Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БРАВО HGT 147 / ПЕЖО 405 mi 16

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БРАВО HGT 147 / ПЕЖО 405 mi 16

    Здравеите колеги. От скоро карам HGT и досега не се бях пускал на гонки.Днес направих три.Бих BMW318is ,BMW320 с разлика от 10-15 метра на разтояние около 350 метра,но после Пежото ми взе същата преднина.Имам само спортен филтър.Пежото е 2000кб,1989г.,но друго ни искаше да каже момчето.Наистина ли вървят толкова или не е било сток?
    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

    #2
    Другите съфорумци ще ти отговорят че БМВ-тата не са знаели че се дърпате и че Пежото е най-великата бегачка... така че радвам се от успеха над БМВ-тата но за Пежото нямам идея... явно задкормилното устройство е по добро Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
    FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

    Коментар


      #3
      Правихме по 2 старта,резултата беше един и същ.А Пежо как отвя баварците...........
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #4
        Това пежо го дават с такива характеристики Maximum power(DIN) 154.1 PS (152.0 bhp) (113.3 kW)@ 6500 rpmMaximum torque(DIN) 183.0 Nm (135 ft·lb) (18.7 kgm)@ 3500 rpm0-100 км/ч 9.8сек1180 кб собственна маса

        Коментар


          #5
          Тези БМВ-та са тромави, нормално да ги отвееш. Пежото с кой двигател е, защото са две разновидности - 150 и 160 коня. При по-малкият, имаш някакъв шанс, да го дръпнеш. За по-големият - никакъв шанс. Ако искаш да им отмъстиш, пусни го пича с 1.6 бравото, то много върви...бас държа, че ги наказва разните WRX STi-ки из района
          3.0CRD

          Коментар


            #6
            колега браво за бмв-тата пък за пежото и такива работи се случват
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #7
              Не искаше да каже колко кс. е точно.Мисля че е с по слабия мотор,но ми дръпна още на старта.И с някакви много къси скорости-като го гледах после с баварците.........
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар


                #8
                BUMAR написа:
                Не искаше да каже колко кс. е точно.Мисля че е с по слабия мотор,но ми дръпна още на старта.И с някакви много къси скорости-като го гледах после с баварците.........
                С нито едното нито с другото имаш шансове...Ако си сток...

                Got nos?

                Коментар


                  #9
                  Легендарен мотор, както и подобрения /с турбо/ T16 А за BMWтата те си знаят, че са отзад Един въпрос 318is-ката е30 купе ли беше и 320ката с ванус ли беше ако си разпитал ?
                  '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                  '97 Coupe 16VT 262WHP+

                  Коментар


                    #10
                    Е36 и двете. IS беше 2 врати , а320 с 4. /сори,какво е ванус?/. М/у тях IS победи с 2-3 метра
                    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                    Коментар


                      #11
                      И аз съм чувал,че Peugeot MI 16 понавървявяли, но според мен НGT има реален шанс да победи ако е запазено. За ВMW 320i знем че отпадат, срещу golf GTI също съм се пускал и той отпада..... Но специално за такова Peugeot нямам никаква информация.
                      Уважавам тези,които ме уважават!
                      Clube do Marea!

                      Коментар


                        #12
                        Не ми е първа младост БРАВОКА,а и все още му свиквам.КОЛА С ХАРАКТЕР.
                        Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                        Коментар


                          #13
                          BUMAR написа:
                          Не ми е първа младост БРАВОКА,а и все още му свиквам.КОЛА С ХАРАКТЕР.
                          Колега ето ги и трите коли сравнени като тех. данни http://www.carexpert.ru/compare.php?...=bmw3-1991s20& С риск някой колега както винаги да се изцепи .....тези данни не са вярни .....виж че бравото го пишат с 4 цилиндъра. Този каталог е от вярните :D Съпоставен с много други има еднакви данни .
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            #14
                            Пежото не го намерих в този каталог
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              Да,с доста по добри показатели сме./освен разхода/.
                              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                              Коментар

                              Working...
                              X