Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    BO написа:
    Александър Алексиев написа:
    Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
    Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Добре приятелю..... ще направя клипче как набира АМГ-то ..тея дни
    fiat coupe 1.8 16V

    Коментар


      #77
      Александър Алексиев написа:
      BO написа:
      Александър Алексиев написа:
      Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
      Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
      Добре приятелю..... ще направя клипче как набира АМГ-то ..тея дни
      С удоволствие ще чакам да видя как дизелов Мерцедес ще направи 220км/ч за 1км разстояние
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #78
        BO написа:
        Александър Алексиев написа:
        BO написа:
        Александър Алексиев написа:
        Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
        Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        Добре приятелю..... ще направя клипче как набира АМГ-то ..тея дни
        С удоволствие ще чакам да видя как дизелов Мерцедес ще направи 220км/ч за 1км разстояние
        ееее немога да карам с 220 ноща и да снимам...колкото направи без да е опасно, но поне ще видиш как набира
        fiat coupe 1.8 16V

        Коментар


          #79
          Александър Алексиев написа:
          ееее немога да карам с 220 ноща и да снимам...колкото направи без да е опасно, но поне ще видиш как набира
          Не се претрепвай излишно.Всички знаем как би вървял този умрял старец Елементарна сметка може да си направиш - зануляваш дневния километраж, тръгваш от място и на 220км/ч отбележи колко километра си изминал.Така ще споделиш и не мислим, че ще излъжеш.Въпроса ми е да споделиш, за да видиш в какво голямо заблуждение си с тези 800 до 1000 метра. За 800 метра я си направил 150, я не.Ако беше с най-бруталната от това купе - Е55 имаш малък шанс да ги направиш, ама в твоя случай ще има време някой да си продупчи билета, ако види контрольор да се качва за проверка на карти и билети
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #80
            BO написа:
            Александър Алексиев написа:
            ееее немога да карам с 220 ноща и да снимам...колкото направи без да е опасно, но поне ще видиш как набира
            Не се претрепвай излишно.Всички знаем как би вървял този умрял старец Елементарна сметка може да си направиш - зануляваш дневния километраж, тръгваш от място и на 220км/ч отбележи колко километра си изминал.Така ще споделиш и не мислим, че ще излъжеш.Въпроса ми е да споделиш, за да видиш в какво голямо заблуждение си с тези 800 до 1000 метра. За 800 метра я си направил 150, я не.Ако беше с най-бруталната от това купе - Е55 имаш малък шанс да ги направиш, ама в твоя случай ще има време някой да си продупчи билета, ако види контрольор да се качва за проверка на карти и билети
            хахахха не е баш така де. за 220 не съм сигурен дали са били 1000м но съм съгурен за около 700 щото преди като взех купето съм ги мерил с 2 различни коли до там е с 180+ ... просто нахвърлях каквото помня и ми е направило впечатление оная вечер аааа да ще го зануля и докъдето стигне без да е опасно ще пробвам, щото е на влизане в града и не е добре да вляза зад табелата без да съм намалил поне до 80 ей просто исках мнение ...не да се изписвам виж колко е бърз кораба па фиата не е.....аз съм на 30 не на 18 и пак си харесвам повече италянки само че то е каквото падне което си заслужава за добри пари...така взех и купето преди, а преди да видя мечо си бях наумил да потърся ланчия тесис 2.0Т
            fiat coupe 1.8 16V

            Коментар


              #81
              ами пробвай на излизане от града да го замериш
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар


                #82
                нали е автомат, къв е проблема да снимаш ? Тва , че си с 200 не значи , че трябва и с краката да въртиш геврека.Аз съм със скорости и съм снимал как вдигам почти 200 и то с пунто, което 10 пъти по страшно от тоя тежак мерджам
                Punto JTD
                http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                Коментар


                  #83
                  jimi69 написа:
                  нали е автомат, къв е проблема да снимаш ? Тва , че си с 200 не значи , че трябва и с краката да въртиш геврека.Аз съм със скорости и съм снимал как вдигам почти 200 и то с пунто, което 10 пъти по страшно от тоя тежак мерджам
                  " Tва , че си с 200 не значи , че трябва и с краката да въртиш геврека. " Ох не ще умра от смях ;d jimi изгрубява ;д
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    #84
                    jimi69 написа:
                    нали е автомат, къв е проблема да снимаш ? Тва , че си с 200 не значи , че трябва и с краката да въртиш геврека.Аз съм със скорости и съм снимал как вдигам почти 200 и то с пунто, което 10 пъти по страшно от тоя тежак мерджам
                    от колко време имаш книжка ? ми като излезе някой кретен пенсионер ил ициганин ...има отбивка която е главенавееее да снимам или ше се ебавате...... мдаааа тряя да прекръстят форума, да го обеденят с VW
                    fiat coupe 1.8 16V

                    Коментар


                      #85
                      Александър Алексиев написа:
                      ...... мдаааа тряя да прекръстят форума, да го обеденят с VW
                      И там ли те скъсаха от бъзик.В тая тема се нагледах на аритметкиа, и физика на теория. ВО ти каза как да си засечеш ускорението, направи го и тогава коментирай.пп Вчера напъвах един 8 цилиндров мечо на бензин да видя как ще ги направи тия скорости и ги прави ама му трябва доста писта.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #86
                        Пич, ти да не би да даваш мерните единици в морски мили бре!?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #87
                          S_BANKOV написа:
                          Александър Алексиев написа:
                          ...... мдаааа тряя да прекръстят форума, да го обеденят с VW
                          И там ли те скъсаха от бъзик.В тая тема се нагледах на аритметкиа, и физика на теория. ВО ти каза как да си засечеш ускорението, направи го и тогава коментирай.пп Вчера напъвах един 8 цилиндров мечо на бензин да видя как ще ги направи тия скорости и ги прави ама му трябва доста писта.
                          мнеее просто се държите като че ли карате голфове.....там няма за кво да се регистрирам ония са болни.....ОК ве но след пускането на клипа спирам да пиша ...вие ще си коментирате сами
                          fiat coupe 1.8 16V

                          Коментар


                            #88
                            Чакам да видя с нетърпение.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #89
                              Бе и аз чакам ,ама май още ускорява...
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар


                                #90
                                Predatorsi написа:
                                Бе и аз чакам ,ама май още ускорява...
                                Punto JTD
                                http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                                Коментар

                                Working...
                                X