Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще сменям съединител. Малко въпроси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще сменям съединител. Малко въпроси

    Дойде време да сменя съединителя, защото аксиалния лагер така се е разсвирил, че ме е срам да карам по улиците. От тук идват и някои мои въпроси. Каква да бъде марката на новия съединител? Орентировъчно цена? Размер на диска, че гледам axm-auto дават 190 и 200мм. като вариянти за Браво.Предварително благодаря на всички, които ще изкажат мнение.Поздрави!Митко.
    Fiat Bravo 11'97
    1.4 12V A/C

    #2
    1.4, ако ти е с типовата скоростна кутия съединителя става от Лада 1:1- 18 кинта.

    Коментар


      #3
      4o4kata написа:
      1.4, ако ти е с типовата скоростна кутия съединителя става от Лада 1:1- 18 кинта.
      Ех да му се не видят и Италянците ползват съединителя още от едно време ли?А как да познаем с коя кутия сме а?Колега вкарващ ме в размисъл и ровене в интернет още поне час.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        И на мен ми е много интересно по какво се познава.
        Fiat Bravo 11'97
        1.4 12V A/C

        Коментар


          #5
          Няма такъв съединител или диск, който от Брава/о 1.4 да става на Типо.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            4o4kata написа:
            1.4, ако ти е с типовата скоростна кутия съединителя става от Лада 1:1- 18 кинта.
            Какви са тия щуротии? Дори да е съвместим, кой би дал пари за разцепване на съединителя и 18 лв. за диск? Сигурно ще трябва да се подменя през три месеца?
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              [/quote]Какви са тия щуротии? Дори да е съвместим, кой би дал пари за разцепване на съединителя и 18 лв. за диск? Сигурно ще трябва да се подменя през три месеца?
              Фиат мареа 1,6 16 Таксиджийска със съединител Ладов и притискателен същия=100000 км :P вече
              [/code] КАК се слага цитат бе? Съжалявам

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                4o4kata написа:
                1.4, ако ти е с типовата скоростна кутия съединителя става от Лада 1:1- 18 кинта.
                Какви са тия щуротии? Дори да е съвместим, кой би дал пари за разцепване на съединителя и 18 лв. за диск? Сигурно ще трябва да се подменя през три месеца?
                Така ли

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  4o4kata написа:
                  1.4, ако ти е с типовата скоростна кутия съединителя става от Лада 1:1- 18 кинта.
                  Какви са тия щуротии? Дори да е съвместим, кой би дал пари за разцепване на съединителя и 18 лв. за диск? Сигурно ще трябва да се подменя през три месеца?
                  Фиат мареа 1,6 16 Таксиджийска със съединител Ладов и притискателен същия=100000 км вече

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Още един пост няма ли да напишеш? Да дам 80-90лв. за работа и 18лв за частта, която ще се смени... не е за мен тази работа, който иска да рискува! :D
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim, като гледам не си пуснал ти темата, а и никой не те кара да правиш каквото и да е. Просто колегата казва нещо, което знае - затова е форума, нали?
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #13
                          style34 написа:
                          Vladim, като гледам не си пуснал ти темата, а и никой не те кара да правиш каквото и да е. Просто колегата казва нещо, което знае - затова е форума, нали?
                          А всеки може да споделя собствено мнение, нали? Извинете, че ви наруших комфорта, може пак да се случи! Опитвам се да предпазя някой, който вярва на такива подхвърлени информации за да не се набута... извинете отново!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Още един пост няма ли да напишеш? Да дам 80-90лв. за работа и 18лв за частта, която ще се смени... не е за мен тази работа, който иска да рискува! :D
                            Че какво учудващо има майсторите да искат много повече от колкото струва чарка .Аз преди няколко дена си купих маншон за 3 лева а дадох 30 за смяна ,а и защо съединителят да не е 18 лв те ги правят по размери и ако пасва 1:1 какъв е проблема цената не определя ,ако пасваше от БМВ сигурно щеше да струва 600 лв
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              style34 написа:
                              Vladim, като гледам не си пуснал ти темата, а и никой не те кара да правиш каквото и да е. Просто колегата казва нещо, което знае - затова е форума, нали?
                              А всеки може да споделя собствено мнение, нали? Извинете, че ви наруших комфорта, може пак да се случи! Опитвам се да предпазя някой, който вярва на такива подхвърлени информации за да не се набута... извинете отново!
                              НЕ е Подхвърлена информация а изпробвано и доказано

                              Коментар

                              Working...
                              X