Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VW Golf MK2 GTI 16v KR vs Bravo 1.6 16v Map

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    GbGz написа:
    значи аз с моито пунто правя кола и половина на същия 136 коня голфаз съм хем по лек хем с по големи джанти и 131 коня и едва едва го бия пък за колегата с бравото нека се пуснат и да каже какъв е резултата
    ко викаш, мачкаш КР а хахахххахахахаххахахах. читав такъв бие на 400 всичко до 2.0 на фиат( без типо седичи може би)
    Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

    Коментар


      #17
      136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!

      Коментар


        #18
        nik_ms написа:
        GbGz написа:
        значи аз с моито пунто правя кола и половина на същия 136 коня голфаз съм хем по лек хем с по големи джанти и 131 коня и едва едва го бия пък за колегата с бравото нека се пуснат и да каже какъв е резултата
        ко викаш, мачкаш КР а хахахххахахахаххахахах. читав такъв бие на 400 всичко до 2.0 на фиат( без типо седичи може би)
        Колегата Zik бие и Saxo ВТС 16в, така така че надали някакъв кр ще му се опре
        VTS 16V

        Коментар


          #19
          Определено мисля че ще загубя но го правя за шоу.... Но като гледам този сняг май нищо няма да се получи докато не се постопли!!!
          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

          Коментар


            #20
            Trojaneca написа:
            То HGT не знам дали има шанс.
            то хгт-то е най куция мотор на фиат правен някога.нищо лично колега.един френд си купи мареа 155 кончета.ми то върви малко повече от 1.8 да не кажа че до 120 са кантар.няма кола на този свят която да е 2 литра и да не бие хгт.
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #21
              superfiata написа:
              Trojaneca написа:
              То HGT не знам дали има шанс.
              то хгт-то е най куция мотор на фиат правен някога.нищо лично колега.един френд си купи мареа 155 кончета.ми то върви малко повече от 1.8 да не кажа че до 120 са кантар.няма кола на този свят която да е 2 литра и да не бие хгт.
              На колко водки си колега?

              Got nos?

              Коментар


                #22
                superfiata написа:
                то хгт-то е най куция мотор на фиат правен някога.
                Куц, куц, ама това имаме от лагера, другата алтернатива е някое ръждиво Типо и до там. Иначе ако ХГТ е куцо, то 1.8 трябва да е с ампутирани крайници и падало от 40ти етаж.
                3.0CRD

                Коментар


                  #23
                  Слушайте Trojaneca, колеги,доста истини има в постовете му!!!! Евалата братле!!! В подкрепа за 1.8 Бравото, ще кажа, че с астрата съм излизал с почти всичко възможно с 1.8 16в мотор, щото са ми точно в класа и Бравото пада трагично с най-много!!!
                  Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

                  Коментар


                    #24
                    nik_ms написа:
                    Слушайте Trojaneca, колеги,доста истини има в постовете му!!!! Евалата братле!!! В подкрепа за 1.8 Бравото, ще кажа, че с астрата съм излизал с почти всичко възможно с 1.8 16в мотор, щото са ми точно в класа и Бравото пада трагично с най-много!!!
                    Ако имаш път до Пловдив или Смолян свиркай да видиш Bravo 1.8 как те препарира.
                    bravo 1.8 16V +

                    Коментар


                      #25
                      Tony66 написа:
                      nik_ms написа:
                      Слушайте Trojaneca, колеги,доста истини има в постовете му!!!! Евалата братле!!! В подкрепа за 1.8 Бравото, ще кажа, че с астрата съм излизал с почти всичко възможно с 1.8 16в мотор, щото са ми точно в класа и Бравото пада трагично с най-много!!!
                      Ако имаш път до Пловдив или Смолян свиркай да видиш Bravo 1.8 как те препарира.
                      и ти ако имаш към варна ела да те препарира астра 1.8
                      Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

                      Коментар


                        #26
                        nik_ms написа:
                        Слушайте Trojaneca, колеги,доста истини има в постовете му!!!! Евалата братле!!! В подкрепа за 1.8 Бравото, ще кажа, че с астрата съм излизал с почти всичко възможно с 1.8 16в мотор, щото са ми точно в класа и Бравото пада трагично с най-много!!!
                        http://www.youtube.com/watch?v=TakF5y0X0qo
                        SEAT Leon Cupra 300
                        Triumph Street Triple 765 R

                        Коментар


                          #27
                          VooDoo написа:
                          nik_ms написа:
                          Слушайте Trojaneca, колеги,доста истини има в постовете му!!!! Евалата братле!!! В подкрепа за 1.8 Бравото, ще кажа, че с астрата съм излизал с почти всичко възможно с 1.8 16в мотор, щото са ми точно в класа и Бравото пада трагично с най-много!!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=TakF5y0X0qo
                          http://vbox7.com/play:9bb793a3
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            #28
                            v1per написа:
                            VooDoo написа:
                            nik_ms написа:
                            Слушайте Trojaneca, колеги,доста истини има в постовете му!!!! Евалата братле!!! В подкрепа за 1.8 Бравото, ще кажа, че с астрата съм излизал с почти всичко възможно с 1.8 16в мотор, щото са ми точно в класа и Бравото пада трагично с най-много!!!
                            http://www.youtube.com/watch?v=TakF5y0X0qo
                            http://vbox7.com/play:9bb793a3
                            Че и двете машини са уникални - вярно е ,ама се замислете дали тези неща се карат по улиците!!!Спрете с тези клипове...По темата...нямаш шанс ,но все пак щом си решил се пробвай ,винаги се кефя на хора дето не им пука дали печелят или губят ,а го правят заради кефа!!!Мен ето този клип ме кефи...не целя да осмивам марката ,но ме кефи иронията... http://vbox7.com/play:40230e66
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              #29
                              axxaxaxa Predatorsi клипа е един път хахаха
                              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                              ex: 145QV 97'

                              Коментар


                                #30
                                v1per написа:
                                axxaxaxa Predatorsi клипа е един път хахаха
                                За 12 секунди вдигна 220 км.- не е лошо за "Опел", нали? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                SEAT Leon Cupra 300
                                Triumph Street Triple 765 R

                                Коментар

                                Working...
                                X