Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с дебитомера!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с дебитомера!!!!!!!!

    Имам проблем с дебитомера на Браво 1.8 GT . Колата не може да се изфорсира ,качва над 3000 оборота само при плавно натискане на педала на газта.Като изкарам кабелите от дебитомера колата си работи нормално без проблеми. Да знае някой къде може да се намери на по сносна цена нов или втора употреба? А и най-важният въпрос, може ли да се получи по- голяма повреда ако изкарам кабелите и карам без него ?

    #2
    Може да се развали, ако караш много, но по-интересен ще е разхода. Така че при първа възжност нов дебитомер. Хората са го направили да се движи така, колкот да се прибереш до най-близкия сервиз и да не останеш на пътя.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Виж в сектора "Продава", имаше няколко теми за нови дебитомери, на съвсем прилични цени.

      Коментар


        #4
        1. НЕ БЪРЗАЙ да купуваш дебитомер.2. Това че като изкараш кабела от дебитомера не ти забива муцуната - НИЩО не значи !!! просто тогава колата ’вижда’ че няма дебитомер и спира да ползва ЕДИН КУП ДАТЧИЦИ - включително и дебитомера. Минава на авариен режим и работи’добре’ особено сравнено с положението преди това.3. НЕ БЪРЗАЙ да купуваш дебитомер.4. Направи следното - откачи минуса на акумулатора (при спрян двг ) за около 1 час - може от вечерта до сутринта..след като го вържеш палишне подаваш газоставяш колата да работи ПОНЕ 10 минути или 15 без да подаваш газ - просто на място.гасишслед малко палишпишеш тука каккъв е резултата

        Коментар


          #5
          u_bo написа:
          1. НЕ БЪРЗАЙ да купуваш дебитомер.2. Това че като изкараш кабела от дебитомера не ти забива муцуната - НИЩО не значи !!! просто тогава колата ’вижда’ че няма дебитомер и спира да ползва ЕДИН КУП ДАТЧИЦИ - включително и дебитомера. Минава на авариен режим и работи’добре’ особено сравнено с положението преди това.3. НЕ БЪРЗАЙ да купуваш дебитомер.4. Направи следното - откачи минуса на акумулатора (при спрян двг ) за около 1 час - може от вечерта до сутринта..след като го вържеш палишне подаваш газоставяш колата да работи ПОНЕ 10 минути или 15 без да подаваш газ - просто на място.гасишслед малко палишпишеш тука каккъв е резултата
          Kolega u-bo, сигурен ли си че става така само с откачане на акумулатора???защото аз доколкото знам на по новите включително бравото грешките се оправят само с тестер а не с откачане на акумулатор.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            u_bo написа:
            ...пишеш тука каккъв е резултата
            Kolega u-bo, сигурен ли си че става така само с откачане на акумулатора???защото аз доколкото знам на по новите включително бравото грешките се оправят само с тестер а не с откачане на акумулатор.
            не случайно съм писал "пишеш тука каккъв е резултата " а и виж каква е колата от подписа ми

            Коментар

            Working...
            X