приложения и грее... Пълна шитня!Вече мога да кажа че Ай-Устройствата ми харесват повече. Там такава простотия няма. Ако нещо не е добре оптимизирано, не го пущат в Апстора... Можеш да се омажеш така само с разни пиратски от Сидия или Инсталъс или подобните ’ъндърграунд’ апсторове..Хемороида е като болна система с прекалено много ’хакерстване’...На тоя хардуер дето го имам трябва нищо да не му се опира... Хората са изстрелвали преди години совалки с по малко компютърна мощ в ЦЕЛИЯ Кейп Канаверал...барабар със тоя онборд на совалката...Пфу!
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          С риск да съм оффтопик, обаче съм съгласен напълно с Yavor. Ай-то си е ай. Имам един андроид таблет, не съм го пускал 2ри месец. Като го пусна се почва едно бясно ъпдейтване на приложения...От 10 приложения за едно и също нещо, поне 9 са пълен боклук... Неадекватно бавно работи дроида. Абсолютно никакво устройство с Андроид не бих си купил, ако ще с 16 ядра да е.

                          Коментар


                            Yavor написа:
                            ilkor написа:
                            Пишат ...И моят е с 512 KB RAM, но не съм имал проблеми. Всъщност всички модели извън най високия клас са с толкова памет.Предполагам че това се равнява на 1024 KB RAM при андроида.
                            Дроида взе да става доста наср..н последно време...С 2гб рам съм, нямам безброй приложения и активни процеси, а рядко виждам повече от 200мб свободна... Баси и процесите...Да не говорим че четериядрения Снапдрагон се напъва на разни неоптимизирани приложения и грее... Пълна шитня!Вече мога да кажа че Ай-Устройствата ми харесват повече. Там такава простотия няма. Ако нещо не е добре оптимизирано, не го пущат в Апстора... Можеш да се омажеш така само с разни пиратски от Сидия или Инсталъс или подобните ’ъндърграунд’ апсторове..Хемороида е като болна система с прекалено много ’хакерстване’...На тоя хардуер дето го имам трябва нищо да не му се опира... Хората са изстрелвали преди години совалки с по малко компютърна мощ в ЦЕЛИЯ Кейп Канаверал...барабар със тоя онборд на совалката...Пфу!
                            Лошото на андроида е, че е базиран на линукс. За това не виждаш празна рам - всичката се ползва от операционната система, а когато заима нужда от място - освобождава нужната. Айшитнята става все по-весела и по-весела, но лошо няма - всеки има право на вкус, аз за това съм с телефон с копчета без ОС.
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              vital написа:
                              С риск да съм оффтопик, обаче съм съгласен напълно с Yavor. Ай-то си е ай. Имам един андроид таблет, не съм го пускал 2ри месец. Като го пусна се почва едно бясно ъпдейтване на приложения...От 10 приложения за едно и също нещо, поне 9 са пълен боклук... Неадекватно бавно работи дроида. Абсолютно никакво устройство с Андроид не бих си купил, ако ще с 16 ядра да е.
                              Аз казвам тези неща от позицията на 3 ай устройства и 2 хемороида в ръцете ми...Даже сега пиша от едното ай...Да не говорим за красотите - там ай-овете са ненадминати. Като оня виц - два сантиметра разлика, ама някак си приятно...Женшене, тебе те знаем. Ти за мене си типичен пример на преял с техника компютърджия! Край на офтопика!
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар


                                Ползвам Андроид от доста време,не съм имал проблеми като описаните,явно нещо не е на ред!

                                Коментар

                                Working...
                                X