Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

CD с управление от волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    има и друго аз още се колебая за ЦД-то препоръчайте ми някое по възможност да е с 2RCA изхода ще свързвам 4-канално стъпало

    Коментар


      #17
      Значи ще ползващ стъпало с 4 канала.а искаш да го свържеш само към два изходни канала на пайнера. Или да разгледаме някое с 4 ри изхода,от значение и е дали изходите, от който се нуждаещ на ПАЙНЕРА са високоволтови всмисъл до 4 волта ,или в стойности от няколко стотин {mV}.Трябва да се изяснат тези неща .

      Коментар


        #18
        Софтуера за връзка и симулациите на схемата и софта за Фиат мареа към пайнер работят . Следва вече да го реализираме в аетомобила на един колега. Имам готов и за фиат скудо 2004 . Приемам и всякакви забележки за до изглаждане в софтуера след монтажа. Монтажа,който предстои ще направя лично съпроводен със снимки.Ако модератора прецени темата ще бъде продължена в бизнес отдела, за да ви гарантирам развитие по темата и необходимостта ви да ме потърсите.

        Коментар


          #19
          excitron написа:
          Значи ще ползващ стъпало с 4 канала.а искаш да го свържеш само към два изходни канала на пайнера. Или да разгледаме някое с 4 ри изхода,от значение и е дали изходите, от който се нуждаещ на ПАЙНЕРА са високоволтови всмисъл до 4 волта ,или в стойности от няколко стотин {mV}.Трябва да се изяснат тези неща .
          сега трябва ми касетофон с 4 изхода за стъпало не е казано че трябва да е Паинер

          Коментар


            #20
            benzol написа:
            има и друго аз още се колебая за ЦД-то препоръчайте ми някое по възможност да е с 2RCA изхода ще свързвам 4-канално стъпало
            Колега що се филмираш Бутни си един качествен трансмитер с RDS кам 30 лева ги харчат, а сигнал за RCA може да си изведеш ... Повечето AMP си имат вход за HIGHT сигнал , имат и crossover .... Само ти го предлагам като вариант
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              Fiat_Punto11 написа:
              benzol написа:
              има и друго аз още се колебая за ЦД-то препоръчайте ми някое по възможност да е с 2RCA изхода ще свързвам 4-канално стъпало
              Колега що се филмираш Бутни си един качествен трансмитер с RDS кам 30 лева ги харчат, а сигнал за RCA може да си изведеш ... Повечето AMP си имат вход за HIGHT сигнал , имат и crossover .... Само ти го предлагам като вариант
              И според мен така ще е по-добре, не знам виждал ли си как изглежда конзолата с не заводско CD. Моя вариант е AD182H2 + волан от Marea , в момента без усилвател защото последния изгоря, иначе модела си има изходи за усилвател.
              Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
              Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

              Коментар


                #22
                svetli4a написа:
                Fiat_Punto11 написа:
                benzol написа:
                има и друго аз още се колебая за ЦД-то препоръчайте ми някое по възможност да е с 2RCA изхода ще свързвам 4-канално стъпало
                Колега що се филмираш Бутни си един качествен трансмитер с RDS кам 30 лева ги харчат, а сигнал за RCA може да си изведеш ... Повечето AMP си имат вход за HIGHT сигнал , имат и crossover .... Само ти го предлагам като вариант
                И според мен така ще е по-добре, не знам виждал ли си как изглежда конзолата с не заводско CD. Моя вариант е AD182H2 + волан от Marea , в момента без усилвател защото последния изгоря, иначе модела си има изходи за усилвател.
                може ли да ми качиш една снимка на изходите за усилвател и колко са ?

                Коментар


                  #23
                  Ще погледна в архива колега , но ако не намеря - ще направя, че тея дни ще вадя касетофона защото пък на мен копчетата от волана ми отказаха, а ги бях вързал уж временно и отзад се е разкачил кабела, не съм 100% дали всички модели които поддържат управление на чейнджър имат и изход за усилвател, трябва се видят схемите, но ad182h2 със сигурност има. Кабела с буксата за усилвателя го има както в ebay, така и тук , аз го поръчах от някаква разградска фирма май
                  Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                  Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                  Коментар


                    #24
                    Колега ей това е кабелчето което ти трябва "’’ZRS-ISO-3’’ , цена 5лв http://homepage.eircom.net/~digitalr...aux_input.html Тук по схемата ’’Connector C (top of radio)’’ крачета от 1 до 6 - усилвател, крачета от 7 до 12 - телефон и мулти волан, крачета от 13 до 20 - cd changer, това са 3 различни буксички, които се прищипват и стават една, като цветове май бяха - син, жълт и зелен
                    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                    Коментар


                      #25
                      svetli4a написа:
                      Колега ей това е кабелчето което ти трябва "’’ZRS-ISO-3’’ , цена 5лв http://homepage.eircom.net/~digitalr...aux_input.html Тук по схемата ’’Connector C (top of radio)’’ крачета от 1 до 6 - усилвател, крачета от 7 до 12 - телефон и мулти волан, крачета от 13 до 20 - cd changer, това са 3 различни буксички, които се прищипват и стават една, като цветове май бяха - син, жълт и зелен
                      мерси колега маи наистина няма смисъл от ЦД ама и трудно се намират тоя модел касетофони

                      Коментар


                        #26
                        Няма проблем , и не , не мисля че се намират трудно колега, поне не и колкото CD-то, но и то не е невъзможно, за моето дадох 50лв само защото бързах защото пък чейнджъра го пращаха от др място и бързах да ги сглобя, от някоя намляна може и за доста по-малко , това всичко ест ако не ти харесва как стои CD , аз като се замисля за парите които наринах за тея джаджи можеше наистина да си взема добро CD, но не съжалявам нито от към качество на звук , нито от към визия
                        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                        Коментар


                          #27
                          е аз сега съм с АД185Н ама дисплея взе да не се вижда едно копче се отлепи и т.н иначе и аз съм фен на Оригинала ако си намеря такова като твоето изгодно ще си сложа такова

                          Коментар


                            #28
                            Вече имаме монтиран адаптор на фиат скудо 2004 за пайнер. Качвам и клипове от монтажа и при завършено положение.При интерес можете да се свържете с мен.линк към клипа :http://www.youtube.com/watch?v=4sry5...youtu.beПри завършен вид:http://www.youtube.com/watch?v=9RLwJ...ature=youtu.be

                            Коментар


                              #29
                              excitron написа:
                              Вече имаме монтиран адаптор на фиат скудо 2004 за пайнер. Качвам и клипове от монтажа и при завършено положение.При интерес можете да се свържете с мен.линк към клипа :http://www.youtube.com/watch?v=4sry5...youtu.beПри завършен вид:http://www.youtube.com/watch?v=9RLwJ...ature=youtu.be
                              и към другия колега тея пинове на секция "С" 7 и 12 как могат да се използват
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #30
                                В какъв смисъл колега, как да се ползват ? Те са за връзка с телефон, в зависимост от марка и модела става по различни начини, има и car kits , ето ти пример за такъв на sony ericson, модела е hca-60:
                                Прикачени файлове
                                Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                                Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                                Коментар

                                Working...
                                X