Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За излишния спам във Форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    fihi написа:
    Нямам си работа!!!Реших да има една темичка където да пишем само следобед докато си пием кафето и нямаме какво да правим.Ако модераторите решат нека я изтрият.
    Не разбрах какъв е точно въпросът на fihi в настоящата тема и срещу какво точно протестира за цитираната тема (това е водещият пост в нея).
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      Irka_fihi написа:
      strajaro написа:
      Повече няма да пишя докато не отговори някой модераторНе е редно да се крият и да си мислят че са нещо повече от нас
      Чакай да се свика Съвета на Старейшините! Краси, тук иде реч конкретно за Нощната тема! Тя по своята същност не е ли СПАМ тема? Ако е ненужна и безсмислена, защо е просъществувала толкова време???
      Е па от заглавието не се разбира за коя тема става въпрос "За излишния спам във Форума".То да беше само Нощната тема на туй дередже.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #18
        Нямам си работа!!! За спам си имате "спам тема".
        Трябва ли да се пиши тва "нямам си работа" ? Аз също си нямам и кво от тва ? В доста от автомобилните форуми си има цели раздели за спам ! Не тема,раздел ... Щото форума освен за съвети за нашите коли,от доста потребители също се употребява и за развлечение,място,където човек да си почине от ежедневието.Трябваше ли да има заплахи,че ако не се спре еди кой си,ще има предупреждение ... На който не му е приятно да чете спама,просто да пропусне темата,не е чак толкова сложно.Ама някой хора от модераторския екип,просто взимат на присърце длъжността си.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #19
          krasio_79bs написа:
          Технически едва ли има възможност да не се отчитат мнение от дадена тема.
          Краси, питай Администраторите, те ще ти отговорят. Но щом съм го предложил, значи има защо.И Дидо потвърди думите ми за трупане на мнения.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #20
            и на мене ми е писнало от темите за дизелите,енергоспестяващите крушки,за софия къде кво ставало обаче не го правя на проблем

            Коментар


              #21
              Абе как ще спамете бе !Няма ! Не може !Да заключват СПАМ темата, никакъв спам.Като искате СПАМ, направете си нов готин фиат спам форум
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #22
                Pecho написа:
                fihi написа:
                Нямам си работа!!!Реших да има една темичка където да пишем само следобед докато си пием кафето и нямаме какво да правим.Ако модераторите решат нека я изтрият.
                Не разбрах какъв е точно въпросът на fihi в настоящата тема и срещу какво точно протестира за цитираната тема (това е водещият пост в нея).
                Аз не видях въпрос във това което си цитирал. А на втората част от изречението можеш сам да си отговориш.Айде да не издребняваме.
                Manowar - Татко
                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                Коментар


                  #23
                  Страни работи стават тука.На Милеви скали бяхте заедно с представители,председатели,администратори,модерато ри,потребители.Там не можахте ли да го обсъдите очи в очи?Да си рекнете кой каквото има да казва и да намерите някакво задоволително за всички решение.Сега се сетихте че трябва да се оплаквате.Няма по добър начин за разговор от този очи в очи.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #24
                    strajaro написа:
                    и на мене ми е писнало от темите за дизелите,енергоспестяващите крушки,за софия къде кво ставало обаче не го правя на проблем
                    Пеца ! Кво за дизелите ?Ша мъ извиняваш, ама както аз не *чета* газовия и бензиновия раздел, така и ти може да пропуснеш дизеловия, но чак да се оплакваш от дизелите .....* мдааа, не чета, камо ли да пиша там
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #25
                      krasio_79bs написа:
                      Страни работи стават тука.На Милеви скали бяхте заедно с представители,председатели,администратори,модерато ри,потребители.Там не можахте ли да го обсъдите очи в очи?Да си рекнете кой каквото има да казва и да намерите някакво задоволително за всички решение.Сега се сетихте че трябва да се оплаквате.Няма по добър начин за разговор от този очи в очи.
                      Я там да се веселя ли съм отишъл или за форума да говоря ?Пък и някои хора изядоха едно кило бъзици
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #26
                        strajaro написа:
                        и на мене ми е писнало от темите за ,енергоспестяващите крушки......
                        и за смесителите за баня
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #27
                          emzo написа:
                          krasio_79bs написа:
                          Страни работи стават тука.На Милеви скали бяхте заедно с представители,председатели,администратори,модерато ри,потребители.Там не можахте ли да го обсъдите очи в очи?Да си рекнете кой каквото има да казва и да намерите някакво задоволително за всички решение.Сега се сетихте че трябва да се оплаквате.Няма по добър начин за разговор от този очи в очи.
                          Я там да се веселя ли съм отишъл или за форума да говоря ?Пък и някои хора изядоха едно кило бъзици
                          мисля че и други хора трябва да се включат в темата

                          Коментар


                            #28
                            emzo написа:
                            krasio_79bs написа:
                            Страни работи стават тука.На Милеви скали бяхте заедно с представители,председатели,администратори,модерато ри,потребители.Там не можахте ли да го обсъдите очи в очи?Да си рекнете кой каквото има да казва и да намерите някакво задоволително за всички решение.Сега се сетихте че трябва да се оплаквате.Няма по добър начин за разговор от този очи в очи.
                            Я там да се веселя ли съм отишъл или за форума да говоря ?Пък и някои хора изядоха едно кило бъзици
                            Ми вместо да се бяхте бъзикали с някой,трябваше да отделите същото време за смислен разговор.Не е толкова трудно.Време има за всичко.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #29
                              Срещите са си срещи, там гледам на хората като хора, не като никнейм !
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #30
                                fihi написа:
                                Аз не видях въпрос във това което си цитирал. А на втората част от изречението можеш сам да си отговориш.Айде да не издребняваме.
                                Това, което съм цитирал, е водещия пост на твоята тема. Направих го защото някои от пишещите тук изглежда смятат, че това Нямам си работа е написано от член на модераторския екип.А въпросът ми мисля е очевиден: Какъв е въпросът, който поставяш в настоящата тема?
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X