Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измамата Браунов газ (HHO) и кой има интерес от нея

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Чудех се дали да пиша или не, ама..............И аз зададох някои конкретни въпроси по темата, но не получих отговор. Зададох ги не за да се заяждам. Според мен също не може да се очаква полза от подобна система, реализирана по този начин. А това че Ти колега Еbrehu, с много доказателства и тези, обори реализацията, не е причина да бъдеш изгонен от Форума. Не вярвам Модераторите да го направят. Аз например подкрепям всичко което си написал, в рамките на добрият тон. Науката си е наука, физичните закони си важат. П.С. Не съм убеден, че целта на колегата Zgabrovski е била да ни продава браунови генератори, а да сподели опит. Ако обаче греша....................................просто нямам думи. Все пак сме хора и всеки греши. Има грешка, има и прошка.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #32
      Danchojn написа:
      П.С. Не съм убеден, че целта на колегата Zgabrovski е била да ни продава браунови генератори, а да сподели опит...
      Баш това си му е целта, но поне да го каже в прав текст, а не да поства 3 теми (една от които "Важна") в раздела за алтернативните горива + промяна името на целия раздел.Аз лично бях заблуден и щях да си купя балбукаща система. Ако на форум администратор с ~5k мнения не може да се има доверие, не знам на кой може.Благодаря на колегата Ebrehu за усилията, които положи, за да разкрие "мистерията" около магическите газове и системи и че ми попречи да хвърля месечната си заплата за глупост!
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #33
        Danchojn написа:
        Чудех се дали да пиша или не, ама..............И аз зададох някои конкретни въпроси по темата, но не получих отговор. Зададох ги не за да се заяждам. Според мен също не може да се очаква полза от подобна система, реализирана по този начин. А това че Ти колега Еbrehu, с много доказателства и тези, обори реализацията, не е причина да бъдеш изгонен от Форума. Не вярвам Модераторите да го направят. Аз например подкрепям всичко което си написал, в рамките на добрият тон. Науката си е наука, физичните закони си важат. П.С. Не съм убеден, че целта на колегата Zgabrovski е била да ни продава браунови генератори, а да сподели опит. Ако обаче греша....................................просто нямам думи. Все пак сме хора и всеки греши. Има грешка, има и прошка.
        Тръгнах да пиша едни работи,ама после взех,че ги изтрих,земат да ми лепнат някое предупреждение ... Като цяло според мен,от това нещо няма никаква полза и е само загубено време и пари.И моля ви,върнете старото име на раздела.В никой форум няма такъв раздел,просто защото тази тема е безсмислена и никой не и обръща внимание ... П.П Евала на колегата ebrehu !
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #34
          Колегата zgabrovski пише,че минал 400км в София за един ден,тествайки системата.Дотук добре.Известно е за колко време се минават 5км по софийските улици,особено сутрин и вечер.За колко ли време е направил тия 400км?ebrehu,какво мислиш по въпроса?
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            #35
            Princo написа:
            И моля ви,върнете старото име на раздела.В никой форум няма такъв раздел,просто защото тази тема е безсмислена и никой не и обръща внимание ...
            И аз се бях замислил над това, но ми щукна, че гледах едно 3д клипче в бмв форума, което показва истинска водородна уредба с резервоар, пълначка и прочие.Ей го:http://www.youtube.com/watch?v=LjWCXD4P3XQ
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #36
              пишете каквото ви е на сърценикой никого няма да накажев тези теми Здравко е обикновен потребител като всички нас...в София 400 км за ден може да минеш само по околовръстното и цариградско :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #37
                Не говорим за наказания. Приноса му към форума е безспорен, но мисля, че поне трябва да се извини за подвеждащата информация която ни даде с цел реклама на собствената си фирма.Трите теми, които е пуснал са видени ~ 13 000 пъти. По-таргетирана безплатна реклама от това здраве му кажи...Ако аз съм разбрал цялата ситуация погрешно, моля да ме поправите и да бъда наказан с предупреждение за обида!
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #38
                  Sev написа:
                  ...в София 400 км за ден може да минеш само по околовръстното и цариградско :D
                  Лично аз тук малко не съм съгласен, направете справка с градският транспорт.Също така няма да е лошо трите теми да се слеят, защото като цяло и в трите се спори и нито една страна не вади доказателства черно на бяло. А на мен ми е интересно, просто засега нито една страна не ме е убедила на 100% в своите твърдения.

                  Коментар


                    #39
                    chaveto написа:
                    Sev написа:
                    ...в София 400 км за ден може да минеш само по околовръстното и цариградско :D
                    Лично аз тук малко не съм съгласен, направете справка с градският транспорт.Също така няма да е лошо трите теми да се слеят, защото като цяло и в трите се спори и нито една страна не вади доказателства черно на бяло. А на мен ми е интересно, просто засега нито една страна не ме е убедила на 100% в своите твърдения.
                    Кво има да те убеждавам,човека се връща след няколко години във форума да покаже продукт,на фирма,в която той е един от собствениците.И то да беше само в нашия форум.Аз като видях и в доста други БГ форуми е писал за това.После се преименува и цял раздел в тази чест.Е тва е тъпо най-малкото ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #40
                      Пускам линк към същата тема в Офроуд форума преди две години. Прочетете я, интересна е. Показателното е, че щом се стигне до тестове, нещата се "разсъхват": http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=75531
                      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                      Коментар


                        #41
                        Колега @Princo ти ако имаш негативни чувства към колегата @zgabrovski и тези чувства надделяват при мен не е така. Аз нямам такива чувства към никой, слабо ме интересува дали някой ще си купи нещо от него.Мен ме интересува ако колега сподели нещо по специфично, като размер на клетката, какво е разстоянието и неща от този сорт.Пък имаше и предложения за подаряване, лично аз няма да откажа ако ми се подари една такава клетка

                        Коментар


                          #42
                          Абсолютно никакви чуства нямам,мисълта ми беше,че постъпва доста НЕетично.До тук съм по темата.Беше хубав раздел,четох го с интерес,но вече няма смисъл.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #43
                            chaveto написа:
                            Мен ме интересува ако колега сподели нещо по специфично, като размер на клетката, какво е разстоянието и неща от този сорт.
                            При мен разстоянието между плочите е 0,1мм.

                            Коментар


                              #44
                              Искаш да кажеш една десета, това така на първо четене ми звучи малко невъзможно. По средата на плочите имали някаква изолация която да предпази от евентуален допир една в друга на плочите. До 1мм мисля, че ще се справя, но по надолу засега ми изглежда трудно.А каква е изолацията между самите плочи. Аз мисля да използвам някакво ПЕ-ВН фолио.

                              Коментар


                                #45
                                най-хубавите клетки са тези........
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X