Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 23

Тема: Помощ! Избор на... домашна шевна машина!

Humppa
    Guest

Помощ! Избор на... домашна шевна машина!

Колеги и колежки, заглавието на темата показва за какво питане иде реч Наближават новогодишните празници, а заедно с тях и рожденният ден на майка ми. В къщи имаме една шевна машина СИНГЕР на покойният ми дядо, на достолепна възраст. Произведена е през далееечната 18-и-някоя си година.За това реших да подаря на майка ми една домашна шевна машина, за да не се мъчи на столетницата.В Технополис и Техномаркет има предложения. В Метро има някакви Аляска -> 2 машини за 240 лева. Чичко гугъл не е чувал за тази Аляска. А в нета БГ сайтовете за шевни машини се броят на пръстите на едната ръка.Кои са хубавите марки шевни машини и какви параметри се гледат при избора на такива?Благодаря предварително!

Фиат фанатик Аватарът на vsd
    Регистр. на
    20.12.2005
    Колега и аз мисля за шевна машина В практикер има някаква Budget, ама нещо не вдъхва доверие.В Техномикс мисля че имаше 5-6 модела, но нямам никаква идея коя е добра и коя не. Цените май бяха между 250 и 500. Може и нагоре, не съм сигурен.Сега видях че си от Белене. Не знам дали иамте Техномикс наблизо. Ако искаш ще проверя и ще пиша.
    FIAT Bravo JTD GT '99

И аз се присъединявам към питането защото има вероятност да подарявам такъв подарък.http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=30111
    Ремонтирам клапан авансатор за Браво,Брава и Мареа TD 100.
    Не поставяйте SIDAT SID 81.012
    http://www.buscenter.com.ua/item/9318-8152/

Фиат идол Аватарът на ele
    Регистр. на
    31.07.2008
    Най-хубавите марки шевни машини най-вероятно няма да можете да си ги позволите. Първо се замислете какво точно ще се прави с тази машина - дали ще се шие от време на време някой погъв или ще се използва за цялостно ушиване на дрехи, колко често - веднъж годишно или всеки ден и с какъв бюджет разполагате. След това е търсенето А Budget е кофти марка. Имам циркуляр, който се развали след 5 месеца ползване (най-много да е включван 20-25 пъти), за щастие ми го замениха без много увъртания - не препоръчвам тази марка.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    SingerПросто други няма
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Brother

Кара Фиат
    Регистр. на
    01.09.2006
    сингер си е мерцедес на машините..майка ми има една такава 20 години вече
    фиат браво 1.4 12в
    фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

Фиат идол Аватарът на stef
    Регистр. на
    23.05.2005
    Цитат grnka написа:
    сингер си е мерцедес на машините..майка ми има една такава 20 години вече
    те тогава са били качествени,но в момента нямат нищо общо със едно времешните, сега основни компонети са от пластмаса и при по голямо натоварване се чупят чувал съм добри думи за PFAFF или нещо такова бяха
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

Фиат фанатик Аватарът на stivst
    Регистр. на
    17.08.2005
    Не може да не сте чували и за шевни машини "Toyota". Ама дали като колите им са добри следва същото и за шевните машини
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.01.2008
    По-добре Toyota отколкото PFAFF! Жена ми има шивашко ателие и машините са й TOYOTA. Мисля, такава техника е най-добре да се купува от специализирани магазини >> http://www.axioma.3clab.com/pr_tojota.html Все пак, ако от нещо има нужда, хората ще отреагират адекватно. Докато ТЕХНО**** само ще ви гледат втренчено, а и всички знаем какви са им сервизите ...
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Тема: Помощ! Избор на... домашна шевна машина!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •