Страница 4 от 19 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати 31 до 40 от 189

Тема: А вие купихте ли си винетка?

Фиат идол Аватарът на Lane Staley
    Регистр. на
    12.03.2007
    http://www.rta.government.bg/n_uredba/nvt.htmlНа сайта на ИААА има наредба и според нея винетките важат до 31.01 Никъде не е отразена промяна. А понеже сме правова държава би трябвало да важат законовите и подзаконови нормативни актове, а не кой какво е казал. Утре мисля да ходя в Копривщица и не смятам да давам 67 лв за винетка. Ще си карам със старата позовавайки се имено на тази наредба. Ако някой знае за промяна в тази наредба нека каже, за да не съм в нарушение, но докато това стои на сайта на ИААА ....
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

Фиат фанатик Аватарът на lubomm
    Регистр. на
    23.09.2006
    Цитат Lane Staley написа:
    http://www.rta.government.bg/n_uredba/nvt.htmlНа сайта на ИААА има наредба и според нея винетките важат до 31.01 Никъде не е отразена промяна. А понеже сме правова държава би трябвало да важат законовите и подзаконови нормативни актове, а не кой какво е казал. Утре мисля да ходя в Копривщица и не смятам да давам 67 лв за винетка. Ще си карам със старата позовавайки се имено на тази наредба. Ако някой знае за промяна в тази наредба нека каже, за да не съм в нарушение, но докато това стои на сайта на ИААА ....
    е те полицаите ще ти покажат при теб много ясно пише че валидността на винетеката е до 31.12.2008.И нали знаеш ко следва И КО ЩЕ ПРАВИМ СЕГА .... А

Фиат фанатик Аватарът на Plastex
    Регистр. на
    19.12.2005
    Мисля, че наистина имаш право. Поне си принтирай тази част от НАРЕДБА ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА СЪБИРАНЕ НА ВИНЕТНИ ТАКСИ , та ако се наложи, да можеш да го покажеш на служителя на КАТ, ако се опита да тълкува закона по свой начин. Ако пък някой се опита да те глоби, мисля, че този текст ще събори акта в съда. Няма да снасяш!!!
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Цитат Plastex написа:
    Мисля, че наистина имаш право. Поне си принтирай тази част от НАРЕДБА ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА СЪБИРАНЕ НА ВИНЕТНИ ТАКСИ , та ако се наложи, да можеш да го покажеш на служителя на КАТ, ако се опита да тълкува закона по свой начин. Ако пък някой се опита да те глоби, мисля, че този текст ще събори акта в съда. Няма да снасяш!!!
    може някой мързелив програмист/сисадмин да не е актуализирал Наредбата в сайта....нидей лежа на таз кълка - че не са променили Наредбата в сайта на ИААА, щото ще го отнесеш от чичко полицай като стой та гледай.....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Аз днес си купих и се разходих до Самоков.Два пъти ме спряха за "Документите за проверка, моля", но имах чуството че ги интересуваше дали имам Минетка за 2009.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Фиат идол Аватарът на Lane Staley
    Регистр. на
    12.03.2007
    Да, ясно е, че е мързел, ама *бах тоз мързел - повече от година не е отразил това:http://www.rta.government.bg/n_uredba/nvt.pdf
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

Фиат идол Аватарът на ele
    Регистр. на
    31.07.2008
    Това е за 2007, за 2008 си пише, че са до 31 Декември. Иначе би трябвало, ако си купиш винетка, да е за една година от датата на закупуване, не от 1-ви януари.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат sugarboy написа:
    Да, купих и даже сега се връщам от епична битка с премахване на старата. Досега не съм имал никога проблем с махането на стикерите, но сега, от студа ли, въпреки че колата е в гаража, едвам я изчегъртах.
    30 минути я свалях, разкървавих си ноктите. Дали кучешкият студ -10 градуса е виновен или нещо са сменили лепилото, но накрая имах желание да счупя стъклото, само да махна проклетата винетка.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат фанатик Аватарът на Plastex
    Регистр. на
    19.12.2005
    Да, ясно е, че е мързел, ама *бах тоз мързел - повече от година не е отразил това:http://www.rta.government.bg/n_uredba/nvt.pdf
    Тва не е мързеливец, а жив педал.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Цитат snake написа:
    Цитат sugarboy написа:
    Да, купих и даже сега се връщам от епична битка с премахване на старата. Досега не съм имал никога проблем с махането на стикерите, но сега, от студа ли, въпреки че колата е в гаража, едвам я изчегъртах.
    30 минути я свалях, разкървавих си ноктите. Дали кучешкият студ -10 градуса е виновен или нещо са сменили лепилото, но накрая имах желание да счупя стъклото, само да махна проклетата винетка.
    туй сичкото е от слънцето дето я е пекло цяла година и лепилото се е размекнало... аз лятото свалях старата за 2007 г. - зор, зор ,зор....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Страница 4 от 19 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Тема: А вие купихте ли си винетка?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •